Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

04 gru 2008, 22:55

Asiab, ja na razie zrobila tylko rentgen ... a do dentysty... zwlekam... odwlekm.. :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
__________
jejku ja tez się dentysty strasznie boje... ostatno bylam przed sama ciaza, wyleczylam wszystkie zeby bo troche przez kilka at sie uzbieralo :ico_wstydzioch: mialam chociaz motywacje a po wyleczeniu ostatniego zeba dowiedzialam sie ze jestem w ciazy :ico_brawa_01: niezla nagroda co!? musze teraz pojsc do kontroli ale chyba nie mam ubytkow bo sobie ogladalam...ale jak znam zycie to dentysta-sadysta zawsze cos znajdzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

04 gru 2008, 23:13

jejku ja tez się dentysty strasznie boje... ostatno bylam przed sama ciaza, wyleczylam wszystkie zeby bo troche przez kilka at sie uzbieralo
ja też miałam wyleczone a poszłam do kontroli jak Franus miał 5 m-cy a tu 5 ząbków do robienia tak mi poleciały przez ciąże i karmienie piersia :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

04 gru 2008, 23:14

dziewczyny nic mi nie mówcie o dntyscie bo jak sobie o nim pomyslę to mnie ciarki przechodzą a już od dawna się wybieram i dotrzeć nie mogę :ico_olaboga:

Moje dzieci już od godziny śpią. Julka na noc mało mleczka wypiła i cały dzień byla nie do znisienia. Tak szczerze to aż się boję pomyśleć że może to ząbki (żeby nie zapeszyć)bo już kilka razy tak myslałam i się uspokoiło a przeciż julka już prawie 10 miesięcy a tu ani jednego ząbka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

04 gru 2008, 23:19

julka już prawie 10 miesięcy a tu ani jednego ząbka
oj pewnie nie dlugo zobaczymy na tym bezzebnym zabkowym suwaczku zabka albo i dwa! :-)

[ Dodano: 2008-12-04, 22:20 ]
ja też miałam wyleczone a poszłam do kontroli jak Franus miał 5 m-cy a tu 5 ząbków do robienia tak mi poleciały przez ciąże i karmienie piersia :ico_wstydzioch:
a widoczne te ubytki? jejku az sie boje ze ja tez mam jakas dziore :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

04 gru 2008, 23:20

Sylwia.O., a jak z cycem dajesz Juli jeszcze ?

[ Dodano: 2008-12-04, 22:23 ]
widoczne te ubytki? jejku az sie boje ze ja tez mam jakas dziore
ja sama nie zauważyłam ale dentysta niestety tak choć czasem jak coś piłam to takie zęby wrazliwe były. Dobra ale o zebach sie nie gada wiec juz ciiiii ten temat :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-12-04, 22:25 ]
Dobranoc kobietki miłych snów życze i spokojnych nocek :ico_papa:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

04 gru 2008, 23:26

oj pewnie nie dlugo zobaczymy na tym bezzebnym zabkowym suwaczku zabka albo i dwa!
ja już jakaoś trace nadzieję :ico_placzek:
Sylwia.O., a jak z cycem dajesz Juli jeszcze ?
w nocy tzn. o 5 rano bo nie chce mi się butli szykować. A tak to ranoo 9 dostaje kaszke mleczno ryżową i wiczorem butle. Czyli w sumie ma 3 posiłki mleczne

[ Dodano: 2008-12-04, 22:28 ]
miłych snów życze i spokojnych nocek
i przespanych nocek :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-05, 07:53 ]
oooooooooooooo jestem dziś pierwsza :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: . Zła i niewyspana :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Noka do bani. Nawet nie wiem ile było pobudek ale w każdym bądz razie dużo. Zrobiłam już :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: . Proszę się częstować

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 gru 2008, 09:05

Ja sie chetnie poczestuje kawa :ico_sorki:

Asiu z ogorkiem nie probowalam, dzisiaj sprobujemy

mika, tak, Marcys nic nie chce jesc :ico_placzek:

zrobilam mu zupke na noc, goraca wlalam do butelki, wlozylam do temosu butelkowego i jak maly sie przebudzil, to chcialam mu dac (po 3-4 godzinah), wyciagam butelke, a zupka zimna :ico_noniewiem: i dzisiaj do wylania :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

05 gru 2008, 09:37

ja tez sie witaj, aczkolwiek na razie bez kawki, ale dotrę ;-)

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

05 gru 2008, 09:38

hejak
Zła i niewyspana Noka do bani. Nawet nie wiem ile było pobudek ale w każdym bądz razie dużo. Zrobiłam już . Proszę się częstować
to u mnie to samo, budzenie non stop, 2 razy paracetamol,ale nic nie pomogło,pobudka o 6 :ico_szoking: :ico_szoking:

a kawusią się częstuję, dzięki :ico_sorki:

Sylwia, a po jedynkach i dwójkach,to idą czwórki?


a ja dentysty niezbyt sie boję, juz na wejsciu prosze o znieczulenie i jakos leci, tyle,ze ja zawsze zęby leczę w miejscowosci rodzinnej (super dentysta i nie tak drogo jak w miescie),szkoda,ze nie jestem tak często,a mam jeszcze 5 ząbków(takie maluskie dziureńki)

[ Dodano: 2008-12-05, 08:41 ]
wczoraj znów powróciłam do szydełkowania, trochę się odpręzam przy tym, mam2 książki do przeczytania,ale chyab je oddam, nie dam rady przeczytac

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

05 gru 2008, 09:55

Hej i ja sie witam po nieprzespanej nocy :ico_zly:
Franek sie budził przez ten katar i zęby z płaczem , chyba ze 100 razy i sobie pzrez sen gadał eeeeeeeeeeeeeeee na cały głos. :ico_zly: :ico_olaboga: normalnie musiałam kilka razy sie wydrzec na niego bo nie reagował jak go głaskałam. Wiec dziś oboje z mezem jestesmy masakrycznie zmęczeni.

Sylwia.O., dziekuje za kawke już pije :-)
wczoraj znów powróciłam do szydełkowania, trochę się odpręzam przy tym
bardzo mi sie podobają robótki reczne ale ja nioestety nie mam cierpliwosci jak mi cos ne wyjdzie to próje i już wiecej nie robie :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość