Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 gru 2008, 21:59

iwona83 pisze:dziewczyny ja rok temu juz siedzialam i skurcze liczylam jak sobie pomysle o tym to az mnie ciarki przechodza

hehehehe :-) Będziesz to wspominać, jak Majka skończy 18 lat :ico_oczko:

Ulek już wykąpana i śpi, dzisiaj zasypiała dłużej, kręciła się i kręciła, aż w końcu padła.
My urodziny też w sobotę zrobimy i będzie to tylko spotkanie przy kawie i ciastku i tort oczywiście też będzie, ale nie będę przygotowywać specjalnie jakichś sałatek i innych tego typu rzeczy.

Jak już tak rozmawiamy o peb.pl to ja też mam pytanie... ściągnęłam film składający się z kilku części i nie wiem jak to teraz otworzyć, zazwyczaj w pierwszym spakowanym pliku miałam film.avi a teraz w każdym spakowanym jest pusto i nie bardzo mam jak to skopiować... nie wiem czemu :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-12-04, 21:02 ]
Acha, a dodam, że w tej ramce, gdzie są umieszczone wszystkie linki, jest dopisek: hasło DMF
Gdzie to hasło trzeba wpisać??????

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 gru 2008, 22:05

sto lat dla Karolka :ico_brawa_01:

Gabriel dzisiaj miał tylko jedną drzemkę, ale za to 2.5h

popołudniu do babci poszliśmy, zanieśliśmy jej obiad, bo chora i się z łóżka nie rusza

Ja zawsze używałam subedita, ale po ostatnim formacie odtwarza mi filmy, ale obraz jest spierniczony i próbowałam już wszystkich kodeków, więc używamy allplayera

[ Dodano: 2008-12-04, 21:06 ]
wyszła nam dzisiaj druga dwójeczka na górze, jeszcze na dolną czekamy...

[ Dodano: 2008-12-04, 21:08 ]
a ostatnio mi gabriel jeden sutek scharatał i w nocy i w dzień dzisiaj Go nie udostępniałam, bo to już kilka dni tak bolałao straszni i chciałam, żeby się zagoilo, do spania jak pierś wyciągnęłam dla Gabriela to była taka pełna, że mi samo mleko wyciekało-już nie pamiętam kiedy ostatnio miałam takie pełne piersi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 gru 2008, 22:29

Fintifluszka pisze:wyszła nam dzisiaj druga dwójeczka na górze

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fintifluszka pisze:do spania jak pierś wyciągnęłam dla Gabriela to była taka pełna, że mi samo mleko wyciekało-już nie pamiętam kiedy ostatnio miałam takie pełne piersi :ico_noniewiem:

W moich już ani kropelki nie ma....

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

04 gru 2008, 22:44

Fintifluszka pisze:wyszła nam dzisiaj druga dwójeczka na górze, jeszcze na dolną czekamy...

no brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czekamy na reszte!!!!

Fintifluszka pisze:mi samo mleko wyciekało-już nie pamiętam kiedy ostatnio miałam takie pełne piersi


Oj jak ja ci zazdroszczeja Kamilka karmilam tylko miesiace i potem z własnej głupoty straciłam pokarm- nerwy zmeczenie i niewyspanie!!!

pinko pisze:iwona83 napisał/a:
dziewczyny ja rok temu juz siedzialam i skurcze liczylam jak sobie pomysle o tym to az mnie ciarki przechodza

hehehehe Będziesz to wspominać, jak Majka skończy 18 lat


Dokładnie ja za kilka dni też bede wspominac ten wieczór.

Anulak ja ci współczuje z tym Twoim bakiem ale jak maszczopki te uspakajajace Viburkol to mu dawaj !!! Ja jak Kamilek jest taki niespokojny nawet to mu daje , a ostatnio jak był taki jakiś marudny wieczorkiem chyba na zęby to dawałam mu co wieczór i wtedy spała spokojnie. To są czopki homeopetyczne i nie szkodza .

[ Dodano: 2008-12-04, 21:46 ]
ok Kamilek śpi ja na chwilke zajrzałam ale już mnie maż goni pa pa do jutra!!!A wiecie co według zasypiania Kamila mozna ustawiac zegaraki zasypia równo o 20:30 codziennie!!!! Pozdrawiam i do juterka pa pa !!!!!!!!!!!
Spokojnej nocki!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

04 gru 2008, 22:55

Krystuś dostał czopka...
Od popołudnia jest spokojniejszy :-) ale ja padam ze zmęczenia...mam nadzieję, że w nocy da mi chociaż trochę pospać...
Ale wiecie co? jak już leżał w łóżeczku i tak go głaskałam po policzku (on to uwielbia), to tak się słodko uśmiechnął, że chyba już zapomnę ten dzisiejszy i wczorajszy dzień...
Nie myślałam, że tak małe dzieci tak bardzo odczuwają rozłąkę z tatą...Wyłam dzisiaj razem z nim...
AAAAAAAAAAAAA i smoczek oczywiście się znalazł :-D :-D :-D
Krystuś sam wieczorem wyciągnął go zza wózka...a ja tam patrzyłam i nie było...
Jutro znowu mam cięzki dzień...muszę jechać do spółdzielni załatwić z czynszem...i jeszcze chłopakom obiadek zawieźć...Mam tylko nadzieję, że ktoś z małym zostanie bo ubieranie go o tej porze roku i takie długie wyjazdy są męczące i dla niego i dla mnie...Nie lubi siedzieć w wózku...chce nawet w autobusie raczkować...

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

04 gru 2008, 23:07

czesc kochane moje
ja juz padam po calym dniu dzieci moje spia wiec tez zaraz sie klade jutro Julia idzie do przedszkola ubrana cala na czerwono i czapka św Mikolaja-tak sobie panie w przedszkolu wymyslily....hehe...
Asiu Ale przezycia z Kamilkiem ale dzieci tak maja ja ostatnio szukalam mojego Mirka i znalazlam go w łazience grzebiacego sie w wc normalnie masakra :ico_haha_01: ...A Julka zas jak byla mala tez wymazala sie w swojej kupie wiec dzieci naprawde maja wyobraznie :ico_haha_01:
aniulka no jesli jest zwiazany bąbelek z tata to napewno na swoj sposob przezywa dzieci sa bardziej kumate niz nam sie wydaje a moze tez tak byc ze cos mu jest np zeby skoro czopek mu nieco pomogł....

Asikk pisze:pinko napisał/a:
iwona83 napisał/a:
dziewczyny ja rok temu juz siedzialam i skurcze liczylam jak sobie pomysle o tym to az mnie ciarki przechodza

hehehehe Będziesz to wspominać, jak Majka skończy 18 lat


Dokładnie ja za kilka dni też bede wspominac ten wieczór.



no ja tez napewno nigdy nie zapomne porodu zreszta zadna z nas go do konca zycia nie zapomni napewno....Ja msc temu wrocilam do domu pamietam ze szpitala po przedwczesnych skurczach heh....



Dobra uciekam kochane spac buziaki

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

04 gru 2008, 23:08

aniulka8503 pisze:Nie lubi siedzieć w wózku...chce nawet w autobusie raczkować...


he he Kamil uwielbia jezdzić i wózkiem i autobusem . zawsze gdy jesteśmy na spacerku najpirw go sadzam i tak z 30 min oglada a potem obraca główke na bok to znaczy ze chce już spać i wtedy rozkładam oparcie do leżaka i zasypia czasem nawet 2-3 h mozespac i autobusem jak jezdiemy to też jest spokojny albo sie rozglonda albo zasypia odrazu!! Ok terazjuż uciekam czytałam jeszcze meżowi artykuł o NK na gazecie!! Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 gru 2008, 23:08

Justyna brawa dla Gabiego za zabka

pinko sliczne zdjecie w podpisie

ja zaraz uciekam spac jeszcze mi moj maz przyniosl pachnaca cieplutka chalke no i jak tu nie zjesc ale od poniedzialku dieta wiec sobie pozwolilam

zycze spokojnej nocki

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 gru 2008, 23:20

aniulka8503 pisze:AAAAAAAAAAAAA i smoczek oczywiście się znalazł :-D :-D :-D

To super, a dzieci tęsknią, moja Ula przez cały dzień, jak Jarek jest w pracy, pokazuje na drzwi, albo do nich podchodzi i mówi "tata", a jak tylko Jarek wraca z pracy i otwiera zamek w drzwiach, to Ona od razu do niego biegnie, uśmiechnięta od ucha do ucha i woła swoje skowronkowe "tata" :-) Słodkie to jest, Jarek oczywiście cały rozanielony.
aniulka8503 pisze:Krystuś sam wieczorem wyciągnął go zza wózka...a ja tam patrzyłam i nie było...

Bo tylko Ona zna swoja tajne i bardzo sekretne miejsca :ico_oczko:
aniulka8503 pisze:chce nawet w autobusie raczkować...

hehehehe :-)
iwona83 pisze:pinko sliczne zdjecie w podpisie

Dziękuję :-)

Ulek w wózku lubi jeździć, ale nie za długo i cały czas musi być w ruchu, bo jak stanę, to koniec, zaczyna się marudzenie i muszę ja wyciągnąć i chwilkę poprzytulać, może to dlatego, że mnie nie widzi jak jedziemy :ico_noniewiem:

Ja też już uciekam spac, bo zmęczona jestem,a do tego @ dostałam i nic mi się przez to nie chce...
papapapa... słodkich snów :-)
A jutro wiiiiiiiieeeeeelki dzień dla Majeczki :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

05 gru 2008, 07:20

Witam stawiam :ico_kawa: i zmykam do pracy.Jestem tak wczesnie zeby zlozyc naszej solenizantce zyczenia duzo zdrowka radosci milosci szybkiego chodzenia i bezbolesnego zabkowania Majusiu 100 LAT :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość