MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

14 lis 2008, 20:36

i ja jestem,... nadal na francuskiej ziemi,ale sama z soba pisac przeciez nie bede :ico_oczko: Anulaf, chetnie kawusi sie napije :ico_haha_01:
irzeba odkurzyc ten wateczek :-)

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

15 lis 2008, 14:51

No to do roboty Moniko :ico_odkurzanie: W dwojke to zawsze weselej, a moze i pozostale kobitki tu wroca!

Widze, ze masz dwojke urwiskow :ico_brawa_01:
U mnie jest caly tlumek :-D bo my mamy czworeczke! W podpisie najmlodsza, a mam jeszcze core 17lat, syna 12 lat i corcie 9lat :-D I we Francji jestem juz od dawna, bo mi juz tu 15latek stuknelo :ico_oczko: no i maz jest Francuzem, wiec ja tu juz na stale jestem! :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

16 lis 2008, 09:42

Widze, ze masz dwojke urwiskow :ico_brawa_01:
U mnie jest caly tlumek :-D bo my mamy czworeczke! W podpisie najmlodsza, a mam jeszcze core 17lat, syna 12 lat i corcie 9lat :-D I we Francji jestem juz od dawna, bo mi juz tu 15latek stuknelo :ico_oczko: no i maz jest Francuzem, wiec ja tu juz na stale jestem! :-D
gratuluje pokaznej gromadki dzieciaczkow :ico_brawa_01: corka jak widze to juz panienka :ico_brawa_01:
u nas tylko dwojeczka i raczej na tym poprzestaniemy :ico_noniewiem: :ico_oczko:
kawal czasu jestes juz we francji... ja to mozna powiedziec ze jestem poczatkujaca, bo jestem zaledwie 5 lat :ico_noniewiem:
z ktorego departamentu jestes?

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

17 lis 2008, 14:51

Teraz mieszkam w 84, ale bylam tez w 92, 95, 78, 69,...... coz przeprowadzalam sie 8razy :-D Teraz mam nadzieje, ze juz na dluzej tu bedziemy :ico_oczko: mam juz dosyc tych przeprowadzek :-D
Teraz jestem na urlopie wychowawczym, a ty co robisz? :ico_haha_01:

maghali
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 07 gru 2008, 11:47

07 gru 2008, 19:45

Dolanczam do Was.Przeczytalam caly watek i widze,ze wiekszosc mieszka raczej daleko ode mnie.Ja mieszkam w 13-tce od 4 lat, z mezem i 3 dzieci.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

07 gru 2008, 20:47

maghali, witajwsrod nas :-D
Teraz jestem na urlopie wychowawczym, a ty co robisz?
a ja od czterech lat zajmuje sie wychowywaniem dzieci- wlasnych :ico_oczko: teraz Wiktorek poszedl juz do przedszkola, ale przede mna jeszcze ze 3 lata siedzenia w domu bo Ala jest malutka...nie wynajme przeciez opiekunki do swoich dzieci a pojde pilnowac cudzych :ico_oczko:
z praca jest ciezko w moim regionie a dojezdzac do Paryza sie nie oplaci za bardzo :ico_noniewiem:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

08 gru 2008, 13:01

Ja tez jestem tego samego zdania co ty! Pracowalam po raz pierwszy jak dzieci byly juz w szkole i przedszkolu i dlatego tym razem mam prawo na platny urlop :-D Po raz pierwszy i dopiero przy czwartym dzieciaczku udalo mi sie na to zalapac! Przedtem siedzialam w domku, bo z tego samego powodu co ty nie wyobrazalam sobie pojscia do pracy! Z reszta od samego poczatku stwierdzilam, ze albo bede w domu, albo dzieci nie chce! Tutaj dzien pracy jest za dlugi i dzieciaczka trudno jest byc az tak dlugo bez mamy! no i mnie tez :ico_wstydzioch: tak na caly dzien to bym nie mogla :ico_nienie: :ico_wstydzioch:

Maghali fajnie, ze dolaczylas! Moze sie tu troche rozkreci :-D :ico_brawa_01:

Widac, ze to ja tu najdluzej siedze :ico_szoking:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

08 gru 2008, 13:35

Anulaf, no wlasnie... ja nie rozumiem dziewczyn ktore pilnuja cudzych dzieci a do swoich wynajmuja opieke :ico_noniewiem: no chyba ze praca jest naprawde super dochodowa :ico_oczko: albo zalezy komus na ciaglosci :ico_noniewiem: swietnym rozwiazaniem jest miec pod reka mame czy tesciowa, ale niestety, nam nie bylo dane...
i tak musze te swoje dzieciaki ciagac za soba gdy cokolwiek ide zalatwiac :ico_olaboga: ale co zrobic..
dzis po poludniu ide do lekarza, bo Ala strasznie kaszle :ico_olaboga: dobrze ze moj A wroci wczesniej, to chociaz z Wiktorkiem w domu zostanie :ico_oczko: ale dzis rano musialm do przedszkola zasuwac z chorutka corcia :ico_zly: bo przeciez samej jej nie zostawie w domu... ach...samo zycie :ico_zly:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

08 gru 2008, 15:42

Oj rozumiem!!!
u mnie najgorzej bylo w zeszlym roku.... jedno dziecko w ogolniaku, drugie w kolezu , trzecie w podstawowce i malutka pare miesiecy!!! Byly dni, ze wyjezdzalam autem 12razy, zeby jedno z dzieci zawozic !!!!! okropnosc!!!! w tym roku chodza na stolowke i jest troche lepiej, no ale na zadna pomoc liczyc nie moge, wiec czasami nerwy biora... :ico_zly: coz takie mamine zycie!!! :ico_oczko:

Diana85
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2009, 13:01

22 sty 2009, 08:49

Witam serdecznie,

Chciałabym Was prosić o drobną pomoc. Jestem w trakcie pisania mojej
pracy magisterskiej na temat migracji zarobkowej Polaków do Francji i jednym z moich zadań w niej jest przeprowadzenie
ankiety wśród Polaków tam mieszkających. Szukam więc chętnych osób, które chciałyby wypełnić kwestionariusz, przesłany wcześniej na adres e-mail i podzielić się w ten sposób swoimi spostrzeżeniami na temat migracji i pomóc mi w badaniu. Zajmie to kilka minut, a będzie mi bardzo pomocne.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelką pomoc

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość