Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 gru 2008, 09:35

Witamy z ranka stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: na kazdy miesiac plus :ico_kawa: kawa lub herbata a jak ktos moze to zapraszamy jutro na 16 na urodzinki

ciocia dziekujemy za zyczenia ale sie pospieszylas

a Majka dzisiaj w nocy co chwilke poplakiwala a na mleko budzila sie dwa razy pozniej wstala juz o 7 i patrzyla jak targ rozkladaja

a tu zdjecie jak sie zmienialam
Obrazek

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 gru 2008, 09:43

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
dla Majeczki!!!!! Niech rosnie zdrowo Mamusi!!! Niech jej daje duzo radosci kazdego dnia!!!!

[ Dodano: 2008-12-05, 08:49 ]
Iwonka, super przeglad z calego roku.... :-) Tyle zmian rany :ico_szoking: ale ten czas zlecial!!!

Aga, zdjecie w podpisie ... no coz ... powalajace spojrzenie :ico_brawa_01:

Aniulka, wspolczuje ze tak sie meczysz, moze to faktycznie zeby....

Brawo dla Gabriela za kolejnego zabka! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moj za bardzo nie przepada za siedzeniem w wozku, jak nie spi to trzeba jezdzic tam gdzie sie cos dzieje, ulica, samochody, tramwaje itp....
Nocka u nas spoko, pobudka o 4.30 potem do 7.30.
Siostra mi powiedziala ze ta fontanna ktora chcemy kupic w realu kosztuje 99 zl, wiec 30 zl taniej niz na allegro, moze jutro sie przejade i kupie... niezle bym przeplacila... :ico_zly:
Mielgo dzionka !!!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 gru 2008, 10:59

:ico_zdrowko: STO LAT... STO LAT... NIECH ŻYJE ŻYJE NAM :-) A KTO????? MAJECZKA!!!!!!!! :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

U nas nocka super, jedna pobudka o 5 i spałyśmy do 8, kiedy to pierwsza się obudziłam i zauważyłam, że moje dziecko śpi w poprzek łóżka, z mojego brzucha zrobiło sobie podusię, a z rąk oparcie dla nóżek :-)

Dziękuję za :ico_kawa: i :ico_tort: :-)

iwona83, zdjęcia super :-) Maja to śliczna roczna dziewczynka :-)
mz74 pisze:Aga, zdjecie w podpisie ... no coz ... powalajace spojrzenie :ico_brawa_01:

Dziękuję :-)

mz74 pisze:Siostra mi powiedziala ze ta fontanna ktora chcemy kupic w realu kosztuje 99 zl, wiec 30 zl taniej niz na allegro, moze jutro sie przejade i kupie... niezle bym przeplacila... :ico_zly:


Dobrze, że Twoja siostra wypatrzyła, tak to czasem jest.... w markecie najtaniej :-)

Uciekam, bo lecimy zaraz na plac po prezenty :-)

Miłego dzionka

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

05 gru 2008, 12:06

Witam
Przedewszystkim STO LAT DLA MAJECZKI przede wszystkim duzo zdrówka i zeby rosła mamusi grzeczna jak aniołeczek

[size=150]Przedreptałam kawał drogi
Aż mnie teraz bolą nogi
Oraz ręce zabolały
Na czworaka wędrowały
Zapytacie, dokąd to
Na imprezę, że ho ho
Bo mi roczek właśnie mija
A to dla mnie ważna chwila
[/size]
:ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:


U nas nocka wyjatkowo spokojna Mirek slicznie spał i tez stawiamy dzis :ico_tort: na 11 msc....

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 gru 2008, 12:12

:ico_prezent: :ico_prezent: dla Mirusia!!!

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

05 gru 2008, 12:19

Witam to teraz moja kolej
:ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_tort: [b]Moc życzeń duzo radości i uśmiechu na codzien malutko zmartwien mnustwo zdrówka fure zabawek i wszystkiego czego tylko zapragniesz MAJECZKO!!!! NIECH TE PIERWSZE URODZINKI BEDA NAJ WSPANIALSZE NA ŚWIECIE!!!!!!![/b]
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Obrazek

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 gru 2008, 12:20

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Majeczki!!! :ico_brawa_01:
Obrazek

[ Dodano: 2008-12-05, 11:21 ]
i dla Mirusia oczywiście :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

05 gru 2008, 12:23

I DLA MIRUSIA ZA SKOŃCZONE 11 :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Obrazek

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 gru 2008, 12:30

Ula w podpisie wygląda przeuroczo-można się rozpłynąć...

tą fontannę z piłeczkami też w realu widziałam za 99, czy nawet 90? :ico_noniewiem: mam jeszcze takie kupony, że jak zapłacę za wszystkie zakupy w realu conajmniej 150zł to na zabawki z tegoż paragonu mam 10% upustu, więc na gwiazdkę się przyda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

05 gru 2008, 12:36

pinko, ŚLICZNE ZDIECIE uLECZKI!!!
Unas nocka ok chyba już tak fajnie sie nauczył spac jedna pobudka o 3 na smoczka i spanko do 7. Pozatym ok dziś jade do siostry na Weekend wiec chyba nie zajrze do was przezweekend :ico_placzek: jakoś wytrzymam jak bede mogła to moze skrobne coś od chrzesniaczki z kompa .
Jola_85, wiem zedzieciaczki tak maja z tymi pomysłami bo nie raz już słyszałam taką historie!!
Co do chowania smoczków skąś to znam Kamil czasem też tak go zbunkruje w łóżeczku że przewalam je do góry nogami i nie mogę znaleźć a jego tylko tam włoże i on już go ma :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: dziwne !!???
Teraz babelek śpi już 1h zobaczymy jak długo jeszcze ale pewnie moze jeszcze z 30 min bo na kaszke o 12 pewnie sie obudzi , :ico_puknij: choć zjadła dziś z mamą kromeczke chlebka z wedlinką.
A dzis Kamil bedzie miła radoche bo moja siostra ma taką dużżąąąą wanne i on uwielbia sie u niej kapać ja mam prysznic a w swojej małej nie ma już jak pofiglować a poza ty kapie go w pokoju na panelach wiec same rozumiecie nie ma chlapanka :ico_placzek: no ale juz nie długo na nowe mieszkanie zarzyczyłam sobie wanne dużą z hydromasarzem uuuuu już nie moge sie doczekać.

[ Dodano: 2008-12-05, 11:39 ]
Fintifluszka pisze:kupony, że jak zapłacę za wszystkie zakupy w realu conajmniej 150zł to na zabawki z tegoż paragonu mam 10% upustu, więc na gwiazdkę się przyda


to rewelka !!
My z mężem stwierdziliśmy ze Kamil tyle zabawek dostanie na roczek ,że pod choinke daliśmy mu pieniążki do skarbonki świnki. Kupiliśmy mu taka prawdziwą porcelanową świnke do tłuczenia i juz troszke tam uzbierał bo jak tylko dostaniemy dla niego jakies pieniążki , czy imieninki czy od prababci to zawsze tam sie wkladało.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość