Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 gru 2008, 10:22

mz74 pisze:jednak za dlugo pisalam posta, Renia byla szybsza.

ale zobacz że czas ten sam, o sekundy Cię wyprzedziłam ;-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 gru 2008, 10:39

cześć dziewczyny, u nas noc kiepska jak zwykle, Gabcioch teraz rozbójnikuje sobie...

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

04 gru 2008, 11:50

czesc kochane
u nas nocka ok standardowo pobudki Mirka na picie,usypianie wczoraj tez w łóżeczku bylo zajelo nam tym razem to 20min ale bez placzu wiec jest ok.
Wczoraj bylam na forum ale tak sie wciagnelam w ta afere z nk,ze nic juz nie napisalam tylko profile tam przegladalam.Normalnie masakra!!
Bylam wlasnie wymienic opony na zimowki-najwyzszy czas :ico_haha_01: tylko ciekawe czy snieg bedzie no zobaczymy....Facet drogo mnie skasowal bo odrazu dalam mu opony na przechowanie i zabulilam 100zł :ico_noniewiem: ...
Julcia w przedszkolu jutro ida wszystkie dzieci z paniami do Domu Kultury na przedstawienie i zabawy Mikołajkowe a potem paczki dostana fajnie Julia sie bardzo cieszy...Wczoraj z nia rozmawialam o Mikolaju to tak z mama sie usmialam taka mala cwaniara z niej,ze niewiem...Mowilam jej,ze jak bedzie grzeczna to Mikolaj przyniesie jej paczke a jak nie to dostanie rozga a ta do mnie "A wlasnie,ze nie bo nam pani mowila,ze z nia pojdziemy do Mikolaja i ja jestem troszke niegrzeczna" :ico_haha_01: :ico_haha_01: ma ta moja cora powiedzenia....
Mirek ucial sobie drzemke wiec ja to wykorzystam i ide posprzatac...Buzka

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

04 gru 2008, 12:05

Cześć dziewczyny ja dopiero terazbo od 2h chyba przeglondam NK nie ryzykowałam i skasowałam nawet swoj profil trudno :ico_placzek: Rano przywitałam sie z Renia na gg i ona mi o wszystkim napisała potem biegałam po necie i czytałam to i tam to na ten temat masakra włos na głowie sie jeży :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek:
Zadzwoniłam juz do mojej szwgierki i jesj powiedziałam ma też dwójke dzieci i w tym małaą córeczke 2,5 roczku tez sie zdenerwowała. niemówi nawet mężowi bo on zawsze był przeciwny umieszczaniu zdiec w NK kurcze czasami ma racje!!

U nas nocka ok spała całą noc pobudka ok 4 ale smoczek i spała do 7 :ico_brawa_01: Bez mleczka w nocy. chyba już tak zostanie.

Iwonka dzieki za dietke to co od poniedziałaku ruszamy!!!!!!
Obejrzałam sobie wczoraj to krzesełko uczydełko rewelka naprawde Kamcio dostanie na roczek. A jeszcze dostanie taka gadajacą gąsienice i jakis stolik muzyczny Fisher Price i laptopa czyli prezęty ładne . Tylko tu ciężko bedzie mu wszystko dać do zabawy nie zmieszcze sie z tym wiec na nowe mieszkanko bedzie jak znalazł a prawdo podbnie już w lutym sie przeprowadzamy. Na poczatek pewnie nie bede miała kontakyu ze światem no i zwami pewnie też :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Kurczeale mam nadzieje zeszybko nam tam coś podłącza.

Wiecie jaka ze mnie gapa przebierałam dzis Kamilowi kupe i zawsze zabieram pieluche do osobnej siatki zeby tak nie smierdziałao dzis skończyły mi sie siatki w pokoju wiec wziełam Kamila na rece i poszłam do drugiego pokoju i zapomniałm o tej kupie w dodatku szukałam w necie tych profili i byłam taka wkurzona tym :ico_zly: żeszybko chciałam siąść spowrotem do neta, a tu Kamil polazła do pokoju i sie tam bawiła ale czym............... :ico_szoking: :ico_olaboga: kupą ja przychodze bo mi cos cicho a on cały wysmarowany w tej kupie rece spodnie bluzka śliniak i...... :ico_olaboga: buzia!!! Masakra nie wiedziłam co mam robić więc tak jak siedziła wziełam go pod prysznic i całego go musiałam umyc . masakra !!!!!! :wpale: o ja durna matak!!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 gru 2008, 13:17

Asikk :ico_smiechbig:

Gabriel śpi teraz, idę mu przykręcić gaz pod obiadkiem

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

04 gru 2008, 14:03

Cześć
U nas już druga noc straszna...pobudki co 15-30 minut przez całą noc...
Mały chyba odczuwa, że taty nie ma...nigdy wcześniej tak się nie zachowywał...
A od wtorku potrafii płakać całymi dniami...mleka nie je wcale...co mu zrobię to wylewa...teraz jeszcze w nocy...Niech już wracają z tego remontu, bo ja już długo tego nie wytrzymam...
Żeby jeszcze płakał, ale on się wydziera jakby go ze skóry obdzierali...nic nie chce, nawet smoczka...
A co do smoczka to dzisiaj gdzeiś go rzucił...dwie godziny szukałam chyba już wszędzie...i nie ma...na szczęście mam drugi smoczek...

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

04 gru 2008, 14:21

aniulka8503, oj to ci współczuje masakra !! A może ząbki mu idą i go boli co??
Słyszałam że od poniedziałaku jedziemy z kpenhadzka co?!!
to zawsze rażniej w kilka osób
:-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 gru 2008, 14:28

aniulka8503, moja maja jak pojechala moja mama do polski to chyba z miesiac mi plakala a pierwsza noc to byla tragedia wiec wiem jak sie czujesz


Asikk pisze:Słyszałam że od poniedziałaku jedziemy z kpenhadzka co?!!
to zawsze rażniej w kilka osób


mam nadzieje ze nam wyjdzie jutro ide kupic wszystko na poniedzialek bo u nas 6 i 8 jest swieto wiec wszystko pozamykane

i znowu pytanie w sprawie filmow (jestem w tym ciemna bo wczesniej nie sciagalam bo mialam slabego neta) a wiec mam film i nie moge go otworzyc w allplayerze bo nie mam kodekow czy czegos tam ale moge w real player tylko nie wiem jak tam napisy dodac jezeli ktoras wie to prosze tylko jezeli mozna krok po kroku mi napisac prosze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a ja juz pomylam okna dzisiaj jutro dalsze sprzatanie bo w sobote gosci mam

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

04 gru 2008, 14:35

iwona83 pisze:nie wiem jak tam napisy dodac jezeli ktoras wie to prosze tylko jezeli mozna krok po kroku mi napisac prosze


Ja też w tych sprawach jestem ciemna mysle ze tu chyba tylko Renia pomoze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

iwona83 pisze: ja juz pomylam okna dzisiaj jutro dalsze sprzatanie bo w sobote gosci mam


Kurcze ja przy moi to nic nie moge zrobic a poza tym chciałam pomyc choc okna na świeta i firany poprac to mój mi powiedziała poco i tak w lutym sie wyprowadzamy zrobimy pożądek przed sprzedazą mieszkanka no i moze ma racje . A co do sprzatanie przed imprezka to ja nie mama gośći całe szczęście w domu robie w knajpie i wiecie co za obiadek z 2 dań kawe cistao napoje na 18 osób wyszło nam 500zł. :ico_noniewiem: chyba nie duzo co bo jak gdzie indziej sie dowiadywałam to krzykneli nam po 90zł od osoby :ico_olaboga: :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-12-04, 13:41 ]
iwona83 pisze:mam nadzieje ze nam wyjdzie jutro ide kupic wszystko na poniedzialek bo u nas 6 i 8 jest swieto wiec wszystko pozamykane


Razem zawsze rażniej i bedziemy sie wspierac przez te 14 dni co nie!!!! :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 gru 2008, 14:48

Asikk pisze:Razem zawsze rażniej i bedziemy sie wspierac przez te 14 dni co nie!!!!


no, ja juz powoli zaczynam sie dostosowywac do diety wlasnie schrupalam marchewke
Assik 13 dni

Asikk pisze:Kurcze ja przy moi to nic nie moge zrobic a poza tym chciałam pomyc choc okna na świeta i firany poprac to mój mi powiedziała poco i tak w lutym sie wyprowadzamy zrobimy pożądek przed sprzedazą mieszkanka no i moze ma racje


no ja bym tez teraz nie myla gdybym sie miala w lutym wyprowadzac a umylam tylko dlatego ze Majka usnela ostatnio jak mylam to ja z jednej strony a ona z drugiej palcowala

Asikk pisze:wiecie co za obiadek z 2 dań kawe cistao napoje na 18 osób wyszło nam 500zł. :ico_noniewiem: chyba nie duzo co bo jak gdzie indziej sie dowiadywałam to krzykneli nam po 90zł od osoby :ico_olaboga: :ico_szoking:


bardzo malo zaplacisz ja pamietam jak chcialam robic crzest w knajpie to tez mi cos ok 90 czy 80 zl za osobe powiedzial

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość