Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 gru 2008, 15:38

hej
dotarłam i ja

dziś mam wolne bo Emi miała szczepienie, dzilnie je zniosła. teraz śpi a ja odpoczywam bo ostatnio coś źle się czuję, czekam na okres i jestem znierzła,aż się z M. pokłóciłam jak wychodził do pracy o jakąś pierdołe, do tego brzuch mnie boli, wogóle beznadziejnie sie czuję także ciesz ę się że nie poszłam do pracy

Basiu 100 latek, dziś masz imieniny, a co do męża, to musisz z nim koniecznie porozmawiać, milczenie w takich sprawach jest złym doradcą, on musi być trochę bardzoej odpowiedzialny, za ciebie, za dzieci i za siebie też. Martwię sie o ciebie, bo biedna sie smucisz, masz kłopoty na głowie zamaist spokojnie przechodzić ciąże. Trzymaj się dzielnie i koniecznie porozmawiaj z mężem

Frydza cieszę się że są u Wiki poprawy, i ja też chcę się dopisać do twojego wątku, możesz i na priva wysłać linka do twojego wątku

Kamilko nie martw się twoja mama na pewno sobie poradzi a wy wypoczniecie, grynt to pozytywne myślenie, a co do tych 10tys. to w głowie mi sie nie mieści że facet ich nei oddał. Czy są jeszcze uczciwi ludzie na tym świecie????

dziewczyny ja wam się musze pochwalić, bo Emi to już prawie wogóle nie sika do pieluchy tylko do nocnika, cały dzień chodzi w majtusiach, a jak chce sikać to woła siiiiiiii, zdarza się jej nawet noc przespać i wstaje z suchą pieluszką i zaraz po przebudzeniu woła siiiiii i wysiusia pół nocniczka. I normalnie chce siadać i sikać na taki zwykły kibelek. Mam wrażenie że ona poprostu nie chce już siusiać do pieluszki. Jak dziś byłysmy u lekarza to trochę musiałyśmy czekać bo kolejka była i w pewnym momencie Emi woła siiiiii, to ja jej mówię tutaj nie mamy nocniczka sikaj do pieluchy. Ale jak wyszłyśłyśmy ze szczepienia to ona znowu siiiii isiiiiiiiii i ciągnie mnie za rękę do ubikacji, wie gdzie jest ubikacja bo ja tam byłam wcześniej. No to ja troszkę zła wzięłam ją do tej ubikacji pewna że ona i tak już narobiła w pieluchę za ten czas tylko sie teraz ze mną droczy, rozebrałam ją patrzę pielucha sucha :ico_szoking: posadziłam ją na kibelku, a ta jak nie zaczęła siurać, no byłam w szoku. Mądra z niej dziewczynka, jeszcze troche i wogóle nie będe jej musiała pieluch zakładać. A jaka to oszczędność

Chyba się idę położyć, bo ten wstrętny brzuchol boli coraz bardziej

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 gru 2008, 20:22

Witam wieczorkiem :-D zadzwonila do nas babka z poradni :ico_szoking: :ico_szoking: bo nigdy nie dzwonia i sie pyta czy Wikusia zdrowa,mowie ze juz tak a ona zapraszamy na szczepienie :ico_oczko: takze jutro idziemy na 5 w 1 oczywiscie 120zl w plecy masakra!!



asiula26, poprostu super Emi zdolniacha ze hej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: chyba musze sie wziasc pozadnie za Wiki nocnikowanie :ico_noniewiem:
Priva zaraz posle :-)

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 gru 2008, 21:15

Frydza dzięki

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 gru 2008, 21:22

Heloł :):
Ja po dluuugim fajnym dniu w koncu zasiadlam spokojnie w fotelu. Duzypojechal z rana do Warszawy. JA o12 pojechalam z Misiem do Centrum po moja psiapsiole, a potem poczlapalysmy bimbajem do mojego lumpa na shopping! Fakt ze podroz dluga imeczaca,ale oplacalo sie. Kilka swietnych rzeczy zdobyłam!
Potem Mis zasnal w wozeczkuiwracalysmyjuz w korkachdo mnie.Mis spał smacznie pod kocykiem, w wozeczku, z 1,5 h! Szok! Tak rzeadko kima na spacerze.Wymeczylam gomoim polowaniem! Jeszcze mrozne powietrze,wiatr.. Mial dosc.
My pozniej sobie kawkowalysmy,plotkowalysmy, a onzabawial nas ipodrywał Madzie.Słodziak jeden.
A teraz zasypia! GRZECZNIE!!! Chyba wyszla kolejna -ostatnia 4 iwraca moj Aniołek :): hiihi.. Cudnie. O23 wraca Duzy i bedziemy szalec.. Bow sobote - jak sie dzis okazalo -wyjezdza do Szwecji. Bardzo sie z tego cieszymy - bo w koncu zarobi kaske.. Na Swieta wroci, wiec luz.. No i to tylko ok 2 tygodnirozlaki, wiec szybciusienko zleci. Nie bede musiala tyle pracowac.. ufff... Bede kupowala bombeczki, lampeczki, stroiki.. A jak Duzy przyjedzie, to poczuje wspaniałe Swieta!

Zaraz biore sie za prasowanie - bo mam caaala gore od podlogi do parapetu hihi. A Duzy juz nie ma koszulek w szufladzie :P W zwiazku z wyjazdem.. musze sie sprezyc.
Do tego zostala mi cała masa ciasta na pierniki, wiec trzeba je jeszcze dzis piec.. A potem juz jakies porzadki. Fjufju. Swieta zblizaja sie wieeelkimi krokami!

Kamilko-Wspolczuje tej calej akcji z siusiakiem Tomka. Oby go przestalo bolec. Fakt - szkoda, ze sie tak pospieszyłas.. Ale mama napewno jakos sobie poradzi. A Ty sie odstresuj inie mysl o niczym nieprzyjemnym. Zostaw zmartwienia tutaj..

Asiulka- Super, ze Emi taka madrala! Pieknie, ze takie postepy z nocnikiem. Ja mam nadzieje, ze jakos to nam pojdzie. Poki co Mis lubi siedziec na tronie, ale niestety- tylko siedziec..

Frydza- Szok, ze zadzwonili! Pewnie tylko dlatego, ze toplatna szczepionka. Wrrr.. Szkoda slow na nasz NFZ :/

BeWu - Gadaj z mezem, nawrzeszcz na niego.Ja bym pokazala mu,ze jeszcze jeden taki wybryk i moze stracic swoje 3 najwazniejsze kobiety.

No nic. JA spadam. Moj Robaczek chyba juz spi, wiec ide w koncu cos porobic konstruktywnego :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 gru 2008, 23:59

Obrazek

[size=150]URODZILA DZIS O GODZ 20.10 WERONICZKE ,malutka wazy 3600 i ma 54 cm,porod ekspresowy ale bardzo bolesny,juz mamusia ja nakarmila jest Cudowna [/size] :-D


Obrazek

[ Dodano: 2008-12-04, 23:00 ]
ANIU SERDECZNE GRATULACJE :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-12-04, 23:02 ]
Siedze i becze ze szczescia Ani :-D :-D :-D

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

05 gru 2008, 00:13

czesc dziewczyny,

BeWu - wiem że wiesz że rozmowa jest tutaj jedynym sposobem na rozwiazanie tej sprawy..wiem też że czasem cięzko jest nam rozmawiac..ale wyjscia innego nie ma..po pierwsze potrzebne jest wyjasnienie -- bo jakies musi być!!skoro mąż przedtem tak sie nie zachowywał tzn że coś musiało sie stać, cos go tak wybiło z równowagi..wiec dla Twojego lepszego samopoczucia najlepiej by było żebys wiedziała "dlaczego"..no i po drugie nie zapominaj o tym, że sama musisz też powiedzieć męzowi jak Ty sie czujesz w takiej sytuacji!!!!na spokojnie!!!!wg mnie ta sprawa musi byc dokładnie "przerozmawiana"

Indigo - mocz Tomka w rumianku, dosłownie..my to przechodziliśmy niedawno..z tym że nasz lekarz, pediatra sciągnął skórkę bez znieczulenia :ico_placzek: i Alus bardzo cierpiał, siedział więc baardzo często w misce z rumiankiem..nie dawał sobie ruszac tego nawet po tygodniu.. :ico_olaboga: i teraz tez jest ciężko..ale dobrze ze sobie przypomniałam /musimy sprawdzic co i jak u naszego chłopca..

Asiula - brawa dla Emilki za nocnik!!!czyli szybki trening przyniósł swietny rezultat :-)

Juli - :ico_brawa_01: za pierniki :-)

Frydza - ponoć trójki najgorzej wychodza, ale kto to wie, eh wszystkie zabki jak ida to źle naszym maluszkom..

ciekawe co u Ani??

a gdzie Madziorka??????????

u mnie nic nowego, w pracy duużo pracy :ico_olaboga: w głowie mam chaos totalny a musze juz na przyszły tydzien wszystko poplanowac..ale jutro mam juz wolne bo pracuje od pon do czwartku wiec jakos odetchne teraz..

Alek nadal niejadek i do tego ciezko mu ostatnio kupki ida :ico_olaboga: to tez pewnie dlatego zemało owoców zjada przez ten bojkot jedzeniowy :ico_olaboga: tak sobie myślę, że chyba Ty Kamila pisałas ze Tomek tez miał taki bojkot??i to wina trójek??wyszły juz trójeczki Tomkowi??bo pisałas też że Tomek juz jada ładnie..

[ Dodano: 2008-12-04, 23:15 ]
Aniu ---WIELKIE GRATULACJE DLA WAS!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 gru 2008, 00:25

Aleksandrowicz, piatki wolne to troche odsapniesz :ico_oczko: nie dziwie sie ze masz chaos w glowie ale napewno sie wszystko unormuje!
oj taki Alus niejadek moze faktycznie to przez zabki :ico_noniewiem: nam 5 daja tak popalic ze szok najgozej ze wszystkich zebow :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-12-04, 23:25 ]
Aleksandrowicz pisze:a gdzie Madziorka??????????
pewnie zakupowe szalenstwo :-D :-D czekamy czekamy na mega postaaaaaaaaaaaaa!!

[ Dodano: 2008-12-04, 23:28 ]
Juli, szkoda ze Duzy wyjezdza no ale tak jak piszesz wroci na swieta i to najwazniejsze :-D szalej szalej z kupowaniem ozdobek swiatecznych :-D
Fajnie ze wrocil misio-aniołek ,bo u nas powrocil TASMAN -5 ida wrrr!!

[ Dodano: 2008-12-04, 23:29 ]
Dobra ide juz to ciaooooooo bambino hihi ale mam chumorek po wiesciach od ANI :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

05 gru 2008, 02:07

Witam serdecznie drogie Forumki, tu mąż Ani 1980. Jak już wcześniej napisała Frydza moja Ania urodziła śliczną córeczkę. Także HELENKA ma już siostrzyczkę. Jest młodsza od niej idealnie o 17 mies. Weroniczka waży 3600g, mierzy 54 cm. Ledwo co zdążyłem na poród, jak wbiegłem na blok porodowy, to już prawie widać było główkę :) Ale jak to Ania powiedziała, wszedłem w odpowiednim momencie, gdyż zmobilizowałem ją do ostatnich parć. Zanim wszedłem Ania mówiła że ma dość i że wychodzi. a tak między nami - ale się darła ;) ale ponoć to pomogło. No i nie dziwię jej się, bo napewno bardzo bolało. Biedna, musiała przez to przejść. Na szczęście EKSPRESOWO. Moje spóźnienie na blok porodowy bylo spowodowane, tym że położna z wcześniejszej zmiany 3 x mówiła że do porodu jeszcze daleko, że to dopiero skurcze przepowiadające i wręcz sugerowała żżebym sobie narazie pojechał do domu. Więc pojechałem wykąpać Helenkę i położyć spać. A tu nagle akcja, dobrze że do szpitala nie bylo daleko. Pozdrawiam Was gorąco i zachęcam do drugiego bobaska. Druga ciąża jest inna, Mniej też się o niej myśli, bo pierwsze dziecko absorbuje i nie ma na to czasu. No więc do dzieła dziewczyny!!
Fotki z porodu:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 gru 2008, 02:08

ANIUUUUUUUUUUUUUUUUUU ale trafilam.. niczego sie nie spodziewajac.. czzytam i takie wspaniale wiesci nam frydza donosi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bardzo bardzo bardzo sie ciesze.. i gratuluje!! normalnie jak za dawnych czasow.. jak wszystkie na szpilkach siedzialysmy i czekalysmy na poszczegolne maluszki hihihihi

teraz taka jestem ciekawaa malej weroniczki i mamusi relacji...

Krzys hop hop jestes???


frydza co to za watek tajemny zalozylas? wtajemnicz i mnie hihi

kamila no wreszcie jestes. co nas zaniedbujesz he??? teraz znow wyjedziesz i nie bedziesz z nami klikac...
ale bawcie sie super.. nie przejmuj sie . tomek napewno z mama sobie poradzi.i ona z nim rowniez hihi. badz dobrej mysli. i rozkoszuj sie sloncem..kochaj sie z jarkiem kilka razy na dobre.. podziwaj rafe koralowa i zaciagaj sie szysza co wieczor...

a tej kaski to ogromnie wspolczuje.. ludzie sa naprawde nieludzcy.. ja to mialabym wyrzuty aby 10 zl nie oddac.. a tu koles taka sumke bez sumienia kasuje. wrrrr
moze kiedys jemu zdarzy sie podobna sytuacja i zrozumie.. nie ma to jak dorobic sie cudzym kosztem a abuu

moja kolezanka pracowala kiedys w kantorze i nie zauwazyla ze nagle kurs jednej z walut sie zmienil radykalnie i tez poszla w plecy troche
masakra
i oczywiscie kolejny zdobywca sie nie przyznal wrrr

Asiula jestem pelna podziwu dla Emi!!! :ico_brawa_01:
lelus to daleko w tyle hehe
co prawda rano pieeknie codziennie kupka na nocnik ale w ciagu dnia siedzi na nim nieregularnie... bo przeciez nie wezme nocnika ze soba na zajecia, zakupy itd hihi
choc zwykle cos po sobie zostawi hihhi
ale jednak to jeszcze wciaz nieswiadome sie wydaje hmm
a moze sie myle
chcialabym

bewu normalnie nie wiem co napisac.. jestem lekko zszokowana.. i strasznie mi ciebie zal... rozumiem napic sie z bratem.. ale takie potajemne szukanie okazji i % to juz nie przelewki... pewnie facet ma powod. szuka ukojenia w kieliszku. niestety tam go nie znajdzie
a ty nie poblazaj. tylko rozmawiaj. szukaj powodu. rozwiazania
wspieraj.. ale nie popieraj..
nie dopusc do tego aby to sie powtarzalo. i bylo niezauwazalne
bo potem to moze byc tylko gorzej
jednak wierze, ze u was to przejsciowy problem i maz zrozumie..
trzymaj sie kochana

i przesylam spoznione ale najlepsze zyczenia urodzinowo-imieninowe
na innym forum wczoraj tez dwie mamusie swietowaly urodzinki hihihi
wiec jest was wiecej..
i to jedna z nich tez Basia i tez w ciazy z drugim maluszkiem. hihi
druga o innym imieniu ale tez zacciazana powtornie :ico_szoking:

a pytalas o imiona dla dziewczynek.. a no wlasnie gratki drugiej coreczki
cos nam tu babsko sie zrobilo.. kilku rodzynkow mamy
ale moze to i dobrze
beda nasi chlopcy mieli wybor niemaly hehe

no ja nie przepadam za imionami w stylu Amelka, Oliwka Zuzia Julkaa
nie przecze, sa ladne
ale takie oblatane i baaardzo popularneee niestety
Nina ladnie. mi sie milo kojarzy hihi
malwina rowniez
ale przyznam ze sama mialabym dylemat z imieniem dla babeczki
co prawda nam sie marzyla Tola
ale z naszym nazwiskiem nie wspolgra
tylko sie rymuje wiec i tak doopa blada hihi
ja polecam jeszcze marianne, michaline (zaluje ze w Uk odpowiednik michelle wrrr)
marceline, matylde (pasuje do leonaa hehe ale on juz ma kuzynke o tym imieniu) anielke (choc moze sie z amelka mylic) u nas tez odpada.. aniela babula
hmm ja chyba bede miala drugiego synka...

Agniecha nie lam sie. nie lap dola. swietnie sobie radzisz... i co mowia inni niech cie malo obchodzi.. powinni cie podziwac ze pomimo czesciowej niepelnosprawnosci wychodzisz. zajmujesz sie dzieckiem i jestes swietna kobieta...
ja np jestem pelna uznania dla ciebie!!!

Juli
u was zawsze cos. wiec juz teraz nie pamietam na czym staneliscie hehe ciagle pospiech szalenstwa.. i ten wasz boski Krzys. normalnie rozwala na fotkach.. slodziak jakich malo. jak chcesz moze dolaczyc do blizniakow.. trojaczkow na watku jeszcze nie mamy hihi

aleksandrowicz
wierze ze ciezko sie oswoic z nowa sytuacja.. ale pewnie tydzien dwa i przyzwyczaisz sie do pracy.. i nowego zycia...


a teraz dziewczyny do was slow pare :ico_wstydzioch:
przepraszam za zaniedbanie...
ale dni mi tak uciekaja ze tylko na czytanie wystarczy
no moze gdybym sie nie poswiecila innym forom i watkom to mialabym mnostwo czasu
ale u mnie sporo tematow i nadrabiania
i zanim to wszystko ogarnelam i mialam czas na odpisanie to zasypialam z lapkiem w lozku hehehe
juz adas bywa zazdrosny ze w lapka wtulam sie mocniej niz w niego hehe

ponadto wpadlam w szal zakupow przedswiatecznych (frydza dobry trop hihi)
juz mega torba stoi sspakowana i czeka na wysylke bo przeciez samolotem sie nie zabierzemy heheh
dzis kupilam dzieciom piekne przebrania na imprezy karnawalowe hehe rudolfa i elfa
a leloskowi little santa helper hehe slodkie wdzianko
i to za free. bo po zakupie dwoch strojow trzeci gratis hehe uwielbam tutejsze zakupki hihi

bylismy tez w ikei po pierdolki... i juz sobie upatrzylam fajna kanape i komode.. i wwyobrazilam nasz wlasny domek.. ach marzenia..
ale najfajniejsze z zakupow szwedzkich to ich winko z rumem na cieplo/ juli testowalas? my jeszcze nie ale czeka na okazje hehe i czuje ze bedzie pycha
podawane z migdalami badz rodzynkami.. mniammmmm

i tak codziennie adas nas odbiera z roznych punktow zakupowych w Bham... i pozno do domu docieramy

lelek szczesliwy bo lubi takie podroze..
z szelkami biega po sklepach caly w skowronkach i ciagle cos pogaduje ze szczescia.. hih
bo wozku to taki spokojny obserwator albo zlosnik.. jak za dlugo go nie wypuszczamy hehe

generalnie na zakupach sie sprawdza nasza pociecha mala....

siedze wlasnie na dole i czekam na adama
poszedl uspac lelka.. dzis pozno
bo lelus sobie w aucie drzemnal nieplanowo hehe

a ja czekam z zapachami..
whisky w szklaneczce
i ciasteczka owsiane w wpiekarniku
mowie wam jakie pyszne
przepis mamy ze strony oseska bodaajze.
juz dlugi czas skopiowany i czekal na wlasciwy moment
no na mnie to by sie do tej pory nie doczekal
ale adama nakrecilam
i wspanialomyslnie zrobil wszsytko sam.. hihi
w towarzystwie naszym hihi

teraz ja zostalam dogladac piekarnik..


jutro wybieramy sie na imprezke mikolajkowa do znajomych
bedzie nas spora ekipa
6 par z dziecmi. w tym jedna para blizniat

wymyslilismy (my dorosli) ze zrobimy sobie mikolajki
ustalismy pulap cenowy i kazda para zakupila po dwa prezenciki. jeden meski. jeden damski
jutro beda dwa worki ( z podzialem na plec) i losowanie hehe
uznalismy ze dzieci dostana sporo prezentow wiec ccos dla nas tez sie nalezy
choc my z adasiem tez obchodzimy mikolajki miedzy soba hihi

a i na te jutrzejsza imprezke ja kupilam dwa kubki w sex shopie
jeden z kobieta drugi z mezczyzna
w skapej bieliznie
ale po zalaniu wrzatkiem zostaja nadzy.... hehehhe
napewno kazdy bedzie zadowolony nie?

tylko my nie mozemy swoich prezentow losowac.. a buuu :-D


no dobra koniec tego smeceniaaaaaa

lelek zasnal...
drinka zaraz dostane swiezego...
adas pewne lada chwila mnie zostawi i oddali sie do sypialni.. hmmm
a ja .. coz
jutro wstane
pojade do szkoly
pozniej na nowe zajecia muzyczne z lelkiem..
po powrocie szybko cos przygptuje na wieczor mikolajkowy i jedziemy..
prawdopoodbnie zostaniemy tam na noc
napewno popijemy troche
rano w sb adam musi jechac do pracy wrrrr
ja sie zastanawiam nad basenowaniem lelka
bo juz 3 tydz pokaszluje
a tam w szatni jest tak chlodno ze normalnie krzyczy. nie placze tylko krzyczy i sie telepie wrrrr

dobra pomysle jeszcze nad tym :ico_noniewiem:



ooo krzysiek wiedzialam ze wpadniesz!!!! mowisz ze szybko poszlo.. czyl jednak cos w tym jest ze drugi porod pobija w czasie pierwsze zmagania.. milo wiedziec hihi
wpadles w najlepszym momencie do dziewczyn hehe

weroniczka widac strudzona podroza na zewnatrz.. ale kochana odespi i nabierze kolorkow hihi

ania nie wyglada wcale na tak bolesny porod jak pisala hihi
dzielne masz dziewczyny

teraz tylko pewnie czekacie na powrot do domu..

gratki dla szczesliwego tatka!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 gru 2008, 12:59

Czesc czołem :ico_oczko: Wiki zasypia,ja sie zaraz biore za sprzatanie bo jutro bedzie Mikolajkowy dzien i goscie :-D

Bylismy na szczepieniu,niunia wazy 14 kg,do gabinetu pani doktor nie chciala wejsc ojoj,jak ja zaczela osluchiwac doktorka to placz,bo nie wiedziala co sie dzieje czesto do lekarza nie chodzimy i dlatego,ale wytlumaczylam jej ze pani robi halo halo i juz bylo dobrze,dostala Wikunia naklejke jestem dzielna :-D :-D
Piku piuk i placz znowu,uf nastepne szczepienie w wieku 5 lat ufff!!biedne dziecko!
ale juz po wszystkim :ico_oczko:


KRZYS fajnie ze wpadles i zdales relacje,dobrze ze zdazyles na porod :ico_brawa_01: :-D weroniczka widac wymeczona ale dojdzie do siebie,widac rodzice zadowoleni brawo kochani :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


MADZIORKA to jestes przywolalam cie :-D ale fajne Mikolajki ci sie zapowiadaja super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wpadaj czesciej brakuje tu Ciebie oczywiscie :-D
Do tajnego watku cie dobisze i bedziesz mogla sobie wejsc
Ploteczki u Frydzy sa na samym dole TT zapraszamy :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość