Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

04 gru 2008, 10:17

Lalko pierwszy raz w zyciu mam torbiel :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Ale ginek mnie uspokoił mówiac, ze to nie zagraza ciązy w zaden sposób, ze ta torbiel powstala jako pozostałosc po ciałku zółtym.

Powiedzial mi, ze nie mam sie wstydzic, tego, ze co chwilke latałabym do lekarza i kontrolowala stan zdrowia Gwiazdki.Powiedział mi, ze on widzi i czuje, jak bardzo pragne tego dziecka :ico_placzek: Puscił mi serducho na cały regulator i kazał M nagrywac komórka. I na koniec poglaskał mnie po ręce.
Wspaniały człowiek...

jagodko nie wiem co Ci napisac odnosnie tego, co teraz przezywasz...

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

04 gru 2008, 10:39

Katka aż się zwruszyłam....rzeczywiście super lekarz...torbielą się nie przejmuj często na początku ciąży powstaje,a potem wchłania się,mi chyba po 2-3 tygodniach od brania duphastonu wchłoneła się.mój gin też mówił że torbiel ciąży nie zagraża,więc się nie stresuj
u mnie teraz byłą taka sytuacja z tymi markerami ponieważ gin nie mógł znależć ciąży i podejrzewał pozamaciczną i w trakcie badania już mowił że trzeba markery zrobić ale potem się okazało że ciąża schowałą się :-D
jutro pewnie badania wyjdą dobrze i też dostane jakieś leki

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

04 gru 2008, 11:28

jagodka nie mysl pesymistycznie, poczekajmy do jutra to bedziesz juz pewna, przez szanse sa 50/50. ja caly czas mam nadzieje ze jest ok z twoja dzidzia :ico_sorki:

lalka ale super gwiazdka, juz taka duza, widac gdzie glowka, gdzie nozki, az sie wzruszylam. sliczna!!!!!!!!!!!!
super miec takiego lekarza ktory docenia co znaczy dla ciebie ta mala istotka :ico_brawa_01:

Lalka, daj znac po wizycie, fajnie ze wszystko dobrz sie uklada :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

04 gru 2008, 11:53

Dzień doberek :ico_kawa:

Katka: cieszę się że z maleństwem wszystko okej :ico_oczko:
Lekarz rzeczywiście super "ludzki" :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-12-04, 11:28 ]
Ale się wkurzyłam... wczoraj dostałam propozycję zostania matką chrzestną małego Michałka :ico_oczko: co mnie bardzo uradowało i uszczęśliwiło.. Ale dowiedziałam się od teściowej że niektórzy wierzą w jakieś głupie zabobony.. mogłaby sobie darować :ico_zly:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

04 gru 2008, 12:52

Lalko z pewnoscia wszystko bedzie OK :ico_brawa_01:

Juz jestem głodna i burczy mi w brzuchu, a jadlam sniadanie o 8.00 :ico_olaboga:
lalka ale super gwiazdka, juz taka duza, widac gdzie glowka, gdzie nozki, az sie wzruszylam. sliczna!!!!!!!!!!!!
super miec takiego lekarza ktory docenia co znaczy dla ciebie ta mala istotka :ico_brawa_01:
hihi chyba mialas na mysli mnie :ico_oczko:

Kajunia 25 wiem o co chodzi z tym zabobonem, ciazarna nie moze trzymac dziecka do chrztu.Moja siostra najpierw zwlekała z chrzcinami Wiktosia, a teraz nie moge go trzymac d chrztu, bo jestem :ico_ciezarowka: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

04 gru 2008, 13:02

Katka: ale ja nie wierzę w ten zabobon, jak i w ten że dziecko póki nie ochrzczone nie powinno wychodzić z domu :ico_puknij: i wiele wiele innych...
Poza tym rodzicom małego to w niczym nie przeszkadza, a już tym bardziej mnie.. I nawet z tego co pamiętam, na chrzcie Milki - matka chrzestna nawet nie trzyma dzieciątka w kościele na rękach przy sakramencie...

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

04 gru 2008, 13:04

witam z rana :)
Katka, ciesze się ze wszystko w porzadku
a dlaczego nie mozna trzymac dzicka do chrztu jak sie jest :ico_ciezarowka: ?? ja o tym pierwsze słyszę

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

04 gru 2008, 13:21

malutkaniunia88: przesąd mówi, że jeśli kobieta w ciąży będzie matką chrzestną to dziecko może urodzić się chore, lub w ogóle może nie przyjść na świat... :ico_noniewiem:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

04 gru 2008, 13:24

też słyszałam o tym zabobonie...
a ja mam doła jakiegoś,zaczełam ryczeć,chyba do jutra będę zestresowana

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

04 gru 2008, 13:31

ja wczoraj ogladałam fajny film o 16letniej matce i na koniec az sie popłakałam jak synek tej dziewczyny powiedział że tylko on wie jak mam go bardzo kocha bo słyszał jej bicie serduszka będąc tam w środku heh i odrazu pomyślałam sobie o swoim maleństwie i zzaczełam :ico_placzek: dobzre ze mo R. spał heh trudno było by mu wyjasnic dlaczego :ico_placzek:
Lalka, nie denerwuj sie wszystko bedzie dobzre :ico_pocieszyciel:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KellyRek i 1 gość