Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 mar 2008, 19:16

iza pisze:najlepiej bedzie w lato je nauczyc, tak mysle

ja też tak myślę, wtedy dzieciaczki beda mogły latać dłużej i czesciej z goła pupka...i łatwiej jest się uczyć :ico_oczko:
iza pisze:Maggie, super super ze wybrałas przedszkole....Antoś na pewno bedzie zadowolony..codziennie bedzie tam chodził??? Maggie a kiedy planujecie kkolejną dzidzie, bo wiem ze macie kiedys w planie??

Iza ie wiem czy codziennie bo jeszcze nieiwem w jakich odzinach dokładnie będę pracować, najprowdopodbiej na zmianę od 8 do 14 :ico_oczko:
A co do dzidzi to planujemy w wakacje...ale to narazie odległe plany, bo niewiadomo kiedy dokładnie przestane brać te tabsy.
iza pisze:mysle ze Nicilka dlatego tak chce byc z tobą bo troszke jest zazdrosna ......

też tak myslę.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 mar 2008, 19:19

oh ... witam kobietki .....

:ico_brawa_01: wkońcu "coś" piszecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


A ja się martwię .... co z naszą Basieńką ???? Miała dziś kontrole .....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

14 mar 2008, 19:31

Jestem jestem, cos nie moglam do Was dotrzec :ico_wstydzioch:
Dziewczyny mam wyniki i ... WSZYSTKO OK, NIE MA ZADNYCH ZMIAN TKANKOWYCH !!!! Az sam lekarz jest w szoku, bo ze to guz niezloscliwy, to sie domyslal, ale nie dowiezal ze te guzy nie maja rzadnych zmodyfikowac, a nie maja i sam jest pelen podziwu, i tym bardziej nie wiem jak to moglo sie we mnie znalesc... Dziewczynki nawet nie wiecie jak sie ciecze!!! Kamien spadl mi z serca!!

przepraszam, ze tak tylko o mnie ale tak bardzo sie ciecze, ze mosialam sie z Wami ym podzielic!

Dziekuje dziewczynki

Dziekuje Aginka za troska

Obiecuje ze niebawem Was doczytam :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

14 mar 2008, 19:31

Jestem jestem, cos nie moglam do Was dotrzec :ico_wstydzioch:
Dziewczyny mam wyniki i ... WSZYSTKO OK, NIE MA ZADNYCH ZMIAN TKANKOWYCH !!!! Az sam lekarz jest w szoku, bo ze to guz niezloscliwy, to sie domyslal, ale nie dowiezal ze te guzy nie maja rzadnych zmodyfikowac, a nie maja i sam jest pelen podziwu, i tym bardziej nie wiem jak to moglo sie we mnie znalesc... Dziewczynki nawet nie wiecie jak sie ciecze!!! Kamien spadl mi z serca!!

przepraszam, ze tak tylko o mnie ale tak bardzo sie ciecze, ze mosialam sie z Wami ym podzielic!

Dziekuje dziewczynki

Dziekuje Aginka za troska

Obiecuje ze niebawem Was doczytam :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

14 mar 2008, 19:32

Jestem jestem, cos nie moglam do Was dotrzec :ico_wstydzioch:
Dziewczyny mam wyniki i ... WSZYSTKO OK, NIE MA ZADNYCH ZMIAN TKANKOWYCH !!!! Az sam lekarz jest w szoku, bo ze to guz niezloscliwy, to sie domyslal, ale nie dowiezal ze te guzy nie maja rzadnych zmodyfikowac, a nie maja i sam jest pelen podziwu, i tym bardziej nie wiem jak to moglo sie we mnie znalesc... Dziewczynki nawet nie wiecie jak sie ciecze!!! Kamien spadl mi z serca!!

przepraszam, ze tak tylko o mnie ale tak bardzo sie ciecze, ze mosialam sie z Wami ym podzielic!

Dziekuje dziewczynki

Dziekuje Aginka za troska

Obiecuje ze niebawem Was doczytam :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 mar 2008, 19:32

iza, my witaminek Malwince nie dajemy - je bakusie , owoce i deserki - owoce z grebera .... ale gdy nap cos nas łapie .... np któreś ma katar - daje Malwince co drugi dzień wibovit bobas .... zresztą ... wszystko dziś (soki i pokarmy) są wzbogacane witaminami..... min dlatego tez nigdy nie dawałam Małej wit D3 .... - codziennie - o ile pogoda pozwala jest około 3 godzin na spacerze .....

iza, będziesz mistrzynią w ilości wózków .... bo za niedlugo czeka Cie kolejny :ico_brawa_01:


nocnikowanie ...... zapytam retorycznie -A CO TO TAKIEGO ?????? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: - tez licze na lato ..... hi hi i szkoda że pół gopdziny temu nie zrobiłam Malwince zdjęcia - ja myłam naczynia po obiedzie a Niuńka siedziała bupskiem w garnku - i śmiałam się z niej - że na nocniku nie siądzie .....a "garnczki" a i owszem - pasują .....


Kristi, Marcusek - świetnie się uśmiecha ..... Ty kobieto - dopiero doszłaś do siebie i już wyzwania .... a Nicolinka poprostu jeszcze ma prawo po pierwsze być zazdrosna a po drugie ona ma jeszcze takie dziecięce przeczucie - że u mamy zawsze najlepiej .... a chrzest Maleństwa kiedy planujecie ??


Maggie, to w przedszjkolu u was trzeba zostawiać depozyt ???? :ico_olaboga: - super że przedszkole Ci pasuje ... no właśnie - ale to jest żłobek czy przedszkole .... chodzi mi owiek dzieci w nim .....

Mama_Kingi, no no zaniedbujesz nas oststnio ... ale Tobie wybaczamy ..... :ico_ciezarowka: nasza kochana .....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

14 mar 2008, 19:34

ups, nie wiem dlaczego tyle razu mi wkleilo moj post :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 mar 2008, 19:37

Barbara, Ciebie się nawet potrójnie super czyta :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 mar 2008, 19:56

Barbara pisze:Jestem jestem, cos nie moglam do Was dotrzec :ico_wstydzioch:
Dziewczyny mam wyniki i ... WSZYSTKO OK, NIE MA ZADNYCH ZMIAN TKANKOWYCH !!!! Az sam lekarz jest w szoku, bo ze to guz niezloscliwy, to sie domyslal, ale nie dowiezal ze te guzy nie maja rzadnych zmodyfikowac, a nie maja i sam jest pelen podziwu, i tym bardziej nie wiem jak to moglo sie we mnie znalesc... Dziewczynki nawet nie wiecie jak sie ciecze!!! Kamien spadl mi z serca!

Basieńka wiedziałam że wszystko będzie dobrze...bo ty masz dla kogo żyć...dla Asieńki...no to macie swięto dzisiaj co A ja wypije dzisiaj bailleisika za Twoje ZDRÓWKO.
Aginka pisze:Maggie, to w przedszjkolu u was trzeba zostawiać depozyt ???? :ico_olaboga: - super że przedszkole Ci pasuje ... no właśnie - ale to jest żłobek czy przedszkole .... chodzi mi owiek dzieci w nim .....

Aginka jeśli chodzi o ten depozyt to w jednym dowiedziałam się że trzeba...
a to jest żłobeko-przedszkole bo sa tam dzieciaczki od 3 misiąca życia do 4 roku życia.
Oprócz tego sa też przedszkola nie płatne od 3 roku zycia (2 lata i 9 miesięcy.)
No a szkola jest od 5 roku życia :-D [to tak na zapas Ci odpowiedziałam, sorki]

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 mar 2008, 20:20

Maggie, no szkoła u nas za niedługo też będzie od 5 roku życia ... bo 6 pójda do pierwszej klasy a pięciolatki do zerówki ..... - :-D to też na zapas ..... :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości