hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

03 gru 2008, 08:49

hej laseczki
Pisze z rana bo pózniej nie bedzie czasu, a nie chce was zaniedbywać, bo i tak jest nast mała garstka.

delicja, współczuje ci tych wrzodów

katrin, Kamil również się buntuje i wszystko jest na nie

Mróweczka, fajnie macie z tymi spotkaniami, chociasz dzieciaczki sie wyszaleja, :ico_brawa_01: za siedzenie na nocniku. A zjęcie w podpisie superowe, jak z reklamy.

syla75, witaj kochana gdzies się podziewała tak długo.

Wczorajszy dzien zaliczony w pracy. Mozna powiedzieć ze było nawet fajnie, spodziewałam sie czegośinnego. Atmosfera między pracownikami jest superowa, kierownik nawet znosny. A co do mojej pracy to nazwali mnie zmianową, latam po sklepie i sprawdzam jak towar wyłozony, jak cosik sie zablokuje przy kasie, jak brakuje piniachów, sprawdzam co jest na stanie w magazanie, i jeszcze inne rzeczy.
jest to praca zmianowa, i w tym tygodniu załatwiłam sobie druga zmine, gdyż nie miałabym z kim zostawić Kamilka. Zrana ja z nim jestem a po południu meżuś, ale ok 13 musze go zaprowadzić do cioci ( przybranej ale cioci, zgodziła się bez zadnych ale, za to ją kocham) bo szkolenie mamy w innej miejscowości, a Darek kończy prace o 14,30.

koncze boo Kamiloo się budzi papa.

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

03 gru 2008, 09:17

Hej dziewczyny
my znowu chorujemy :ico_placzek: :ico_placzek: znowu wysoka gorączka i pewnie sie bez antybiotyku nieobejdzie ja poprostu zwariuje jak ,,nie urok to sraczka'' :ico_placzek: :ico_olaboga: Jezu daj mi siły , w robocie już nie mogę wytrzymać , dlatego w przyszłym tygodniu poczynam kroki formalne w związku z moją działalnością, bo dłużej nie dam rady.

Kolka - może to zgrzytanie wcale nie owsiki , Lena mi specjalnie tak zagryza i sie cieszy ze jej mówię , żeby tak nie robiła .
daj do badania kupkę i sie wyjaśni. Moja córka ma z apetytem w odwrotną stronę , chodzi głodna cały dzień by jadął i jadła.

Hektorka to ty taki ,,boss'' jesteś dla kasjerek :ico_brawa_01: gratuluje pracy.

Mróweczka - twój syncio jest boski , szkoda , że zajęty :)

dziewczyny macie pomysły na prezenty świąteczne , rany gościa ja nie mam pomysłu wogóle , dwa czasu i trzy chora Lena zanim sie wykuruje po tych chorobach to kurna mol w sklepach nic nie bedzie .

jeżeli chodzi o bunt to u nas nie lepiej, też próbuje wszystko wymuszać a jak sie cos nie podoba to udawany lament i płacz , a ja to zlewam no chyba ze teraz jest chora i zasmarkana to mi jej szkoda .

ciekawe jak tam nasza Caro

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

03 gru 2008, 11:15

Cześć dziewczynki :-)
Ja tak was poczytuję od poniedziałku, ale jakoś nie mam weny na pisanie. U nas wszystko po staremu, Krystiano rozrabia na całego, złosci się krzyczy, coraz więcej mówi, nocnik nosi na głowie i wszystko musi jeść sam... nie pozwala się karmić :ico_noniewiem: . Pogoda u nas raczej wiosenna, śniegu nie ma za to wieje straszny halny, aż głowy chce urwać, więc z długich spacerków nici.
Na Mikołajki planuję zabrać dzieciaki do znajomych, ponieważ odwiedzi ich Św. Mikołaj :-D (narzeczony przyjaciólki kupił strój i się przebierze) to będzie absolutna niespodzianka, ciekawa jestem jak dzieciaki zareagują ...muszę jeszcze jakies prezenty kupić. Wczoraj Karina pisała list do Mikołaja i pod choinkę dla siebie chce lalkę syrenkę (ogląda film H2O wystarczy kropla wody), a dla brata autko. List połozyła na parapecie, a dla Mikołaja nalała mleka do szklanki, żeby sobie wypił jak list będzie zabierał :ico_oczko: . Rano, ani mleka, ani listu nie było... jakieś czary mary hehe.
SYLA - śliczne zdjęcia, dziewczynki ci fajnie rosną. A piesek bardzo ładny.
KOLKA - no to rośnie Ci mała dyktatorka w domu :-D Krystiano ogląda Supernianie i jak ją widzi w telewizji, mówi że to Niania i grozi palcem ...
KAMELEK - dużo zdrówka dla Lenki i trzymamy kciuki za rozkręcenie własnego interesu
HEKTORKA - bardzo gratuluję pracy :ico_brawa_01: Ja bym też chętnie już gdzieś poszła do roboty, jednak na razie nie mam z kim Krystiana zostawić, żłobka w NT nie mamy, a mąż pracuje całymi dniami więc na razie z pracy nici.
MRÓWECZKA - fajnie, że na tańce chodzisz :ico_brawa_01: i super, że Eryś kino zaliczył. Zdjęcie w podpisie bajeczne.
KATRIN - no to miałaś weekendos obfity w gości... Obiecałaś zdjęcia jak dom wystroisz na święta, więc czekamy Kochana...
DELICJA - a wy jak się macie?

[ Dodano: 2008-12-03, 18:03 ]
Oj nieładnie :ico_nienie: gdzie jesteście kobitki?

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

03 gru 2008, 21:55

czesc dziewczyny!
maya uciela sobie wlasnie mala drzemke, mam wiec chwilke czasu...
Mroweczka, Erys-Elf poprostu cudny!!! Brawa za nocnikowanie i traktor i pinki-pongowe pierdzenie :-D Maya tez nasladuje odglosy wydobywajace sie z pinki-ponga :-D
Kari, z Krystiana samodzielny chlopak :ico_brawa_01: , no i fajnie, ze ma starsza siostre, ktora wyreczyla go w pisaniu listu do Mikolaja :ico_brawa_01: . Z maya Mikolaj bedzie musial sie jeszcze w tym roku porozumiec telepatycznie :ico_noniewiem:
Kamelek, zdrowka dla Krolewny!><>:><:L:P:L:<?>>>><><><><:L:PO><<><<> I trzymam kciuki za Twoje plany, powodzenia!!!
Hektorka, gratuluje pracy. I tego ze pracujesz z fajnymi ludzmi, to wazne z kim spedzasz polowe dnia. Jak pod Twoja nieobecnosc spisuje sie Kamilo?
Kolka, mowilam to juz kilka razy, ale powiem jeszcze raz: Julka jest niesamowita!!! Masz jakies wiadomosci od Caro i Filipka?
Delicja, jak z brzuszkiem Olci?
Syla, to Ty jestes babka z mocnymi nerwami. U mnie nawet jak bylo male puk tyl mojego samochodu (bez uszkodzen) to chodzilam roztrzesiona przez pol dnia.
Katrin, jak tam domek, juz przystrojony? Tutaj tez jest taki zwyczaj , ze choinke ubiera sie dosc wczesnie, zaraz po Swiecie Dziekczynienia, czyli w ostatni weekend listopada.

U nas przedwczoraj spadl pierwszy snieg. Maya z kolezanka mialy frajde i oczy wielkie jak 5 zlotowki. Tyle tylko, ze ja zapomnialam o tym zeby Mayutowi kupic rekawice, no i dalam plamy. Bo dziecko chcialo sie bawic sniegiem, podotykac i w ogole.. i klapa, bo mokry, bo zimny co chwilke musialam jej wycierac rece, bo niepodobaly jej sie takie doswiadczenia. Wszystkie poszczepienne nieporzadane objawy zniknely :ico_sorki:

:ico_sorki: Za to walczymy z zebami. Przebijaja sie 3 czworki :ico_olaboga: I juz nie wiem po czym, ale ciagle mi ja wysypuje. Glownie na buzi. Tyle u nas, czyli poza sniegiem i zebami niic nowego :-D

Kasi.k, co u Was?

[ Dodano: 2008-12-03, 21:16 ]
Mordeczko, jak tam Kacpi i reszta dzieciakow?

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

04 gru 2008, 00:51

agi, wiesz co moj Antos tez ciagle teraz ma wysypke na twarzy wokol ust najbardziej i ja to kojarze z tymi zebami wyzynajacymi sie,bo slini sie przy tym jak wtedy jak byl niemowleciem i wklada wszystko do buzi,gryzie normalnie co popadnie.
U nas snieg byl tylko chwilke,wiec Antos nie mial okzji bic sie sniezynkami i lepic balwana,ale jak juz bedzie na tyle sniegu to nie wiem jak to bedzie bo on nie znosi rekawic.

Hektorka-no to swietnie,ze piwerwszy dzien za Toba i to tak pozytywnie.I masz super ciocie,ze zajela sie KAmilkiem.

Kari-jak macie taki halny to bardzo nieciekawie,az pewnie nosa nie chce sie wysunac za drzwi.Listy do Mikolaja swietne,i nie badz taka zdziwiona,ze list i mleko zniknely,w koncu jak napisala to jakis elfik(moze Erys) na pewno byl u Was go odebrac.

Mroweczka-no pisz cos o tym nowym domku nad morzem

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

04 gru 2008, 00:55

kamelek zdrowka dla Leni!!!!

kari moj tez niedaje sie karmic i to juz strasznie dawno....niepamietam kiedy Go ostatnio karmiłam :-)
My tez zostawiamy mleczko i ciastko tylko ze jak Mikołaj przychodzi juz z prezentem hih :-D
Powiem Ci ze Karina jakis specjalnie wygorowanych zyczen niema :-)

agi Eryk nienasladuje pinkiponga tylko pontypiny :-D śliczna Mayka a jakie ma korale fiu fiu :ico_brawa_01:
co do choinek to u nas ludzie postroili juz dawno i domow coraz wiecej postrojonych...przegiecie troche...w listopadzie juz choinki :ico_puknij: ale co kraj to obyczaj...mi sie podoba jak sie ubiera w wigilie z rodzinka...chociaz fajnie juz czuc swieta pare dni wczesniej...niewiem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-12-03, 23:55 ]
agi zazdroszcze tego snieguuuuuuuuuuuuuuuuuuu

[ Dodano: 2008-12-03, 23:59 ]
katrin przypomnialo mi sie ...pisalas kiedys ze miedzy jedynkami rosnie Antosiowi zabek...urosł??

a o domku nienapisze bo nieznalezlismy jeszcze...najlepiej jakby byl przy samym morzu albo przy lotnisku...no albo pomeidzy :-D

[ Dodano: 2008-12-04, 00:00 ]
haktorka najwazniejsi w pracy sa ludzie...atmosfera...gratuluje ze trafilas na normalnych :-)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

04 gru 2008, 02:28

Mróweczka, zabek urosl,a moja chora tesciowa twierdzi ze ona go WYMODLILA :ico_puknij: bo jakby wygladal ze szpara,nie no mowie Wam jakby glupota umiala fruwac to ona jak orzel szybuje po niebie.Ten dodatkowy zab to przeciez tylko problem, musimy isc do ortodonty ale na jakieolwiek zabiegi sie teraz godzic nie bedziemy,bo nawet do glupiego przeswietlenia zebow takie male dzieci trzeba uscpic,a ja narkozy u takich malych dzieci sie boje bo uwazam,ze trzeba je robic tylko w ramach wyzszych koniecznosci. :ico_noniewiem: No nic zobaczymy jak to bedzie.

Kolka-ja juz tez myslalam,ze chyba potrzebuje supernianie,ale jak ja juz ja potrzebuje to co bedzie potem ? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Nie wiem czy jakakolwiek ozdoba swiateczna wytrzyma do swiat bo Antos wszystko musi dotknac,a ze robi to po mesku to czesto jakas czesc zostaje w raczce.

Kamelek-wspolczuje Wam choroby,ale tak jest zawsze na poczatku zlobka czy przedszkola.Ja tez nie mam pomyslu na prezenty,zamowilam tylko ta ksiazke ze zdjeciami Antosia od profesjonalistki,ale wiem,ze maz marzy o takim aparacie z podwojnym obiektywem i no nie wiem moze zaszaleje :ico_noniewiem:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

04 gru 2008, 11:37

Dzień doberek kobitki :-)
KATRiN - ja się obawiam, że i u nas w tym roku choinka i wszelkie ozdoby świąteczne zagrożone będą, Krystiano też ma manię dotykania wszystkiego.
a moja chora tesciowa twierdzi ze ona go WYMODLILA bo jakby wygladal ze szpara,nie no mowie Wam jakby glupota umiala fruwac to ona jak orzel szybuje po niebie
:ico_smiechbig: Mądrością Twoja teściowa to nie grzeszy :ico_puknij:
AGI - ale super zdjęcie w podpisie, czadowe Maya ma korale...
MRÓWECZKA - Karina nie ma faktycznie jakiś duzych wymagań co do prezntów mikołajkowych i jestem z niej bardzo dumna bo zawsze pamięta o swoim braciszku :-D Trzymam kciuki żebyście znaleźli wymarzony domek :ico_haha_02:
Co do wysypki, to powiem wam, że i mój Krystian dostał jakieś uczulenie na raczkach i skóre na plecach ma jakąś taką przesuszoną.
Dziewczynki, a co u CARO? Macie od niej jakieś informacje?

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

04 gru 2008, 13:27

Wlasnie ciekawe co u naszej kochanj Caro,mogliby jej juz tego neta podlaczyc,bo jej czas a arczej czas Filipka nadchodzi wielkimi krokami :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 gru 2008, 14:00

dziewczynki tak na 2 sekundki, napiszę wam co u nas. cały zcas siedziałam i kasowałam foty z nk i fotosika, bo to co się wyprawia to :ico_olaboga: u nas cały czas to samo. z kupą nadal problem, oj liczę na to, że szybko to przejdzie, teraz jak na złość przestała dużo pić.
Ale mamy już trójeczki, wszystkie 4 na raz wyszły więc mamy już 16 ząbków :ico_brawa_01: muszę lecieć zaraz do sklepu i położyć Olcie spać, więc nie poczytam was kochane na arzie
u ortopedy wszystko oki, powiedział, że jest lepiej niż dobrze :ico_brawa_01: ale tak mu wpadłam w oko :-D , pogadaliśmy troszkę, w końcu mi powiedział, że pasuję na przedstawiciela medycznego, bo taka ładna jestem, pewnie miałabym dużó klientów, no i żałował, że już nie sprzedaję ubezpieczeń, bo z chęcią by się u mnie ubezpieczył :-D :-D :-D
no dobra zmykam, papatki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość