Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 gru 2008, 11:15

no i kurier nie przyszedł...numer nam straszny wycięli.... mamy oddać laptopa do naprawy gwarancyjnej, miał po niego przyjechac kurier, dwa dni czekam...dzwonimy do firmy kurierskiej, okazało się że nawet zlecenia nie dostali... HP nas wkręca, chyba chcą żeby gwarancja mineła
tutaj to dwa rqazy dłużej na wszystko sie czeka :ico_noniewiem: a oni tylko no problem, ehh. ja tez nocka ok. tylko dwie pobudki na amciu, kupki jak nie bylo tak nie ma :ico_noniewiem: tylko cos w rodzaju mikroskopijnego orzeszka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 gru 2008, 16:15

Czesc dziewczyny :ico_haha_02:
u nas pada i szaro ja sprzatam Igol spi :ico_sorki:
z nosa mi laci :ico_olaboga: a jeszcze obiad nie zrobiony :ico_olaboga:
dobrze ze 11 juz mama bedzie mi gotowac :ico_brawa_01:
kurcze czekam na wiadomosci od Miszki a tu nic :ico_noniewiem:
mam nadzieje ze wszystko ok :ico_sorki:
pozdrowionka
aaaaAdia zapomnialam Ci odpisac wczesniej ja nie pieluchuje-bo nie wierze w takie pierdoly :ico_oczko: ze to niby cos da :ico_haha_01: nosze mala na boku z rozlozonymi nozkami czasem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 gru 2008, 16:32

mmarta81, a juz myslalam ze sama jestem na forum taka cisza dzis :ico_haha_01: Igol pieknie wyglada,tez mamy taki ciuszek kupila go siostra Piotra ale sie nie odzywamy i nie wiem czy wogle go przyniesie :ico_noniewiem:
kurcze czekam na wiadomosci od Miszki a tu nic
mam nadzieje ze wszystko ok
no ja tez wlasnie nic sie nie odzywa :ico_noniewiem:
aaaaAdia zapomnialam Ci odpisac wczesniej ja nie pieluchuje-bo nie wierze w takie pierdoly ze to niby cos da nosze mala na boku z rozlozonymi nozkami czasem
ja mu na noc doatkowo pieluche wkladam ale sama nie wiem czy to ok.mysle ze nie zaszkodzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 gru 2008, 17:27

Adia zaszkodzic niez zaszkodzi na bank
No a my juz tak na swiatecznie bo za tydzien odlatujemy a u rodzicow nie mam neta :ico_placzek: tylko u siory wiec zagladac bede raz na ilka dni :ico_placzek:
mam nadzieje ze nasz watek ciagle tu bedzie jak wrocimy w styczniu :ico_haha_01:

Adia a Ty zadzwon do szwagierki i powiedz ze wiesz ze nie gadacie ale swieta za pasem wiec niech ten ciuszek podesle :ico_oczko: bo sie zmarnuje :ico_haha_01:

dzis na obiad rosolek jako ze chora jestem :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

05 gru 2008, 22:30

witam dziewczyny :)
Miszka gdzie ty jesteś czekamy tu na wiadomości ,
Mmarta fajnie ze przylatujesz do polski życze Ci żeby na twój przyjazd napadało duzo śniegu i żebyś mogła z Igusia ulepić bałwana :-D :-D
ja mu na noc doatkowo pieluche wkladam ale sama nie wiem czy to ok.mysle ze nie zaszkodzi
kochana napewno nie zaszkodzi ja tez dawałam Antkowi nawet 2 na noc bo coś miał z bioderkami jak wychodziliśmy ze szpitala a teraz na kontroli nic nie wyszło
My dzisiaj byliśmy na spacerku w lesie zobaczyć gdzie rosna najlepsze choinki :-D :-D . Dziś do Antka przyszła jego pierwsza dziewczyna Amelka normalnie chyba się zakochał :ico_brawa_01: bardzo mu się podobała jest od niego starszaa o 9 miesięcy :-D :-D :-D ale to nic bardzo mu sie podobała ,
mały już spi smaacznie troche płakał przy zasypianiu ale to norma , ciekawe ile czeka mnie pobudek w nocy bo ostatnio coś mu sie przestawiło i budzi się 2 razy :ico_olaboga:
buziaki mykam spać

[ Dodano: 2008-12-05, 21:35 ]
Igusia pieknie wygląda jako mikołaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Adia a Ty zadzwon do szwagierki i powiedz ze wiesz ze nie gadacie ale swieta za pasem wiec niech ten ciuszek podesle bo sie zmarnuje
no zgadzam sie z mmartą powiedz jej ze Kacperek czeka na Mikołaja :ico_oczko: my jutro idziemy do teściów dalej świetowac Barbórke teśc górnik :ico_noniewiem: ciekawe co się bedzie dziać i czy mały dalej bedzie płakał jak go teściowa dorwie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 gru 2008, 23:17

dzis na obiad rosolek jako ze chora jestem
kuruj sie rosołek rewelacja na przeziebienie :ico_sorki:
No a my juz tak na swiatecznie bo za tydzien odlatujemy a u rodzicow nie mam neta
oj smutno tu bedzie bez ciebie i Igi, ale super świeta w Polsce :ico_sorki: napewno bedzie rewelacyjnie :-) :-)
a Ty zadzwon do szwagierki i powiedz ze wiesz ze nie gadacie ale swieta za pasem wiec niech ten ciuszek podesle bo sie zmarnuje
a niech spada :ico_noniewiem: kupie sobie inny juz mam na oku stroj elfika :-D
Antka przyszła jego pierwsza dziewczyna Amelka normalnie chyba się zakochał bardzo mu się podobała jest od niego starszaa o 9 miesięcy ale to nic bardzo mu sie podobała
no prosze taki maly a juz za dziewczyami sie oglada :ico_nienie: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D
ciekawe ile czeka mnie pobudek w nocy bo ostatnio coś mu sie przestawiło i budzi się 2 razy
oj u mnie to standarcik jak nie dwa to trzy :-D
Dobranoc i buziole :ico_spanko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 gru 2008, 23:31

slonko2008 Kasia dziekujemy za zyczenia i mam nadzieje ze jak bede w polsce to sie na spacerek razem wybierzemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

06 gru 2008, 00:34

adia26, widzę że podobne klimaty co z moja siostrą :ico_oczko: tylko słubowa wymiana zdań. Mieszkamy w tym samym mieście, a widziała Alka tylko raz. Jak wpadła po swoje listy :ico_olaboga:
mmarta81, Igosław wyglada zabójczo w tym wdzianku!!! :ico_sorki:
Ja mam świąteczne śpiochy, dostałam na prezent. czekaja na przyjazd moich Rodziców w wigilie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

06 gru 2008, 11:04

adia26, widzę że podobne klimaty co z moja siostrą tylko słubowa wymiana zdań. Mieszkamy w tym samym mieście, a widziała Alka tylko raz. Jak wpadła po swoje listy
wiesz u nas nie bylo tak źle ja udawalam ze ja lubie ona mnie :ico_noniewiem: choc czasem bylo naprawde fajnie :ico_noniewiem: ale po ostatniej wizycie jej i Piotra mamy jej sztucznosc mnie normalnie bila po oczach tak chciala sie popisac jaka to ona nie wspaniala i wogle ze ma tyle kasy i kupuje sobie co chce i wogle jak poszlysmy razem na zakupy to ciagle mi jakies szpilki wbijala :ico_zly: i wogle ona jest poje^%#^$^& duzo by opowiadac duzo zlego narobila co mi i Piotrkowi w pamiec zapadlo ppamietam nasza pierwsza wigilje ja dopiero co zjechalam do Irlandi wiec umowilysmy sie na kolacje u niej w domu ,Piotrek musial pracowac w ten dzien i ona wiedziala ze wpadniemy o jego przacy a dodam ze pracowal na myjini wtedy i mial zapierdziel, wiec ona dzwoni do mnie i sie pyta kiedy bedziemy?? wiec mowie ze \Piotr kończy o 17 to moze o 18 zaczniemy i dobrze by bylo zeby po nas podjechali to bedziemy szybciej(nie mielismy wtedy samochodu, a od niej do nas to 3 min. autem) ona ze nie bo dzieci czekaja i oni zaczna o 17 :ico_zly: co by ja ta godzina zbawila :ico_noniewiem: .
wiec my z piotrem na piechte z żarciem po nocy do nich szlismy,bo pizdzie z nonono ie ruszyc nie chcialo nie wspomne jak piotrek byl zly i przykro mu bylo przeciez to jego siostra a on dobr nonono zawsze pomaga :ico_noniewiem:
kolacje jedlismy sami bo oni sie juz najedli wczesniej bylismy moze tam z 1 godzine, od tej pory wigilja zawsze tylko we dwoje ona zaprasza ale my odmawiamy ewentulalnie po kolacji na ciasto :ico_oczko:
jeszcze wiecej mam tych sytuacji...
ale by stron nie starczylo :ico_sorki:
a dzien dobry :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 gru 2008, 11:13

Witamy sie z rana :ico_brawa_01:
zaraz spadamy do miasta ale narazie kawka zbozowa a Igol rozmowa z przyjaciolmi na bujaku :ico_oczko:
slonko male dzieci bardzo lubia towarzystwo starszych dzieci a juz na bank chlopcy dziewczynek :-D
Nie mam pomyslu dzis na obiad wiec chyba knedle wyciagne z zamrazalnika i tyle :ico_haha_02:
Wiecie co nos mam tak obtarty i skore kolo ze czuje sie jak po liftingu :ico_haha_01:
Moi starzy szaleja w PL kupuja dziwne rzeczy dla Igola -wiecie moj tata to jej jeszcze nie widzial-i jak dzwonie to tylko slysze kupilem Igusi taki bujaczek kupilem igusi to kupilem tamto tak wiec dziewczyny kupli wszystko :ico_szoking: nawet wozka nie biore fotelik samochodowy tez juz kupili o wanienkach juz nie wspomne i innych pierdolach-wiec niech sie Marcin pilnuje bo mamy cale zaopatrzenie i mozemy czasem tam zostac sobie u rodzicow :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-12-06, 10:21 ]
Adia a no to tzw franca troche ze szwagierki :ico_zly: bardzo nie lubie osob ktore sie kasa chwala-szczegolnie tu na wyspach nie brakuje takich ma troche wiecej i zaraz nowobogaccy :ico_haha_01: bo Ci co naprawde naja kase przecierz sie z tym nie obnosza bo nie czuja potrzeby :ico_sorki:
a na wigilie to juz numer maxymalny wykrecila :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości