Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

05 gru 2008, 23:47

witam... u nas wszystko po staremu....
poczytałam Was i nie wiem co komu :ico_puknij: ostatnio jakaś zakręcona jestem :ico_puknij:
ja na mikołajki też symbolicznie tylko kupywałam prezenty.... a na gwiazdke dostaną lepsze.. Natalka dostanie keyborda(organy) bo marzyła o nich.... i grę jak sie nazywa to nie wiem : :-D Dawid mp4 ..... Kinia tablicę i wanne dla baby born z akcesoriami. Kacpi małe organy i jakieś klocki :-D

[ Dodano: 2008-12-05, 22:49 ]
aa i w przyszłym tyg mnie nie bedzie ... wyjeżdzam sobie do kuzyna.. Tata przyjeżdza do dzieci wiec ja mam mega wychodne w końcu :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

06 gru 2008, 00:51

M0rD3CzKa,
ostatnio jakaś zakręcona jestem
ostatnio???? :-D :-D :-D
Ty zawsze jesteś zakręcona i za to Cię lubię :-D Kręcisz się w tą samą stronę co i ja, powiedzmy :ico_oczko:
Ja już nie wiem co z tymi prezentami... teletubisia z Tv już ma, najbardziej na topie są klocki, ale te też już ma i z tego co słyszałam, ma dostać drugie... tablicę widziała kilkanaście razy u kuzynki i też ja w głębokim poważaniu ma... kupię jej czekoladę i żelki i tyle :-D :-D Oc, ale ja mam problemy :-D
Delicja, no właśnie... dla kogo ten samochodzik?? :-D żartuję...

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

06 gru 2008, 02:23

[center]Kochana Marzenko

Niech smutek zniknie w górskim potoku.
By radość kwitła jak róża co roku.
By na Twej twarzy promyczek słońca,
nigdy nie zniknął i trwał do końca.
By najpiękniejsze chwile
w Twoim życiu trwały wiecznie.

Obrazek

HAPPY BIRTHDAY!!!
[/center]

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

06 gru 2008, 12:32

cześć...
Kasiu dziękuję :)
a ja w ten mikołajkowy dzień lecę do Was z .....
Obrazek
Pamiętacie Go? hihi miałam link do niego cały rok na dysku :D
fajnych mikołajek życzę :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

06 gru 2008, 12:39

M0rD3CzKa, mmmmmm jakbyśmy mogły go zapomnieć.... :-D życzenia ode mnie na Twojej poczcie powinny się znajdować :-)
Jeeju, jak mi się nic nie chce. najchętniej bym się położyła do łóżka i udawała, że mnie nie ma... A tu sprzątanie, pranie... jutro goście... wrrr

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

06 gru 2008, 12:48

Kolka, dziękuję.. już odpisałam na maila hihi. :)) miło mi że pamiętacie :)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

06 gru 2008, 15:17

Wiecie co... tak z ciekawości pogrzebałam w necie i na nk na temat tej pedofilii- być może większość kont usunięto, ale zostało jeszcze wiele... Po krótkiej lekturze mało nie zwymiotowałam... To jest chore... A na jakimś tam forum moderator usunął tylko jeden post, na pozostałe nie reagując... Ci ludzie tworzą jakąś zwartą grupkę, pozakładali nowe konta i sami się nakręcają różnymi tekstami... Chyba powinna się tym zainteresować policja... FTu, normalnie :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 gru 2008, 18:17

hejka, i znów mój 'ulubiony weekend :587: na szczęście M już wrócił z pracy :ico_brawa_01:

Mordeczko, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, pociechy z dzieci, miłości.

Mróweczka kupujemy na 110 i w sumie to nie jest na wyrost jeśli chodzi o body, wiadomo, troszkę się kurczy w praniu, ale 98 już za małe, muszę ciągnąć, żeby zapiąć, więc pomyślałam, ze 110 będzie ok. No a dodatkowo Olcia ma brzusia, więc wszystko musi być szerokie :-)
kolka ja też to oglądałam i miałam podobne odczucia do twoich. te chore komentarze...nie wiem co ci ludzie mają w głowach. Niestety znalazłam też tik-takową dzidzię :( ale nie pisałam tej dziewczynie, że widziałam jej dziecko, nie chciałam jej martwić.

a z samochodziku tata ma taką samą radochę co i dziecko :-D

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

06 gru 2008, 19:48

dziewcszyny ja tylko na chwilkę Lena juz prawie zdrowa ale za to ja mam grdlo zawalone ijakiś wylew na oku

słuchajcie OGŁASZAM CASTING NA NAZWĘ MOJEGO KLUBU może wam uda sie coś sensownego wymyśleć, czekam na propozycje od was

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

06 gru 2008, 20:45

Mordeczka wszystkiego naj naj naj :ico_prezent:

Delicja ja bym chciala wiedziec jakby mojego dziecka foto bylo...radze powiedz tej dziewczynie!!!!!!!!!!!!!!

kamelek dobrze ze Lence lepiej...ten wylew pewnie od wirusa...a nad nazwa pomyslimy :-)

U nas dzien z perkusja przezyty :-D jeszcze slysze :-D nawet posluzyla jako trzymaczka przy parciu heh...swoja droga...Eryk ma zatwardzenie...mimo to 3 kooopki byly ale ciezko i twarde!!!

[ Dodano: 2008-12-06, 19:47 ]
a Erysiolek powariowal...spi juz...umylam Go po koopce i przebralam w pizamke ale mowie baw sie jeszcze pozniej zeby umyjemyi pojdziesz spac a ten myk do lozka i mleko kazal robic...i juz spi :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość