malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

02 gru 2008, 22:51

Dona napisał/a:
wiecie co mnie spotkało wczoraj? jechałam autobusem zkm i po raz pierwszy ktos (młoda kobita,którą poprosiłam o pomoc)mi nie pomógł -chodzi o włozenie wózka do uatobusu, byłam w szoku, dopiero taki chłopak uratował nam zycie, byłam zła na tę babę jak nie wiem co
niestety straszna znieczulica panuje w naszym kraju
a u nas w mieście są sklepy, do których nie można wózkiem wjechać :ico_szoking: normalnie wyproszą. Był już nawet o tym artykuł w lokalnej prasie, ale jak widać nic to nie dało... Ja osobiście raczej spotykam się z życzliwością, niektórzy nawet bez proszenia sami z siebie pomagają. A jak ktoś nie chce pomóc to niech przynajmniej nie przeszkadza.

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

03 gru 2008, 00:13

asiab, ja napisalam do uwagi

[ Dodano: 2008-12-02, 23:13 ]
jesli nic z tym nie zrobia usuwam konto na nk

[ Dodano: 2008-12-02, 23:33 ]
dziewczyny zablokowalam wszystko co sie da, ja chyba nie usne dzis szok totalny, ale widze ze duzo kont jest juz usunietych,mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 gru 2008, 09:38

witajcie

Dona ja uzywalam tez rexony, ale po porodzie uzywam adidasa pomaranczowego w kulce, fajny zapach i dziala, polecam!!!

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

03 gru 2008, 10:02

czesc, dziewcyzny :-)

raport z nocki. Postanowilam sprobowac szczescia i dac malego na noc do lozeczka, bylo lepiej niz myslalam, ale i tak sie budzil 4 razy i musial podoic herbatki. No ale najgorzej nie bylo. Fajnie sie rozlozyc z mezem na lozku i nie przejmowac sie, ze kogos przygnieciemy :-) :-D
a u nas w mieście są sklepy, do których nie można wózkiem wjechać :ico_szoking:
u nas też masa jest takich miejsc.

Zapomnialam wam powiedziec, ze zaczelam kupowac na noc to mleko zageszcozne Bebiko R czylito z ryzowym kleikiem :-)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

03 gru 2008, 10:12

hej mamuski
:ico_kawa:
Franki przeziębiony katar leci na maxa :ico_placzek: dałam mu już różne specyfiki.
Nocka nie najgorzej pobudki były ale taki na chwilke. A wstalismy o 8.30 :-)

Pogoda za oknem nawet ładna wiec na spacerek sie wybierzemy nawet ze wzgledu na katar żeby sie małemu lepiej oddychało.

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

03 gru 2008, 10:16

a to co Ci powiedziła?????? że nie pomoże czy jak???????
a mruknęła cos pod nosem :ico_zly: i poszla kupic bilet, chyba bała się,ze autobus pojedzie bez niej (a jechałam prywatnym ,a zawsze jak ktos mi pomaga to potem idzie kupic bilet i nie ma problemu)
a u nas w mieście są sklepy, do których nie można wózkiem wjechać normalnie wyproszą.
a to dla nich jakis problem, ciekawe dlaczego? :ico_zly:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

03 gru 2008, 10:53

u nas też masa jest takich miejsc.
ja naszczescie nie spotkalam takiego miejsca, nopoza selgros ale to hurtownia wiec ok. jak ktos by mnie wyprosil jak wchodze z wozkiem do sklepu to zaszczekala bym!!!
Franki przeziębiony katar leci na maxa :ico_placzek: dałam mu już różne specyfiki.
bidulek- zdrowka mu życze!!! to dobrze ze na spacer idziesz- pooddycha sobie swobodnie!
a mruknęła cos pod nosem :ico_zly: i poszla kupic bilet, chyba bała się,ze autobus pojedzie bez niej (a jechałam prywatnym ,a zawsze jak ktos mi pomaga to potem idzie kupic bilet i nie ma problemu)
ja wlasnie nie mam prawka i jak mam jehac gdzies nie autem z mezem to chora jestem... sam fakt ze nikt sam z siebie nie pomorze choc widzi ze nie wfruniesz tym wozkiem przecierz. mi raz na schodach do pzu facet odmowil pomocy ale powiedzial ze ma chory kregoslup i naprawde nie moze (a pewnie w tym pzu byl po jakies odszkodowanie i bal sie ze ktos zobaczy ze tak zle to nie jest :ico_haha_01: )

a rysio tylko broi i broi :ico_olaboga:
a wlasnie... pare dni temu w dziendobrytvn byl ten znany pediatra (w mamo to ja wystepuje) i byla mowa o chodzeniu z dziecmi di sklepow ze absolutnie nie wolno szczegolnie do hipermarketow... bo tyle ludzi bakterii... jakos nie spodobalo mi sie to! przeciez trzeba zrobic zakupy a przeciez nie bedziemy ciagle oddzielnie albo my albo mezowie z dziecmi a drugie na zakupach. zreszta facet to nie zrobi zakupow tak jak nalezy zawsze cos pomyli :-) pozatym ciagle tak izolujac dziecko to nie bedzie przyzwyczajone do zarazkow i jak juz naprawde zmuszone bedziemy wziasc je do sklepu to wtedy napewno cos zlapia! ja rysia zawsze na zakupy zabieram do marketow i sklepow malych... a wy zostawiacie dzieci w domu np z babcia albo tata i jedziecie na zakupy?? co o tym myslicie?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 gru 2008, 11:23

Asiu ja tez zycze zdrowka Franulkowi

mika z tymi zakupami u nas tak jest ze jak Marcys jest przeziebiony to nie jezdzimy do supermarketow zeby niczego jeszcze nie zalapal (bo to skupisko bakterii), ale jak jest zdrowy, to wszedzie z nami jezdzi :-)

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

03 gru 2008, 11:48

ja staram sie nie laziec z malą po marketach,ale jak muszę,to idę,przeciez Bianki nie zostawię samej w domu, markety są (jak dla mnie)od większych zakupow, ja kupuję w małych sklepikach,a owoce i warzywa na ryneczku

no i jeszcze jedno:w ogóle nie lubie robic zakupów z małą, bo 2 razy dluzej mi schodzi z tym wszystkim

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

03 gru 2008, 11:52

a ja wszędzie chodzę z dzieckiem :-D a jak np. idę do wc i jej nie wezmę to sama przyjdzie :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość