Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

07 gru 2008, 07:54

no proszę to Ty normalnie linie trzymasz.....
prosze Cie nie zartuj sobie miedzy ostatnia a przedostatnia wizyta przybylo mi ponad 2 kg :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

07 gru 2008, 10:33

Avanti mi troche więcej przybylo!!! Jak ja do pracy wróce - gdzie przyjmą taka grubą babe na instruktora. :-D
Dora no ja tylko czekam bo już przy następnej reklamacji nowy mi muszą dać!!!Ale nie sądze by to cos dalo. ja mam u nich 2 tel. i oba ciagle oddaje, czyli wszystkie maja jakieś gorsze w chinach gdzies pewnie robione. Tyle lat mialam let w Plusie i moja mama i wójek i ojciec i nigdy nie reklamowalam a ty? ach szkoda slów

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

07 gru 2008, 10:51

ejustysia, ja od kilku lat mam tel. w orange nigdy nie miałam problemu.... mój brat jakieś pół roku temu kupił w play i narzazie nie narzeka ....masz strasznego pechozola !!!
ale dzisiaj u nas ponuro .....miałam i z mezusiem iść na spacer ale chyba zostane w domu bo tak niemiło na dworze.......
wczoraj mama sie mnie pytała co szykujemy na święta w tym roku a ja na to ze nic bo bede swietowac dopiero jak juz nataszka bedzie na swiecie....no i sie wkurzyła ha ha ...ale tak powaznie to nie moge sie doczekac ubranej choinki.....
a nawet mikołaj był wczoraj u mojej corci dostała mnóstwo prezentów ale najważniejszy to aniołek który maja chronic :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

07 gru 2008, 17:40

Ale mam dzis dzień, jeszcze tak zla nie bylamzoola mój problem w Play zacząl się wlaśnie po pól roku i z tego co sie orientowalam, oni mają telefony z gorszej lini, robione tańszym kosztem. Sama sklepowa na boku tak mi powiedziala, ze przyjmują 1-2 reklamacje dziennie!!! To szok ta sieć jest straszna, no , ale wracając do mojego zdenerwowania to robilam zakupy w Realu i przy kasie glupia baba nie umiala przyjąc przelewu z karty platniczej, malo tego zaczela sie wymądrzac, ze powinno nosić się gotówkę na wszelki wypadek, no ladnie mowie jej , że dla mnie "wszelki wypadek " jak to nazwala to taki kiedy np zlamala by mi sie karta a nie taki kiedy to ktoś nie potrafi obslugiwać klientów. po 20 min. !!! :ico_szoking: kazala mi zostawić zakupy bo ona nie jest w stanie mnie skasowac, przyszla jakas tam tez nie umiala. No to w taką furię wpadlam bo 2 godziny po sklepie lazilam nie po to by teraz z pustymi rękoma wyjc. Dobrze, ze krzysiek mial gotówke to ostatecznie zgodzilam sie zaplacic, choc bylam niezaowolona bo niby czemu mialam im isc na reke. Malo tego wracam do domu a tu patrze stara krowa 21 zl więcej mnie skasowala, bo zamiast 1 pizze knora skasowala mi 4 :ico_szoking: co za babsko, normalnie wściekla jestem jak nie wiem!!!!

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

07 gru 2008, 19:29

Dziewczyny nie przejmujcie sie waga cieszcie sie ze macie malenstwa pod serduszkiem o figurke bedziecie sie martwic potem jak bedziecie z maluszkami z wozeczkiem po parku smigac to szybko zgubicie zbedne kilogramki - wiem wiem bo sama tak mialam takze głowa do gory ja to akurat wolałabym byc na waszym miejscu wiec cieszcie sie z tego co macie .............. :-)
ejustysia, kurcze fakt faktem dzien miałas superancki niezazdroszcze, ja tez miałam wiele scesji w marketach i raz nawet ochrona mnie nie wyprowadziła bo babka mi chlebem rzuciła a jej powiedziałam ze teraz to ja juz go nie biore na dodatek wyleciał z tego papieru i ona obuzona czemu ja go nie chce ...... teraz jestem w Anglii i siedze cicho bo sie kłócic po angielsku nie umie hihihihi i ostatnio hinduska powiedziała mi na poczcie ze nie ma mojej paczki i ona nie wie gdzie jest grrrrrrr no to kuz.....gdzie mam po nia isc ..... i o dziwko troche jej nagadałam po angielsku ale miałam juz dosc....
Buziaczki dziewczynki trzymajcie sie mocno i prosze dzieciaczki ucałowac ode mnie, ja licze na mikołaja ale testuje dopiero w swieta owulka dopiero mi sie zaczyna ale ale byc moze .....
Pozdrawiam całuski

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

07 gru 2008, 19:37

Justyś Ty to masz przeżycia..... i jak Ty masz sie nie denerwować jak wokół Ciebie sami wariaci... :ico_olaboga:
ja cały dzien przelezałam , troszke sie wystraszyłam bo rano zaczoł mnie bolec brzuch ....miałam nawet dzwonić do mojego gina ......teraz mysle ze to jelita dawały mi siwe znaki....
IVI co tamu Ciebie???

[ Dodano: 2008-12-07, 18:39 ]
Sabcia, trzymam kciuki zeby prezent mikołajkowy był naprawde owocny :ico_sorki:

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

07 gru 2008, 20:07

czesc kochane

sjustysiu to niewesola sytuacja cie dzis spotkala.

sabciu witaj.


zoola fajnie ze corcia dostala prezencik.

avanti ja poko co waga sie nie stresuje.

U mnie jakos bezpolciowo, raczej mdlo. Maz przychodzi mnie odwiedzac- widze ze sie stara. Ja jutro wychodze ze szpitala i lekarz rozmawial z mezem ze ma juz nie rozrabiac.
Co do zarwanej nocy meza, powiedzial ze byl z kumplem w knajpie a potem pojechali do drugiej i tam spotkali jeszcze 2 kumpli i poprostu zaczeli imprezowac. Najgorsze jest to ze wiem w jakiej byl knajpie i wierzcie mi przychodza tam laski ktore chetnie z facetami ida do lozka juz pierwszego wieczoru. Ale Greg mowi ze on tam poszedl na zasadzie odstresowania sie, no ja mu tak do konca jakos nie wierze. Osadzic tez nie moge bo nie mam dowodow, ale zastanawia mnie fakty wylaczonej komorki- on sie tlumaczy ze mu padla bateria, jak dla mnie zbyt duzy zbieg okolicznosci.
milego wieczorku, zal jednak do niego pozostal

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

07 gru 2008, 21:01

IVI90, :ico_brawa_01: super ze wychodzisz ze szpitala

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

07 gru 2008, 22:41

zoola tylko ze boje sie teraz tak troszke, mam mieszane uczucia. Ale postaram sie odzyskac radosc ducha :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

08 gru 2008, 08:25

Witam z ranka!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość