Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

05 gru 2008, 10:37

ja cała w emocjach, bo moja kolezanka z Chrzanowa wlasnie rodzi córę, tzn ma rodzic lada godzina. Miala termin na 1 grudnia, wczoraj mi napisala, ze odchodzi jej jakby czop, ale skurczu ani jednego nie ma, wiec penwie beda jej pomagac. To jej trzecie dziecko, ale boi sie bardzo. Jestem z nia myslami caly czas... Akurat jak sie dzis urodzi dziecko to rowno 9 miesiefcy po urodzeniu Olka :-) a pamietam, ze jak ja urodzilam to ona jeczala, ze tak sie staraja o dziecko... i nawet nie wiedziala, ze juz wtedy byla w ciazy :-D :ico_brawa_01:

stawiam :ico_tort: na 9 miesiesy mojego Olinka!!! :-) :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

05 gru 2008, 10:51

dopiero o 5ej wzielam go do siebie
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja swoją też o 5 wzięłam

Dona masz tu taka stronkę : http://picasaweb.google.pl/arantzap/ wejdź w jakąś gaztkę co Ci odpowiada i tam sa schematy. jest tam też gazetka z bucikami

[ Dodano: 2008-12-05, 09:53 ]
Dona masz tu jeszcze stronkę z forum gdzie dziewczyny dają dużo linków odnosnie szydelkowania. http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=263860

[ Dodano: 2008-12-05, 09:54 ]
Sto lat dla Olinka :ico_tort:

[ Dodano: 2008-12-05, 09:56 ]
Dona jeszcze mam coś dla Ciebie http://picasaweb.google.com/91titine4/C ... rilleCHine#

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

05 gru 2008, 10:58

Sto lat dla Olinka :ico_tort:
:-D :-D :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

05 gru 2008, 11:08

100 lat Oluś :ico_buziaczki_big:
ja tez nie wyspana strasznie :ico_placzek: i nerwowa przez to :ico_zly: Rysio tez plakal w nocy i musialam pare razy wstawac a o6:30 pobudka :ico_szoking: kurcze zaluje ze cyca nie mam to bym mu dala w dziób i bym sobie spala a on przy mnie :ico_wstydzioch: a tak jak go rano do luzka biore to on lazi wspina sie po szczycie luzka- masakra. a jak probuje go ululac to ryczy jak opetany i trzeba jednak wstac :ico_zly: jade dzis po mikolajowe prezety- nie mam weny na to dzisiaj :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

05 gru 2008, 11:19

kurcze zaluje ze cyca nie mam
e eee no chyba masz :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: tylko pustego :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-12-05, 10:21 ]
tak to jest niestety, ze nasze dzieciaczki sie zmieniaja :-) raz jedne spia ładnie, raz inne :-) jakos wytrzymamy :-)

bedziemy musialy przejsc na watek starszych dzieci jak pokoncza rok naasz dziecie, nie? bo niemowletami sa tylko przez rok, tak?

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

05 gru 2008, 11:28

e eee no chyba masz :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: tylko pustego :-D :-D :-D

:-D
jak jeszcze odciagalam mleko to caly czas probowalam go jednak z cyca nauczyc i niby susal mamo bo malo ale wlasnie z rana sie dalo posusal troche i spal :ico_brawa_01: a swoja droga to nie taki pusty! jeszcze sladowe ilosci sa :ico_szoking: choc juz 4 mc nie karmie :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-12-05, 10:29 ]
nawet mialam filma zeby rozbudzic laktacje i sprubowac znowu jak jest starsz(wiecej sily do ssania) ale darowalam sobie

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

05 gru 2008, 11:29

jeszcze sladowe ilosci sa :ico_szoking: choc juz 4 mc nie karmie :ico_szoking:
ja ponoc tez cos jeszcze tam mam :-) ciekawe, jakby go teraz dostawic, czy by mu sie przypomnialo jak to jest i cyz by chcial i umial :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 gru 2008, 12:09

dziewczyny ja siedze i rycze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
a Marcel w innym pokoju tez ryczy
w jednej butelce sok, w drugiej zupka, w trzeciej kaszka :ico_olaboga:
on juz od 5 godzin nic nie jadl :ico_noniewiem:
jak mam przekonac malego do jedzenia????????????????????????????????
ja juz nie mam sil :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

05 gru 2008, 12:18

dziewczyny ja siedze i rycze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
a Marcel w innym pokoju tez ryczy
w jednej butelce sok, w drugiej zupka, w trzeciej kaszka :ico_olaboga:
on juz od 5 godzin nic nie jadl :ico_noniewiem:
jak mam przekonac malego do jedzenia????????????????????????????????
ja juz nie mam sil :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
a prubowalas dac mu cos do raczki? a z waszego talerza nie chce?

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

05 gru 2008, 12:26

a moze mu daj kromke chleba z maslem lub serkiem bialym....? moj to uwielbia... a cyca kiedy mu dawalas????

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość