Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

13 mar 2008, 17:38

Ja sie chyba pójdę zdrzemnąc, po takich emocjach musimy z dzidzią odpocząc :-)

Wpadne jeszcze wieczorkiem :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

13 mar 2008, 18:33

Siunia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ja nie umiem takiej ładnej zrobić i nie mam takiego fajnego Milanka żeby wkleić :ico_oczko:

Dzięki kochane uspokoiłyście mnie, ale mimo wszystko ograniczę słodycze, chociaż ja i tak teraz jem ich bardzo mało, a cukru do kawy i herbaty nie używam już ponad 10 lat.

Miłego wieczoru życzę! Ja dzisiaj już się nie pojawię, bo znajomi do nas przyjeżdzają, więc do jutra!

Marta prawidłowo po żyganku musisz uzupełnić kalorie :ico_haha_01:

Nowa powodzenia jutro, nie bój się, nie będzie tak źłe - zwłaszcza z tą cytrynką :-)

Siunia a Ty już posprzątałaś dom to odpocznij trochę - na tyle, na ile Ci synuś pozwoli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 mar 2008, 18:37

spinka, Ty uczcij dobry wynik batonikiem :ico_brawa_01: jha codziennie jem ostatnio duzo słodkiego :ico_olaboga:
M. lula a ja tłumacze słowka na necie wiec zagladam tu :-D
Siunia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: śliczna karteczka

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

14 mar 2008, 07:58

Cześć :ico_ciezarowka:

Ja już z kawką jestem, chcę wypić rano, żeby później w kościele wytrzymać, tzn nie zsikać się :-) Oj cos się ostatnio budzę tak rano, dzisiaj mnie biodro bolało i już spać nie mogłam, ale trudno :ico_oczko:

Dzisiaj powinnam mieć super dzień - pełen kurierów i wizyt listonosza :ico_brawa_01: Będę Wam relacjonować na bieżąco :-)

A Wam jak wieczór i nocka minęła?? Jak dzisiaj humor i samopoczucie, u mnie raczej ok, tylko troszkę główka pobolewa, ale po kawce powinno przejść.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 mar 2008, 08:28

Hej!

Ja już na nogach od 3:30 ..cóż, trzeba się budzić wcześniej, żeby sie pouczyc albo w odwrotna stron e iśc późno spać... dziś wolałam wstać wcześniej póki maluszek śpi ...teraz też jeszcze chrapie, ja kozystam z chwili, że to co miałam zrobić to zorbiłam i pije herbatke i na tt weszłam, buziaki!

spinka pisze:A Wam jak wieczór i nocka minęła?? Jak dzisiaj humor i samopoczucie, u mnie raczej ok, tylko troszkę główka pobolewa, ale po kawce powinno przejść.


U mnie spoczko, wszytsko ok, tylko ten kręgosłup .. no a tak to ok....!

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 mar 2008, 10:09

hej, ja też sie witam z rana, choc nie wstalam tak wczesnie jak Wy :ico_haha_02: od 6-tej juz w sumie drzemałam ale dopiero po 8-mej sie zwlekłam z wyra.
za godzinkę jadę do miasta bo sie msze zgłosić do UP. mam nadzieje że zawiesza mi te zgłaszania na okres ciązy i pare miesiecy po porodzie bo nie mam zamiaru z brzuchem do nich latac!
po drodze pewnie wstapie do jakiegoś sklepu dziecięcego, to moze wróce z jakims ciuszkiem :-D
nie poklikam zbytnio z wami dziś bo weróce pewnie z miasta koło obiadu a wtedy juz M. wróci do domku. No i musze konkretnie się zabrać za zadanie domowe na ten weekend bo jutro znów cały dzien w szkole. Za to w niedziele do południa mam wolne :ico_brawa_01:
spinka, pochwal się paczkami, ja chętnie pooglądam i poczytam w poniedziałek.
i pamietajscie o moim drzewku w weekend :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 mar 2008, 10:34

Witam

I dziękuję za komplemenciki odnośnie kartki :-)

spinka, jeszcze trochę i też będziesz miała swoje maleństwo do reprezentowania.

Mąż dziś kupi czarny tusz, bo akurat się skończył i wyślemy kartkę do moich rodziców i do męża rodziców napewno się ucieszą.

A wogóle to jak wy możecie tak wcześnie wstawać jak mnie Milan po 8 budzi to ja ledwo co oczy otwieram. Śpijcie długo to i potem wasze dzieciaczki będą długo spały :ico_oczko: , u mnie w każdym bądź razie to się sprawdziło :-D

Dziś mieliśmy jechać na zakupki do h&m ale mąż musiał pojechać do pracy na nadgodziny więc pewnie jutro pojedziemy. Musimy Milana ubrać bo my tak hutrowo sezonowo go ubieramy, a teraz jest ten moment zakupów wiosennych. No i dla dzidzi w brzuszku też coś sie dokupi. :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 mar 2008, 10:41

siunia, hej. Życze udanych zakupów! :ico_brawa_01:
A ja sobie wczoraj uświadomiłam że juz tak się przyzwyczaiłam do imienia Patryk że chyba jak by jednak okazał sie dziewczynką :ico_oczko: to dostanie imie Patrycja.w sumie to dobrze że mamy jeszcze pare miesiecy bo juz widzę że mi się cos zaczyna zmieniać w tym kiernku, pewnie całkiem inne imiona w rezultacie wymyślimy. Choć Patryk ciągle góra, raczej to dziewczece mi przestalo pasować :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
Mój m. wczoraj zacząl sam gadke na temat tego co trzeba kupic dzidzi itp. więc stwierdzilamże to juz naprawdę blisko musi byc skoro on zaczął o tym mysleć, ciąglemówił że jeszcze kuuupa czasu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 mar 2008, 11:36

Marta26, my przy Milanie cały czas zmienialiśmy, 2 tyg przed porodem dopiero wymyśliłam Milana.

A teraz jakoś nie zmieniamy aż tak bardzo, ciągle drążymy wokół 2 imion więc nie jest tak źle :-)

U nas ładna pogoda, o 12 wyjdę z Milanem na dwór, poczekam jeszcze z godzinkę , niech się ociepli bardziej

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 mar 2008, 11:40

Hej dziewczynki

Jestem już po badaniu i wlaśnie jem śniadanko :-)
Z tą glukozą to nie było tak źle, pani mi wcisnęła pół cytrynki i mogłam sobie popijac wodą (ja wyobrażałam sobie, ze to będzie jakas wstretna gesta zawiesina :ico_olaboga: ), nawet m. próbował i mówił, że nie takie złe :ico_oczko: . Troche mi się to czekanie dłuzyło, ale najwazniejsze, że juz po i oby wyniki dobre (jak m. wstapi po pracy, to bedę już dzis miała). W ogóle to ma wrócic wczesniej, żeby mi pomóc sprzątac :-)

Wyspana jestem średnio, obudziłam się o 4 i byłam strasznie głodna :ico_szoking: , a jak na złośc nic nie mogłam zjeśc, ale może w ciagu dnia sie zdrzemnę :ico_oczko:

Widzę, że u Was wszystko dobrze :-) , bardzo się cieszę :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-03-14, 10:43 ]
siunia pisze:U nas ładna pogoda, o 12 wyjdę z Milanem na dwór, poczekam jeszcze z godzinkę , niech się ociepli bardziej


Siunia, ale Wam dobrze, u mnie wieje i coraz wiecej chmur, a po południu ma padac :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-03-14, 11:09 ]
Właśnie powiesiłam pranie, wstawiłam następne i przyszłam do Was z :ico_kawusia: , tylko nie ma z kim klikac :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość