Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

14 mar 2008, 15:20

Dziewczynki zmywarka już jest :ico_brawa_01:
Jeszcze tylko montaż, ale to już jutro pomęczę A. :-D

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

14 mar 2008, 16:01

spinka, no to super :)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 mar 2008, 16:08

Spinka to zbieraj naczynia, zbieraj, a masz dodatkowy komplet, bo duza ilośc naczyń sie przydaje :ico_haha_01:

Ja czekam na m. mam nadzieję, że niedługo wróci, troche posprzątałam, a co cięższe to jego zagonie, stwierdziłam, że okna na górze (dachowe) nie takie brudne wiec bliżej lata pomyjemy :-)

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

14 mar 2008, 16:36

Cześć!!!
spinka, super :ico_brawa_01:
Siunia, dzięki za śliczną karteczkę świąteczną. Zostajecie na święta w Norwegii czy przyjeżdżacie do Polski?

Tuska, niezły rozrabiaka mieszka w Twoim brzuszku :ico_brawa_01:
Mój synek raczej jest spokojny - denerwuje się tylko jak siedzę prosto lub leżę na boku. Wtedy zaczyna strasznie kopać. Na razie się na mnie jeszcze nie wypina :ico_oczko: Za to śniło mi się, że przebił nóżką brzuch :ico_wstydzioch:

Podziwiam Was pracusie i poranne ptaszki!!! Ja już drugi dzień za nic nie mogę się zabrać, jestem zmęczona i senna. Nawet na początku ciąży tak nie miałam :ico_olaboga: Muszę więc zwalić to na "przesilenie wiosenne" :-D Na szczęście na święta wyjeżdżamy!!

Co do bólów kręgosłupa, miednicy itd. to mi w ciąży jeszcze nie dokuczały :ico_sorki: Za to mam swoje omdlenia :ico_noniewiem:

Dziś na spacerze znowu kupiłam ubranka dla małego - rampersik i pajacyk. Ale obiecałam sobie, że to będą ostatnie rzeczy dla małego, bo czeka kilka reklamówek ciuszków od mojej siostry i szwagierki. Dalsze zakupy dopiero jak zobaczę czego tam brakuje!!!

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

14 mar 2008, 17:31

Wiecie co ale Zus to jest instytucja do d.....
Ja już złożyłam dokumenty na zasiłek rehabilitacyjny, mało tego przyznali mi go a dzisiaj patrzę pismo z Zusu do mnie, otwieram a tam info że mogę się ubiegać o zasiłek rehabilitacyjny :ico_puknij: Jeżeli bym nie wiedziała i sama tego nie złożyła to i tak było by już za późno, ale co im tam dupki!

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 mar 2008, 21:29

Hej, ja wpadłam z wieczora zobaczyc co słychac, a tu cisza :ico_noniewiem:

My już po sprzataniu (tzn, m. sprzatał), ale ja tez jakoś zmęczona jestem :ico_noniewiem: .
A niedawno wróciliśmy, coś mnie na frytki naszło i pojechaliśmy do McDriva :-D
Zaraz idę pod prysznic i pewnie :ico_spanko: , bo coś dziś niewyraźna jestem.

Życzę Wam kolorowych snów :ico_buziaczki_big:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 mar 2008, 21:56

A to ja na 28 tc:
Obrazek
Obrazek

Lece spac, buziulki!

[ Dodano: 2008-03-14, 21:00 ]
Spinka Rehabilitacji się ucze, no niestety do łatwej nauki nie należy :ico_placzek: ....

Dziewczyny wstyd się przyznac ale nie pamiętam która z Was się pytała o wage Wojtusia... Mały waży 10 kg ponad już i musze go nosić ..staram sie nie, ale czasami trzeba a mój kręgosłup odmawiam mi posłuszeństwa, czasami nie mogę się wyprostowac...!

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

15 mar 2008, 07:28

Hej dziewczyny!
Ja już nie śpię od ponad 40 minut, miałam okropną noc, budziłam się ciągle, było mi niewygodnie i w dodatku plecy mnie bolały... Teraz usiadłam z kawką i się powolutku budzę.

Małgorzatka imponujący brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nowa tak często jest że samo nawet chodzenie za osobą, któa coś robi potrafi porządnie zmęczyć.

A do mnie dzisiaj ma taka "koleżanka" z pracy przyjechać - wprosiła się, no to niech już przyjedzie - a ja szczerze to od niej odpoczywam, bo jest bardzo męczącą osobą. No i A. będę gnębiła, żeby mi zmywareczkę podłączył, ale chyba będzie trzeba hydraulika zawołać, bo u nas w meblach nie była planowana i koło zlewu się nie zmieści, więc trzeba będzie do piwnicy podłączać, oj zamieszania tyle z tą zmywarka, że szok. A mi wczoraj żadna paczka nie przyszła - a ja wszystko priorytetem zamawiam, albo kurierem i chyba trzeba w końcu wystawić kilka neutralnych komentarzy niektórym sprzedającym :ico_noniewiem:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

15 mar 2008, 10:11

Witajcie :ico_ciezarowka:
Małgorzatka, ładny brzuszek :)
Ale dziś wstać nie mogłam, chociaż wcześnie się polożylam i Maja cala nocke spala... Jutro M. jest w domku, to może dadzą mi z Majką pospać chociaż do 9 :):):) Pozdrawiam

[ Dodano: 2008-03-15, 09:12 ]
a Synuś w brzuszku wczoraj caly dzionek tak szalał, że hoho... kopał tak mocno, że nawet M. poczuł :)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 mar 2008, 10:30

Witajcie.

Ja wpadłam tylko na chwilkę się przywitać. Wczoraj byliśmy na zakupkach i uważam za udane bo wszystko dla Milana kupiłam, a stwierdziłam że dla dzidzi za miesiąc dopiero.
Za to Milan juz na lato ubrany, a i ja złapałam w ostatniej chwili ze 2 fajne koszuli takie na lato za 50 koron (niecałe 25 zl)

Dziś , w sumie za niedługo zmykam do fryzjera, niedawno sie dowiedziałam że jest tu polka fryzjerką , i wczoraj zadzwoniłam sie umówić na ścięcie no i dziś już jadę na 11.30 :-D

A u nas słoneczko za oknem, bardzo cieplutko
spinka, super że ta zmywareczka ci juz przyszła, tu w Norge kuchnie są urządzane zawsze z miejscem na zmywarkę więc my nie będziemy mieli problemu z montażem :ico_oczko:

Małgorzatka, śliczny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
To ja pytałam o wage Wojtusia, no to trochę się musisz na dźwigać, mi na szczęście Milan bardzo szybko poszedł na nogi bo jak miał 9 miesięcy więc jakoś nie pamiętam dźwigania go, teraz jedynie co na chwilę tylko podniosę

lulu_, święta spedzamy tu, fakt że można było by jechać do Polski bo dużo wolnego, ale jakoś nam się nie opłaca, za duży wydatek trochę no i mi już nie chce się jechać z takim brzuchem. W zeszłym roku też tu siedzieliśmy i było fajnie więc teraz tez powinno być :-)

[ Dodano: 2008-03-15, 09:35 ]
Zapomniałam się pochwalić najważniejszym, że wczoraj zamówiłam bilet dla siostry i przylatuje tu po maturze 31 maja i bedzie z miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość