Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 gru 2008, 21:53

pinko pisze:garnuszek jest w leclercu na trzebnickiej i jest niedrogi, bo kosztuje około 70zł
mój tato jedzie tam gdzie ma blisko z pracy lub po drodze do domu-on akurat na koszta specjalnie nie patrzy, nie na tyle w każdym razie, żeby specjalnie do tego sklepu jechać... a my nic nie kupimy już Gabrielowi-dopiero na gwiazdkę, więc też się nie będę taki kawał drogi zapuszczać...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 gru 2008, 22:03

Co racja to racja, ja mam blisko, pewnie na drugi koniec miasta też bym się nie wypuszczała :-)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

02 gru 2008, 22:41

witam was kochane po dlugiej przerwie ale mielismy klopot z usypianiem Mirka,cos mu sie poprzestawialo i zasypial o 22 albo nawet o 23 :ico_olaboga: a pozniej jeszcze chorobsko mnie dopadlo jeszcze sie do konca nie wyleczylam,ale jak tu bez was zyc... :ico_oczko:
Czy ja dobrze zauwazylam,ze mamy nowa forumowiczke?Jesli tak to witam gorąco

U nas nic ciekawego do tej pory sie nie wydarzylo Mirek łazi jak najety teraz to dopiero musze uwazac...Julcia stala sie troche grzeczniejsza co duzo mi dalo bo czasami wysiadalam normalnie.A wogole musze wam powiedziec,ze wczoraj jak dopadla mnie goraczka na wieczor moja mama wziela Mirka w obroty bo sie obudzil i na sile go usypiala w lozeczku-gdy ten wstawal moja mama kladla go znowu płakał i krzyczał niesamowicie az mi go zal bylo ale w ciagu 15min sie poddal i zasnal,dzis zrobilam to samo i tylko raz prubowal wstac polozylam go i bez zadnego placzu juz spal.Jestem z niego dumna.
Dobra uciekam do wyrka wypocic chorobsko.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

03 gru 2008, 09:42

Witam o poranku ale z was spiochy ostatnio ze jeszcze zadnej nie bylo

stawiam :ico_kawa: herbate co kto woli

my spalysmy do 8.20 ale wczoraj majka poszla spac dopiero o 22 zrobila pobudka przed 1 na herbatke pozniej przed 4 na mleko i przed 6

ciekawe kiedy napisze ze majka usnela o 22 a wstala chocby o 6 :ico_puknij:
zycze milego dzionka

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 gru 2008, 10:04

Cześć dziewczyny... Gabriel drzemie, bo wstał o 6, dwie noce temu mnie tak kilka razy ugryzł podczas jedzenia, że mam dziurkę w brodawce-boli jak cholera, dzisiaj w nocy przy karmieniu mi palce u nóg wykręcało... Też bym chciała napisać, że Gabcioch przespał całą noc :ico_oczko: ale przy naszym bilansie bym na to zbyt prędko nie liczyła... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

03 gru 2008, 10:09

Witajcie,

U nas nocka super pobudka dopiero o 6.45 i sniadanko...

Asia, milo że zajrzalas i brawo dla Dawidka :ico_brawa_01:

Iwona, fajnie ze Majce zabawka sie podoba, to najwazniejsze.
Wiadomo dzieci szybko sie nudza zabawkami, nie wiem jaka by interesujaca byla.... taki urok tych naszych pociech, ale chyba chodzi o to w tym wszystkim, ze kupujemy te zabawki zeby przez te pare minut zobaczyc usmiech na buzi naszego maluszka.... ale filozofuje... :ico_olaboga:

Brawa dla Mirusia :ico_brawa_01:

Ja niestety nie ma czasu biegac po sklepach wiec pewnie wiekszosc prezentow zamowie w necie, poza tym akurat "nasza zabawka" jest tansza na allegro niz w sklepie.

Iwona, to Wy juz pomalu szykujecie imprezke urodzinowa, tylko 2 dni zostalo, ale zlecial ten rok.... :ico_szoking:

Milego dzionka! U nas dzisiaj pogoda sie popsula, ale dalej jest cieplo tylko nie ma slonca...

[ Dodano: 2008-12-03, 09:11 ]
No i spozniony :ico_tort: dla Nadii!!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

03 gru 2008, 10:27

znowu bede zachwycac zabawke moje dziecie caly czas sie bawi do tego juz sama wchodzi na krzeselko a jak leci melodyjka to tak slicznie pupa trzesie

wogole dla mojej niuni najlepsza piosenka to jozin z bazin kurcze w samochodzie ostatnio leciala na okraglo a ona glowka do rytmu ruszala

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

03 gru 2008, 10:49

Iwona pisze:sciagnelam jeszcze raz i sie udalo

może nie całą część Ci się ściągnęło
I super że Maja się tak zainteresowała. A jak tańczy to musi przesłodko wyglądać :ico_brawa_01:

U nas wczoraj był dziadzio z moją ciotką i Arturek już dostał prezenty, samochodzik taki grający i jeżdżący we wszystkie strony, myszkę z sztucznym śniegiem, też jeździ i takie 'odpustowe' zabawki z rączką do prowadzenia, też całiem długo się nim wczoraj bawił i dzisiaj rano też, teraz drzema bo się o 6.30 obudził.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

03 gru 2008, 10:51

iwona83 pisze:znowu bede zachwycac zabawke moje dziecie caly czas sie bawi do tego juz sama wchodzi na krzeselko a jak leci melodyjka to tak slicznie pupa trzesie


No super!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

03 gru 2008, 12:29

Witam i ja moze juz nie o poranku ale jeszcze nie po południu . Nocka u nas rewelka kolejna przespana cała bez nocnego mleczka. Obudzilismy się o 6:30 na mleczko zjedliśmy wygoniliśmy tatę do pracy a sami spac i wstalismy o 10. :ico_haha_01: Nie pomietam kiedy tak długo spałam.
iwona83 pisze:ciekawe kiedy napisze ze majka usnela o 22 a wstala chocby o 6
zycze milego dzionka


Doczekasz sie nie martw sie moze ma teraz taki okres mój Kamcio też tak miał.
Iwonka słyszałam ze od poniedziałaku bierzecie sie za kopenhadzką dołanczam sie tez chciałam zaczac ją od poniedziałaku. Musze też z 10 kg zjechać. Od poniedziałku zaczełam tak po prostu nie jem kolacjo na obiadek warzywka i jakis tam kawałek gotowanego mieska , jogurty naturalne czy Aktivie no i wasa na sniadanie, ale zaczne z checia kopenhadzka a razem zawsze raźniej .Iwonka masz gdzieś ją tak żeby mi przesłać mailem bardzo proszealbo ty Aniulka.

Musze zobaczyc to krzesełko uczydełko bo moja przyjaciólka chce Kamilkowi kupić na roczek. Jak twoja Majeczka taka zadowolona to mój też pewnie z radości bedzie skakał.

Brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dal Mirusia i dal Julci ze już mamie nie dokucza a mama niech sie kuruje!!!
Dla Nadusi spóźnine sto lat!!! :ico_tort:

[ Dodano: 2008-12-03, 12:55 ]
ale pustki jak zwykle jak ja mam czas to was nie ma hymmmm tak to już jest :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość