Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

04 gru 2008, 15:17

moja maja jak pojechala moja mama do polski to chyba z miesiac mi plakala a pierwsza noc to byla tragedia wiec wiem jak sie czujesz
No tragedia!!! Ja już po prostu wysiadam...już wszystko mu daję, żeby tytlko był cicho i nic...głowa mi pęka nie mam ochoty nic już robić...chodzę tylko za małym i sprzątam...Smoczek oczywiście się nie znalazł...3 godziny szukania i nic...zresztą i tak nie chce smoczka więc chociaż jeden problem z głowy...
najgorsze jest to, że moja siostrzyczka odkurzy swój pokój i twierdzi, że więcej robić nie musi...a ja mam na głowie wszystko, praPRZĄTANIE, gotowanie, latanie za beksą, słuchanie tych wrzasków, a jeszcze popołudniu muszę jechać z obiadem na remont...jeszcze na sobotę pracę napisać i na niedzielę nauczyć się na egzamin...Wczoraj byłam taka styrana, że zasnęłam o 21...gdzie zawsze siedzę do 1-2 w nocy...a rano wstałam jeszcze bardziej zmęczona...a te wrzaski mnie normalnie dobijają...jak można przez 12 godzin wrzeszczeć bez przerwy????
Nie, nic go nie boli, ząbki też nie...dałam mu nurofen i bobodent, ale nie pomogło...
Nie wiem może dam mu te czopki uspokajające... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
o koncert znowu się zaczyna...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 gru 2008, 16:33

Cześć dziewczynki,
Ja jakoś ostatnio rano nie bardzo mam jak do Was zajrzeć, wstajemy o 8, kaszka, nocniczek i spacerek, bo pogoda ładna, więc chcę wykorzystać :-)
Nocka u nas super z jedną pobudką.
Wszystkiego najlepszego dla Karolka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Wczoraj bylam na forum ale tak sie wciagnelam w ta afere z nk,ze nic juz nie napisalam tylko profile tam przegladalam.Normalnie masakra!!
Też przeglądałam, ale wszystko już było zablokowane... ciekawe kiedy następne powstaną... :ico_puknij: :ico_olaboga: Jakbym dorwała tych co to porobili, to bym żywcem skórę sdarła :ico_zly:
Kamil polazła do pokoju i sie tam bawiła ale czym............... :ico_szoking: :ico_olaboga: kupą ja przychodze bo mi cos cicho a on cały wysmarowany w tej kupie rece spodnie bluzka śliniak i...... :ico_olaboga: buzia!!! Masakra nie wiedziłam co mam robić więc tak jak siedziła wziełam go pod prysznic i całego go musiałam umyc . masakra !!!!!! :wpale: o ja durna matak!!
hehehehe, dzieci to mają wyobraźnię :-)
aniulka8503, pewnie tęskni za tatą, współczuję Ci bardzo, a kiedy wracają?
iwona83, real playera nie znam, ale polecam subedit player... jak dla mnie jest najlepszy.
Smoczek oczywiście się nie znalazł...3 godziny szukania i nic...
Znajdzie się, jak już nie będziesz szukała.

Jarek właśnie z pracy wrócił, idę obiadek przygotować....

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

04 gru 2008, 16:44

pewnie tęskni za tatą, współczuję Ci bardzo, a kiedy wracają?
Wracają dopiero w sobotę wieczorem...i w niedzielę po obiedzie jadą znowu...
Smoczek oczywiście się nie znalazł...3 godziny szukania i nic...
Znajdzie się, jak już nie będziesz szukała.
Dałam mu drugi smoczek (na szczęście w zestawie były dwa), ale tego pierwszego ani widu ani słychu...
Na pewno znajdzie się jak już nie będzie potrzebny...
Popołudnie trochę lep[sze...ale marudzi cały czas...przynajmniej już nie krzyczy...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 gru 2008, 18:53

ale polecam subedit player... jak dla mnie jest najlepszy
dla mnie też najlepszy
Iwonko tak więc polecałabym zainstalować też program (Subedit player, napisy jak są w tym samym folderze to same automatycznie się wrzucają a inne funkcje są intuicyjne i wszystko łatwo pojąć) http://subedit.com.pl/ (ten pierwszy link w środku jest już z codekami więc cały problem z głowy powinien być)

aniulka8503, współczuję tego płaczu bardzo, najgorzej jak niewiadomo dlaczego taki krzyk cały czas

A ja się teraz na poważnie zastanawiam czy torta robić na wtorek czy na niedzielę bo jak ma ktoś przyjść to chyba raczej na tygodniu nie zawita, sama niewiem

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

04 gru 2008, 18:55

My roczek wyprawiamy w sobotę, po urodzinach małego :)
Czyli 31.01.2009 roku...
w tygodniu raczej się nie chodzi na urodziny...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 gru 2008, 19:20

Ja tez robie urodziny dopiero w sobote bo w tygodniu tzn jutro wszyscy w pracy sa

[ Dodano: 2008-12-04, 18:27 ]
kurcze dalej mi nie chce tego filmu otworzyc dam se juz spokoj z tym

Renia mam tylko pytanie do ciebie bo ja sciagam z tego peb i wlasnie niektore filmy sa do otworzenia we wszystkich programach a niektore tylko wlasnie w tym real player jak to rozpoznac przed sciagnieciem
sory ze glowe zawracam

moj maz ma mnie juz dosc jak widzi ze siedze przed kompem i sciagam

[ Dodano: 2008-12-04, 18:30 ]
dziewczyny ja rok temu juz siedzialam i skurcze liczylam jak sobie pomysle o tym to az mnie ciarki przechodza

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 gru 2008, 19:32

w tym real player jak to rozpoznac przed sciagnieciem
jak pisze że to jest format 'rmvb' to zazwyczaj się uruchamia w tym programie ale i taki format czyta ten program, tylko więcej do zrobienia by było. a mianowicie odinstloać inne playery i zainstalować tylko 'subedita', samego bez tych codeków co tam są i do tego 'xp codec pack' i wszystko śmiga śmiało, robiłam tak kiedyś u siostry, ważne jest to żeby innych paleyrów nie było

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 gru 2008, 19:48

dzieki Renia sciaglam jeszcze raz ten film i juz chodzi w tym programie no i mam napisy

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 gru 2008, 20:24

iwona83, cieszę się że się udał :) no i napisy są, rewelacja :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 gru 2008, 21:57

polozylam niunie do lozeczka i nie wiem czy spi ale jest tam cisza zaraz bede musiala tam isc zobaczyc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości