Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 gru 2008, 12:50

czesc JUli
ja nie mam zadnych zdjec..
ostatnio aparat jest nieuzywany ... brak weny czy co???
do tego baterie siadly. i musze kupic dzis nowe
jutro porobie fotki na mikolaju prawdziwym, dla dzieci hihi

a twoj Misio szczesliwy z prezencikow co??
i juz takie swiateczne klimaty i wdzianko. mniam.. hihi

lelek wstal 0 8. a siedzial z nami do 1 w nocy.
niezniszczalny czy co?
bo nawet dla mnie to za malo snu hehe
ale sie rozbawil teraz i ciezko go do wyrka zaciagnac...
no nic dam mu jeszcze szanse

basen dzis sobie odpuszcaamy to mamy wolny ranek sobotni. od niepamietnych czasow
szkoda tylko ze adam musial isc do pracy
tak go szef prosil. i nalegal
wrrrr
nie znosze takich sytuacji
wrrr

ale kaska sie przyda , a ze skonczyl wczoraj swoje prywatki. to teraz pasowaloby u tego swego szefa z doskoku do swiat sie przekimac.. a buu

lelek probuje malowac na swej nowej tablicy zmywalnej hihi
mi tez sie ta zabawa podoba

a teraz wyrzucil zabawki z pudla i sam tam sie wpakowal hehe
on tak sie lubi sam zabawic a mama lezakuje i klika
fajnie

gdzie reszta mamusiek????
grzeczne bylyscie?
mikolaj was nawiedzil noca??? hihi

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

06 gru 2008, 13:01

MAdziorka! Smieszne te Bąble.. Szkoda ze nie moga pospac po imprezie do poludnia :): No ale coz... Moja mamcia juz przyjechala i bierze Malego na spacer.. a ja w tym czasie szybko sie zrobie na bostwo i leceee!!!

A! codo prezentu.. wrrr. Mis sie wkurza ze ta latarka- konik caly czas rży... A jego najbardziej rajcuje sam fakt wlaczanego swiatelka..No i klops. Ma chlopak problem :): Aleee.. JAkos sobie poradzimy. Najwazniejsze ze byl Mikołaj!
Wychodzi nam ostatnbia 4 i mimo prezentow.. moje dziecko jest niegrzeczne! wrr.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 gru 2008, 15:05

Witam :mikolaj: :mikolaj: rano bylismy u braciszka mojego i familii,dzieci nadostawaly prezencikowi i zadowolone :-D hihi fajnie byla,ladnie sie bawili :-D
fotki moze w poniedzialek pokaze :ico_oczko: moj brat sie przebral za mikolaja ale tylko na chwile bo Wiki sie bala ,szybciutko dal prezent i znikl :ico_oczko:


ALEKSANDROWICZ niemart sie nic Alusiowi nie nedzie,Wiki tez kiedys wyrznela i miala nos obdarty ale ladnie sie zagoilo :ico_oczko:


MADZIORKA imprezowiczko hihi wsciekly pies :-D duzo duzo zdrowka dla Lelusia :ico_oczko: ,fajne prezenciki dostaliscie :-D


JULI ale fajny Misio swiateczny ech bajerka,i zadowolony z prezenciku :-D a latarke rozpracuje napewno hihi

[ Dodano: 2008-12-06, 19:11 ]
Pisze z nasza AniA kochana,wszystko dobrze,w poniedzialek wychodza kobietki ze szpitala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

07 gru 2008, 00:45

czesc czesc Dziewczynki!!

Frydza - prześlij Naszej Ani i Weroniczce buziaki od nas koniecznie!!!!!fajnie że u nich wszystko dobrze :ico_brawa_01: i czekam z niecierpliwością na relacje i w ogóle na powitanie Naszego Małego Bobaska i dzielnej Mamusi:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a co do reakcji Wiki na Mikołaja :-) my dziś też zauważyliśmy że Alek tak sobie reaguje :ico_oczko: na spacerze Go spotkał :-D i średnio był zadowolony, ale mamusia sie przywitała, pogadała :ico_haha_01: pomachaliśmy Mu w końcu razem, papatki Alek nawet wysłał a potem jak wrócilismy to pokazywał jak Mikołaj robił :ico_haha_01: i cały czas dzis siedział przy cymbałkach/bo Mikołaj taki mu preznecik pod podusie podłożył/ aż byłam w szoku, bo na plan dalszy posżły auta itd a on krecił pupą i sobie podspiewywał :ico_haha_01:

Juli - no radosny Twój chłopczyk widać widać!!!!prezenciki pierwsza klasa :ico_brawa_01: my nie zrobiliśmy fotek bo aparat legł bez baterii.. :ico_zly: cięzko ostatnio sie zabrać za naładowanie, zaraz zapędzę R :ico_oczko: ,

Madziorka - mam nadzieje ze leluś nadrabia zaległosci w spaniu w dzieakie malce potrzebuja sobie pospać z wiadomych względów..to mówisz że taka grzeczna byłaś że prezencior Ci Mikołaj przyniósł :ico_oczko: mnie jak na razie nie odwiedził :ico_oczko: więc z R po całususie sobie daliśmi :ico_oczko: :ico_oczko:
ale jutro moi Rodzice przyjeżdzają wieć pewnie na stary adres cos podrzucił :ico_oczko:

Indigo - Ty juz pewnie wypoczywasz :ico_brawa_01: czekam na relacje :-)


buziaki dla Was dziewczyny!!!!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

07 gru 2008, 13:16

hej hej
co ja dzisiaj pierwsza???????? :ico_szoking:

Aniu kochana moje gratulacje dla Ciebie i dla Krzysia oczywiście. Dobrze że szybko poszło, a że bolało, no cóż chyba musi boleć. Jeszcze raz gratukuję


Ja dziś trochę niewyspana bo Emi wstała już o 6.30 dawaj do zabawek, teraz śpi, padła jak strzała po 11ej właściwie to zasnła w krzesełku malując kredkami, tego jeszcze nie było, fajnie to wyglądało.
Jak tylko się obudzi to jedziemy do moich rodziców bo dziś mikołajkowa imprezka będzie, ciekawe jak Emi zareaguje na Mikołaja?? :ico_noniewiem:

Kamilko wypoczywaj kochana i o nic sie nie martw będzie dobrze

Juli w sumie to chyba dobrze że wyjazd męża opóźnił się o jeden dzień bo przynajmniej zdążyliście się pożegnać :ico_haha_02:

A ja wczoraj miałam mega zalatany dzień w pracy i zamias wyjść o 13ej to skończyłam pracę przed 14-tą, normalnie taki ruch mieliśmy, przyjęłam 3 mega zamówienia, super

Kurcze właśnie mi się przypomniało że ktoś mnie putał o kabiny 4-cienne. Szczerze mówiąc nie wiem co mam odpowiedzieć bo jeszzce nigdy takiej nie psrzedałam i nie wiem jak to się sprawdza, ale zapytam szefa może on mi coś powie na temat tych kabin

dobra zmykam

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 gru 2008, 13:41

Witam :-D niedzielnie my po kosciolku ,wiki teraz spi,pozniej jedziemy do dziadka do szpitala,biedny dziadzius starosc nie radosc!!
co nas czeka na starosc az sie boje!!


asiula26, to mialas zalatany dzien hoho dzisiaj pewnie sie odstresujesz na imprezce mikolajkowej :-D

[ Dodano: 2008-12-07, 13:06 ]
FOTKI :-D

Wikulka
Obrazek


Dominis mikolajkowy hihi
Obrazek


Cala 3 dzieciaczkow
Obrazek


Pani Prezes
Obrazek


OOO Mikołaj(Wiki na mikołaja mowi Ania :ico_szoking: )
Obrazek


Wiki i Arus maniacy komputerowi
Obrazek


Wiki jak zglodnieje da sobie rade zawsze wie gdzie chlebek!!
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 gru 2008, 01:59

czesc

wpadlam pokazac wam mojego malego pomocnika mikolaja hhihi

mikolajki polskie udaly sie. choc szczerze organizacja slaba i podejscie pan rowniez hehe
ale co tam
wazne ze byly dzieci, byl mikolaj i prezenty hehe

lelek byl jako jedyny przebrany hehe i wzbudzal zainteresowanie hehe
my tak zawsze wyskoczymy sami
ale ja lubie taka zabawe hehe

na kolanach do mikolaja nie bylo szans go posadzic hehe
moze za rok sie odwazy?
no ale nie plakal na widok mikolaja tylko na kolanach sie wkurzal


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

p/s jutro wpadne na dluzej
paaa

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

08 gru 2008, 10:08

Czesc Dziewczynki!
Sliczne foteczki! Leos przebrany za pomocnika Świetego Mikołaja wyglada slicznie! I fajny prezent dostal! Widzialam tow Tesco. Powiedz Madziorka jak mu sie to podoba iczysie fajnie tym bawi!?
Misiowi wychodzi4. Wczoraj byl ciezki wieczor, dwie kupy, dzis kupa ikrzyki.. Histeria.Brrr. Spadam

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

08 gru 2008, 10:20

Witam!
na początek WIELKIE GRATULACJE DLA NESZEJ ANI!!!!!!!!!! :ico_prezent:
cieszę się że tak szybko poszło, z tego co przeczytałam miałaś bardzo ipodbnony poród do mojego jak rodziałm kali, szybko ale bolało jak cholera /bóle krzyżiwe/ i darłam się jak opetana hehe... o Boże przeciez mnie też to znowu czeka :ico_olaboga:

dziewczyny chciałąm Was poinformować że jak narazie w naszej rodzinie wszystko wróciło do normy, ale powiem Wam że wiele łez mnie to kosztowało, a mojego Tomka zdrowia... tzn. strasznie go pokarało - zatruł się okrpnie i wymiotował przez 3 dni- ale jakos nie było mi go szkoda hehe :ico_nienie: łobuz jeden dostał za swoje!
oczywiście była poważna rozmowa i jak narazie spokój, niby jest tak jak dawniej ale dla mnie jeszcze musi upłynąć trochę czasu zanim znowu mu zaufam i poczuje sie przy nim bezpiecznie, tak juz mam...
prawda jest taka że przez chwilę zawalił mi się świat... osoba na którą najbardzioej liczyłam zawiodła na całej linii i to jeszcze w chwili kiedy najbardziej jej potrzeboiwałam, tak łatwo nie zaponę... ale widze że on doskonale zdaje sobie z tego sprawę... i narazie obchodzi się ze mną jak z jajkiem...

chciałam Wam tez podzekować za wsparcie, jesteście kochane... :ico_prezent:

muszę wracać do pracy, wpadnę później
buźka

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 gru 2008, 13:20

Witam.widze ze tu watek umiera calkowicie ojoj oby znowu sie zrobil ruch!!


MADZIORKA rewelacyjne zdjecia a Lelus pomocnik Mikolaja superowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


BEWU dobrze ze juz wrocilo wszystko do normy oby tak zostalo,tylko szkoda tych łez wylanych i smutku ale bedzie dobrze!!Maz chorowal za kare zapewne hihi


ANIU czekamy na Ciebie :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość