mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

14 mar 2008, 13:49

Edulitko nie masz z a co przepraszać, ja cały czas tak myśle o nich. I nawet nie dali sobie nic powiedzieć, a teraz kiedy czeba się tym naprawde zjąć to to jakoś olali. Ale moj batowa zawsze wie lepiej co tam bede się produkowac. Szkoda dzieciaka. A co do biustu to miałam B i było wmiare fajnie, potem wiadomo ciąża to już było super. Najbardziej mi się biust podobał w całej tej ciąży, był dużyyyyyy, no i potem jak martynke karmiłam to też oki. Ale jak urodziłam Matyldzie to się załamałam. teraz jest AAAAAAAAAAAAAAAA. koszmar już zaniedługo mój mąż będzie miał większe. Juz nie mówie o dziewczynkach jak zaczną się rozwijać oby tylko przerosły mamusie w tych sprawach. Więć widzisz kobiecie nie dogodzisz, jak duże to zle a jak małe to też zle. Powiem ci że mam kolezanke z naprawde dużym biustem, i jak był temat piersi to ona wychodziła. Niechciała ani onich mówić. I od grudnia wzięła się za siebie po pracy chodzi na joge i tam takie aerobiki, i wiesz oprócz tego że nabrała jeszcze lepszej figurki to jeszcze biust zmalał :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 mar 2008, 14:19

Witam

Gaduły jedne no...

Maritko to ja Ci jeszcze wyślę Wiki :-D zrbimy domowe przedszkole u Ciebie.

Nellu daj znac potem co z Maksiem, a wiesz nasza pani dr to też taka za antybiotykami jest niet, ostateczność.

Na temat biustu się nie wypowiem, ja nie widzę zadnej różnicy przed czy po porodzie, gneralnie narzekac nie mogę, zero rozstępów czy tam innych takich uff

A moje dziecko biega za chłopcami tylko, dziewczynek pełno a ona zawsze wypatrzy sobie takiego i już. Dziś biegała za Adasiem, gadali po swojemu ze sobą :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 mar 2008, 18:26

ja już po siłowni
.Czuję,że zaczynam pomału kondycję łapać.Na początku ciężko szło a teraz na urządzeniu do mięśni brzuszka juz 10 razy w 3 seriach dam rady.Na mięśnie piersi też są urządzonka :ico_oczko: Ja tam mam B w ciąży D było.Długie karmienie zostawiło ślad i ciąża zostawiła...ale to chyba moje zaniedbanie,albo taka natura moja bo mam skłonności do rozstępów.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

14 mar 2008, 19:50

zobaczcie jakie fajne klocki, na imieniny w czerwcu takie JAsiowi kupię,
http://www.allegro.pl/search.php?string ... &country=1


a Wy macie jakies fajne klocki, które możecie polecić, albo jakieś inne fajne zabawki?
dzielcie się zawsze jak coś fajnego wyczaicie, oki?

miałam więcej napisać ale Jaś mi nie dawał a teraz nie mam siły, może jutro napiszę...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 mar 2008, 22:57

Niki ostatnio ma szał na bajeczki i rysowanie - kupiłam jej taki magnetyczny zmazopis a Mery pisała że zamówiła więc może poda linka :-) Dostałyśmy ostatnio tablice na magnesy za kody z danonków i Niki też lubi się bawić i układać - mozesz Jasiowi kupić taka tablice z magnesami. O i piłki i piłeczki uwielbia.
Teraz myślimy o jakimś autku na akumulator na którym mogłaby jeździć tylko tak myślimy że może jej się szybko znudzić bo ona lubi wszystko sama zrobić więc może taki na którym można się odpychać.

Ja dziś popołudniu odwiedziłam mame i razem siedziałyśmy w kuchni i kroiłyśmy sałatke i troszke sobie pogadałyśmy :-D mam teraz w domciu pyszniusią sałatke warzywną mniam :-)

Jutro przychodzą wieczorem do nas znajomi z wódeczką weselną - to sobie podrinkujemy :ico_oczko: :-)

Niki spi a ja juz :ico_spanko: jeszcze chwilke pobuszuje po internecie i lulu.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

15 mar 2008, 00:00

Hej u nas tez jutro zapowiada sie imprezka właśnie upieklam biszkopt krem orzechowy i jeszcze czekam na galaretke aż się z stężeje. Niewiem czy to pasuje krem orzechowy i truskawkowa galaretka ważne że ciacho i słodkie :-D Klocki są super moje dziewuchy maja cały kuferek klocków, ja układam a one burzą :ico_brawa_01: Zabawa na 102. A teraz ide zobaczyc tą galaretke i nyny, bo mała niezdążyła wypic mleka i zasnęła to z pewnoscią w nocy się obudzi na mleczko :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-15, 08:21 ]
Witam ja wczoraj ostatnia a dziś pierwsza :-D ciasto udane,zaraz musze mykać jeszcze na male zakupki. A wy nie zapomnijcie http://www.cwiczzmaluszkiem.pl/ zagłosować. Napewwno dziś tu jeszcze zajże ale życze miłego weekendu :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

15 mar 2008, 13:41

A co to takie pustki? :ico_szoking: pewnie porządki przedświąteczne :ico_odkurzanie: :ico_prasowanko: i wszystkie takie zabiegane!

Mnie jakimś cudem udało się umyć dziś okna i trochę ogarnąć domek, Maks pomagał :ico_oczko: Nie mam za dużo pracy bo zawsze staram się sprzątać na bieżąco i przed świętami mam luzik :-D
Teraz rozrabiaka śpi a ja zrobiłam sobie kawki. Maziu, ten biszkopcik co wczoraj piekłaś idealnie mi tu pasował :ico_oczko:

Acha, byłam z Maksem u stomatologa żeby obejrzał to jego dziąsełko. Okazało się, że to nic strasznego. Miałyście z moją siostra rację. Przygryzł sobie dziasło jakąś zabawką i spuchło mu a potem podeszło krwią. Dziś jest dużo lepiej :-) Wolałam to sprawdzić, teraz jestem spokojna!

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

15 mar 2008, 14:03

pewnie,zawsze dla spokoju serduszka lepiej sprawdzić czy wszystko ok z naszym dzieciaczkiem.

Czy któraś z was poza Nellą już była u stomatologa?Czy odkładaćie to na bilans dwulatka?My wybierzemy się chyba dużo wcześniej.Ot tak zapoznać Joachimka i zaprzyjaźnić z gabinetem dentystycznym :ico_oczko:

My mamy za sobą nie ciekawą nockę.Mały wiercił się,rzucał na wszystkie strony a potem się rozbudził i nie spał 2 godzinki.Może tak przeżywał,że dziś już mu 1,5 roczku mija? :-D O dziwo o 7 wstał wypoczęty i zadowolony,a ja padam.Mimo wszystko już posprzątaliśmy i zupka ugotowana,pranie wywieszone,spacerek zaliczony.Joachimek śpi.Teraz 2 godzinki czasu dla mnie.

Marittko w takim razie Spokojnych i Rodzinnych Świąt Ci życzymy i wracaj do nas z fotkami dziewczynek.

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

15 mar 2008, 14:41

Buziaczki dla Joachimka na 1,5 roczku :ico_buziaczki_big: Maksiu jest o całe siedem dni starszy :-D

A co do kremów na biust Edulitko, rewelacyjny jest Thalgo. Można zamówić sobie w salonie kosmetycznym ale widziałam tez na Allegro. Oczywiście w tym drugim przypadku trzeba uważać na podróbki bo nie jest tani, a szkoda żeby nie zadziałał :ico_zly:
Ja mam biust miseczkę B lub C i wcale się z tego nie cieszę. Cokolwiek człowiek założy to wygląda potężnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 mar 2008, 16:45

Witam

Dziewczyny a półtoraroczku to nie jest 18 m-cy?? :ico_oczko:
Zaraz nadrobię czytanko, rodzice moi byli więc byłam zajęta :-D
Buziaczki przesyłam wszystkim ze słonecznego Wrocka

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości