Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

04 gru 2008, 18:53

tosia pisze:Eh Milutka co Ty gadasz? Na drugim zdjęciu kolczyczek błyszczy się jak psu jajka przy blasku księżyca- :ico_brawa_01: dla męża.
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

ale mi brzuch stwardnial wrrr chyba mała sie przekreciła... bo nawet trudno jej sie poruszyc

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

04 gru 2008, 19:08

Połóż się na podłodze, przed łóżkiem... Nogi wyyyyyyyyysoko, razem z tyłkiem... Czyli coś musisz pod tyłek podłożyć, aż po kość ogonową, a nogi na złożoną na łóżku w wysoką kostkę... Jak dobrze się ułożysz, to właściwie powinnaś leżeć na łopatkach... Działa, choć nie na wszystkie... Ale spróbować można...
Aaa, co do czkawki... Mój ma ją codziennie rano, jak się wody do tabletek nachleję... Nie lubi jej dziecię moje :-D Ja tych momentów też za bardzo nie lubię, bo główka skacze mu pod piersiami, a tam już jest na prawdę ciasno...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

04 gru 2008, 19:28

a wiecie co dzis z mezem bylismy u tego dentysty no i zaparkowalismy na płatnym pakingu i chciwelismy zaplacic a facet sie na mnie spojrzal i z tekstem " patrze sie tak na Panią bo mam córke w takim stanie tylko ze ona w kwietniu rodzi./ ucałowal mi reke i zdrowia pozyczyl i kazal jechac bez opłaty :ico_szoking: to bylo bardzo mile oby wiecej takich ludzi

Karola probowalam ale takie wypuklenie sie zrobilo i mąż mowi ze serduszko bije w innym miejscu niz bilo..tzn nizej.... zobaczymy czy sie wieczorkiem odezwie fenetrol wzielam

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

04 gru 2008, 19:36

milutka204 pisze:kazal jechac bez opłaty :ico_szoking: to bylo bardzo mile oby wiecej takich ludzi

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fakt, oby więcej... Bo dzisiaj na ciężarną patrzy się jak na zło konieczne... :ico_zly:

Milutka, a Klaudia była do tej pory ułożona główkowo, czy pośladkowo...?

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

04 gru 2008, 19:39

Karola miała polozenie głowkowe podłużne...... ale tak jak mówie mąz zawsze słyszął bicie serduszka kolo pępka z lewej strony a teraz słyszy ponizej pępka bicie tętna ...ale od 16 tak slabbo sie porusza.... i dlatego zdaje sie ze sie przekrecila

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

04 gru 2008, 19:44

Ona nie tyle mogła się przekręcić, ile zejść niżej, a to wybrzuszenie jest tego efektem... No i tym samym wyczywalne tętno też zmieniło położenie...

[ Dodano: 2008-12-04, 18:47 ]
Na razie uciekam, ale będę jeszcze późniejszym wieczorkiem... Wolę tu siedzieć, niż się wcześniej położyć, bo tak jak Ania, mam schizę przed łóżkiem i związanymi z nim mękami... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

04 gru 2008, 19:57

Karola mam sie juz stresowac?? czyli moge ruchy rzadziej czuc?? i dlatego te wypuklenie jest on u gory caly twardy a na dole mmiekki jest

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

04 gru 2008, 20:34

Co do czkawki- moje dzieciątko lubi ją mieć nad ranem, tak koło 4, budząc mamę pomiędzy 2 a 3 sikaniem :ico_noniewiem:
milutka204 pisze:ucałowal mi reke i zdrowia pozyczyl i kazal jechac bez opłaty

A mi jeszcze nikt nigdzie miejsca nie ustąpił, ani w kolejce nie przepuścił i generalnie troche mnie to gila ale tak jak mówicie to taki miły i rzadko spotykany gest. W sumie człowiek mógłby się czasem sam dopomnieć o swoje i wepchnąć tu i ówdzie. Wykorzystam to jak będę miała zły humor- lubię wtedy drażnić ludzi :-D przynosi mi to ulgę :ico_haha_01: (Tosia=małpa)

[ Dodano: 2008-12-04, 19:40 ]
Milutka- sądzę tak jak Karola że szanse na to że się Klaudia przekręciła są raczej małe (mniejmy nadzieje) raczej się przesunęła niżej. Obserwuj co się będzie działo dalej - a ruchy mogą być słabsze, ważne żeby były
Karola- brawa dla mamci :ico_brawa_01: Moja jak ostatnio przyszła do mnie zrobić mi łóżeczko przyniosła sobie papcie :ico_olaboga: "bo przecież teraz będę tu częściej bywać" poganałam ją z nimi "bo przecież my nie mamy miejsca na papcie"Dziś papcie a jutro walizka i polówka? Nie nie , co to to nie :-) Kochaną mam mamcie ale już zwariowała na punkcie wnuka :-)

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

04 gru 2008, 20:56

hej dziewczynki ja juz w domku dzieki wszystkim za gratulacje..Mala spi w lozeczku narazie nie bede na nia narzekac jest bardzo grzeczna w pierwszej dobie nawet jesc nie chciala przespala 16 godz bez jedzenia i nawet moje proby obudzenia nic nie daly..ale za to inne dziecie plakalo caluska noc przez co ja sie nie wyspalam ..co do cesarki suuper samo ciecie szlo na wesolo mialam niesamowitych ludzi na sali i rozbawiali mnie do lez a pan anestezjolog nie samowity sam sie poplakal jak wyciagali mala a pozniej sprawdzal dosc czesto czy u nas ok..niesamowite 3 godz po cieciu juz sobie siedzialam z wlasnej nieprzymuszonej woli a tak kolo 18 wybralam sie pod prysznic a dzis juz jestem w domku..jedyny jaki byl problem to to zeby mala zalapala o co biega z cycem po takiej drzemce ale dzieki mojemu uparciu udalo sie co prawda nie chce otwierac dziubka duzo co powoduje zle przystawianie bol i juz ranki na sutkach ale przystawiam placze z bolu po chwili przechodzi i jestem dumna z nas obu ze sie karmimy :)

[ Dodano: 2008-12-04, 21:01 ]
Obrazek a to zaraz po wyciagnieciu na wycieranku

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

04 gru 2008, 21:12

[shadow=red]Kasiulek [/shadow] jeszcza raz gratulacje- Śliczna ta Wasza córuchna :ico_brawa_01: No i co najważniejsze zdrowiutka i grzeczniutka, Brawa dla Was obydwu za dzielność przy cycusiu no i powodzonka. Jak tylko będziesz miała chwilkę wpadaj zdawać nam relacje co i jak u Was

[ Dodano: 2008-12-04, 20:36 ]
Dziewczyny- mam wieści od Caro- są już na nowym mieszkanku, mają już wszystko w miarę porobione i tylko nasza Caro bardzo zmęczona. Za kilka dni powinna mieć już internet więc niebawem do nas dołączy. No i POZDROWIENIA OD CARO DLA WSZYSTKICH GRUDNIÓWECZEK

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość