Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

06 gru 2008, 14:07

nie lubie osob ktore sie kasa chwala-szczegolnie tu na wyspach nie brakuje takich ma troche wiecej i zaraz nowobogaccy
no tak ale ona tak naprawde to jakies wielkiej kasy nie ma :ico_haha_01: to tak przed mama bylo a ona jest pizdnieta w łeb :ico_puknij: teraz jeszcze numer wykrecila z mieszkaniem bo mieli sie dzielic na trojke mama piotr i ona, a ona sobie wymyslila ze mama nic nie dostanie :ico_nienie: ,a matka siwta poza nia nie widzi :ico_noniewiem:
Moi starzy szaleja w PL kupuja dziwne rzeczy dla Igola -wiecie moj tata to jej jeszcze nie widzial-i jak dzwonie to tylko slysze kupilem Igusi taki bujaczek kupilem igusi to kupilem tamto tak wiec dziewczyny kupli wszystko nawet wozka nie biore fotelik samochodowy tez juz
no to rewelacja widac juz nie moga sie was doczekac :ico_brawa_01:
kupili o wanienkach juz nie wspomne i innych pierdolach-wiec niech sie Marcin pilnuje bo mamy cale zaopatrzenie i mozemy czasem tam zostac sobie u rodzicow
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 gru 2008, 15:27

:ico_haha_02: my juz po zakupach :ico_brawa_01: nawet jakies buty dostalam :ico_sorki: ale mega febra mi wylazla :ico_olaboga:
w miescie tyle wiary ze szok :ico_szoking: niby kasy nie ma recesja a wszyscy wydaja :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

06 gru 2008, 16:38

adia26, czyli typowa POLECZKA, jak ja to mówie....nie cierpię niektórych rodaków na wyspach....oj podobne te nasze siostrzyczki....moja zadłużona na maxa, ale na nowe szpilki kasa sie znajdzie....siedzi tu 5 rok i ma tylko długi.
mmarta81, dokładnie....nie mozna sie przecisnąc przez sklepy.... :ico_olaboga: jak ja zakupy świąteczne zrobię :ico_olaboga:
całe szczęście Rodzice przywiozą mi chustę do noszenia dziecka, kupioną na allegro, to potem problem odpadnie....a i bedę mogła z Alkiem na klify ruszyć :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

06 gru 2008, 16:52

całe szczęście Rodzice przywiozą mi chustę do noszenia dziecka, kupioną na allegro, to potem problem odpadnie....a i bedę mogła z Alkiem na klify ruszyć
wlasnie tez chcialam to chuste sobie sprawic ale tu nie ma nic takiego :ico_noniewiem: wiec zostanie nosidelko chyba...
nie cierpię niektórych rodaków na wyspach...
ja mam takich znajomych ktorzy siedza na zasilku a jak jada do Polski to zgrywaja nie wiadomo co :ico_oczko: no ale takie zycie ze tu na zasilku to lepsze zycie niz w Polse na etacie, eeee masakra po prostu :ico_noniewiem:
a my dzis jedziemy na zakupy ale zarciowe :-) choc namowie Piotra na cos na mikołajki ja mu cos i on mi i wiadomo syneczek terz cos dostanie :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

06 gru 2008, 17:24

Witam,wpadlam tylko dac znac,ze zyje :ico_sorki: Mam nadzieje,ze jutro juz mi sie uda znalezc pol godzinki,zeby Wam opisac co sie u nas dzialo :ico_olaboga: Zajmie mi to pewnie dluzsza chwile :ico_sorki: Pozdrawiam Was wszystkie i Wasze malenstwa kochane :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 gru 2008, 20:40

:ico_brawa_01: no i jest Natalka nasza kochana gwiazdeczka :ico_brawa_01: mam nadzieje Miszka ze juz ok :ico_sorki: cudnie wyglada na fotce :ico_brawa_01:
trzymajcie sie dziewczynki :ico_brawa_01:
wiecie co mam takiego dola o ta moja wage :ico_placzek: jeszcze mi zostalo S P O RO
i do PL jade i czasem mysle sobie ze wa :ico_placzek: ne :ico_placzek: jest to ze mam zdrowa coreczke niz ta waga i ze do lata jeszcze uda sie formy jako takiej dorobic no ale jak mam depresje to tylko przez to :ico_placzek:
Iga mi od wczoraj non stop na cycu wisi prawie :-D :ico_brawa_01: tak sie ciesze ze juz je :ico_sorki: niech nadrabia teraz stracony czas :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

06 gru 2008, 22:01

witam!
miszka super że u Was juz dobrze,fajnie ze dałaś znać-córcia śliczna,
Marta twój malutki mikołajek też śliczniutki! u nas wszystko ok,tylko mój mały żarłoczek zaczął się budzić w nocy :ico_noniewiem: na cycusia! już mu nie starcza,ale ok jeśli ma taką potrzebę,od razu zasypia więc się nie martwię,my za 1,5tygodnia jedziemy do polski na święta,droga mnie przeraża ale cieszę się ze zobaczę rodzinkę siostre szczególnie no i resztę nikt jeszcze nie widział naszego syncia prócz mamy,która była u nas przez pierwsze 3tygodnie ! zobaczy w końcu wielką rodzinę a nie tylko nas :-)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

06 gru 2008, 22:23

Witam,wpadlam tylko dac znac,ze zyje
kochana dobrze ze napisałaś my tu czekamy na wiadomości ale do jutra wytrzymamy chyba . Natalka pieknie rośnie :ico_brawa_01:
wiecie co mam takiego dola o ta moja wage jeszcze mi zostalo S P O RO
kochana nie martw się waga, :-D pewnie wyglądasz pięknie jako mamusia a ze pełniejsze kształty nam zostały to tylko się cieszyć pewnie faceci się za tobą oglądają jak idziesz na spacer z córeczką :-D :-D :-D :ico_oczko: a tak poważnie to na wiosne wszystko stracisz a jak mała zacznie chodzić to będziesz na minusie :-D :-D
zobaczy w końcu wielką rodzinę a nie tylko nas
ciekawe czy będzie się bał jak zobaczy tyle obcych twarzy ,
My dzisiaj nawet spokojnie przesplaiśmy noc pobudka o 3;30 a potem o 6 i 9 pogoda dopisała więc spacerek był bardzo długi

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

06 gru 2008, 23:10

wiecie co mam takiego dola o ta moja wage
oj kochana moja waga też jeszcze JEST ,dzisiaj wcisnęłam dopiero spodnie z przez, ledwo ale dałam rade,a mówią że przy karmieniu piersią szybko się spada z wagi,no w moim przypadku niestety nie,ale może to dlatego że apetycik mi dopisuje ,a za słodyczami to już w ogóle szaleje-tyle że bez czekoladki :ico_placzek: jak już sie dopadne do niej to pożre chyba z 10 na raz!!! ale to jeszcze troche :ico_placzek: jakieś 4 miechy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

06 gru 2008, 23:17

Witam,wpadlam tylko dac znac,ze zyje Mam nadzieje,ze jutro juz mi sie uda znalezc pol godzinki,zeby Wam opisac co sie u nas dzialo Zajmie mi to pewnie dluzsza chwile Pozdrawiam Was wszystkie i Wasze malenstwa kochane
no w koncu jesres juz sie tu martwilysmy :ico_sorki: Natalia śliczna jak zawsze :ico_brawa_01:
my bylismy na zakukach Kacper wszystkim sie prygladal i nie chical spac wogle jakos grzeczny dzis byl :ico_sorki:
a i kasjer na kasie poprawil mi humor bo tak fajnie sie usmiechal i pytal sie czy mam męza hahahahhaha widzial Piotra i malego ale podryw mu w glowie :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość