Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 gru 2008, 10:53

Bez octu to ja w ogóle nie podaję, bo to profanacja... :-D
i znowu się obśliniłam... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

03 gru 2008, 10:55

znowu się obśliniłam... :ico_olaboga:
ja tez :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

03 gru 2008, 10:56

ak byłam w :ico_ciezarowka: to wydawało mi się,że jak zacznie się kwiecień to bedzie tak wspaniale, wyniośle,że będę unosić się kilka centymetrów nad ziemią bo nadszedł mój miesiąc , mój czas. Że będzie tak wyjątkowo z kazdym kolejnym dniem bo zbliża się termin.
Chętnie bym się uniosła, Asika, ale siła przyciągania ziemskiego doszła do wniosku, że za ciężka jestem :-D Ogólnie strasznie się cieszę, że to już za chwilę, tylko mało czasu na pewne sprawy zostało... A ja to jestem taka gadzina, że czekam zawsze do ostatniej chwili, a potem w czółko się pukam, jak z wywalonym jęzorem latam na prawo i lewo, żeby wszystko na ostatni guzik dopiąć... :-D
Od kwietnia, kiedy to ujrzałam dwie kreseczki, na grudzień czekałam... I jestem szczęśliwa, że to już... Po latach starań dochodzi do mnie, że wreszcie będę miała kolejne dzieciątko... Brzuszek już niby udowadnia te przyszłe chwile, ale uwierzę na dobre, jak już je będę w ramionach trzymała... Cóż, jeszcze tylko tydzień... :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

03 gru 2008, 10:56

Evik.kp czuję w tobie bratnia duszę bo obie jestesmy w podobnej sytuacji

a co do porodu to ja tez jak mialam skurcze to bylam gotowa jeszczew ciąży pochodzic i pewnie teraz tez tak będzie :ico_brawa_01: ale narazie to duzo bym dałą żeby juz sie zaczęło wnerwiam sie bo spokojnie dotrwałą bym do terminu ale przecież lekarz tak mnie straszyl że szyjka sie skraca proszki trzeba brać rozkurczowe wszyscy jak na mnie patrzyli to mówili ojjj nie donosisz nawet obcy ludzie i jak ja juz sie oswoilam z ta myślą to teraz wszystko sie tak przeciąga

a dzisiaj nie wiem czemu juz trzecie raz mi krew z nosa leci nie wiem czemu dobrze sie czuję

ja an śniadanko wciągnęłąm paróweczki a teraz mam kisielek

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 gru 2008, 10:57

Brzuszek już niby udowadnia te przyszłe chwile, ale uwierzę na dobre, jak już je będę w ramionach trzymała...
mam dokładnie to samo :-)

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 gru 2008, 11:02

A ja wam się muszę pochwalić ze wyprałam pierwszą pralkę z Juniora ciuszkami. reszte rzeczy zabrała koleżanka. No i dziś będę prasować. :-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

03 gru 2008, 11:03

Evik, a trza było o bigosik się upomnieć, bo w garze też jeszcze stoi... :-D
i znowu się obśliniłam... :ico_olaboga:
ja tez :ico_placzek:
Kurka, ale ze mnie świnia... Hrum, hrum... :-D nic, tylko Wam na podniebienia włażę... Już będę grzeczna... :-D
Kasiu, masz osłabione naczynia krwionośne... Organizm na swój sposób u każdej z nas walczy ze zmęczeniem... Nie dźwigaj, nie nachylaj się, nie podnoś... Jak coś leży na podłodze i wkurza Twoje oko, posuń to nogą i ignoruj... Ja to mówię tak : położyło się? Niech leży... :-D

[ Dodano: 2008-12-03, 10:05 ]
A ja wam się muszę pochwalić ze wyprałam pierwszą pralkę z Juniora ciuszkami. reszte rzeczy zabrała koleżanka. No i dziś będę prasować. :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tylko nie stój nad żelazkiem... Decha na najniższy poziom i siad z tyłkiem na krzesło... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 gru 2008, 11:05

A i zamówiłam łóżeczko i trochę pierdułek na allegro. Teraz tylko czekam na przesyłki i ustawiamy wszystko. mamy tylko problem z biurkiem komputerowym bo nie ma go gdzie wstawić a nie chciałabym aby komp stał u Tymka w pokoiku :ico_noniewiem:

łóżeczko takie niebieskie
allegro.pl/item490924546_lozeczko_turystyczne_coneco_venus_wsylka_grati.html

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

03 gru 2008, 11:05

Nie dźwigaj, nie nachylaj się, nie podnoś... Jak coś leży na podłodze i wkurza Twoje oko, posuń to nogą i ignoruj... Ja to mówię tak : położyło się? Niech leży... :-D
zeby tak sie dało :ico_noniewiem: mnie szlak trafia normalnie jak widze paproszek lub kamien na naczyniach ale na to juz drugie nic nie poradz bo mamy twarda strasznie wodą potrzebne sa 4 filtry a jedne kosztuje 4 tys;/

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

03 gru 2008, 11:08

A i zamówiłam łóżeczko i trochę pierdułek na allegro.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ładne :ico_brawa_01: :-D
Zrób przelew z konta na konto, a nie płać gotówką, to będziesz je miała jeszcze w tym tygodniu :-D

[ Dodano: 2008-12-03, 10:11 ]
zeby tak sie dało :ico_noniewiem: mnie szlak trafia normalnie jak widze paproszek lub kamien na naczyniach
Dziecko i Twoje zdrowie ważniejsze od paprocha i kamienia, kochana... No ale skoro jeszcze się nie nauczyłaś omiatać tego tylko wzrokiem, dziecko Ciebie z tego wyleczy, bo zwyczajnie czasu na każdego paprocha nie będziesz miała :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość