Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

07 gru 2008, 21:35

Ja nareszcie dotarłam przed kompa, bo po powrocie do domu Bogdan okupował. Teraz leżę przed telewizorem, a przed chwilą zamówiłam chłopu prezent pod choinkę.

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

08 gru 2008, 09:34

Witam poniedziałkowo!
Widzę że już powoli szykujecie się na przyjęcie maluszków, ja już mam złożoną kołyskę (łóżeczko stoi i trochę poczeka). A tak poza tym to leniuchuje, jestem ciągle głodna i nie wysypiam się w nocy, bolą mnie wszystkie kości, czuje się jakbym jakiś maraton przepiegła.

A jak wasze samopoczucia? :ico_ciezarowka:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

08 gru 2008, 09:40

cześć
mnie czeka dzień z chorym=marudnym trzylatkiem, ale damy rade - na razie śpi. ja wzięłam żelazo i czekam by śniadanko zjeść bo tak po pół godzinie można.

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

08 gru 2008, 09:45

Beatris60, ja nie czekam pół godziny to dla mnie za długo, chyba że robienie śniadanka mi tyle zejdzie. Nie masz zaparć po żelazie? Ja miałam brać je 3 razy dziennie, ale miałam zaparcia więc lekarz powiedział że skoro tak się męczę to przepisał mi inne i biorę je tylko raz dziennie .

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 gru 2008, 09:54

Witam w poniedziałkowy poranek.
Widzę że już powoli szykujecie się na przyjęcie maluszków, ja już mam złożoną kołyskę (łóżeczko stoi i trochę poczeka). A tak poza tym to leniuchuje, jestem ciągle głodna i nie wysypiam się w nocy, bolą mnie wszystkie kości, czuje się jakbym jakiś maraton przepiegła.

A jak wasze samopoczucia? :ico_ciezarowka:
mnie na razie nic nie noli, śpię całą noc, tylko czasami się budzę żeby się przekręcić na drugi bok. Ostatnio też często jestem głodna i trochę więcej jej, a poza tym nagle zaczęłam mieć ochotę na słodycze :ico_szoking: :ico_olaboga:
mnie czeka dzień z chorym=marudnym trzylatkiem,
no to współczucie, ale ja mam niewiele lepiej, bo z marudnym, chorym chłopem, a to prawie jak trzylatek :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 gru 2008, 10:03

dzien dobry :-)

Nadie, oo, jakbyś moją nockę opisywała :-D też jestem niewyspana, jakbym tyrała całą noc :ico_olaboga: a dziś spałam od 21.30 do 7.00 :ico_olaboga: noo, ale tegto wstawania się nie odrobi...

Beatris60, trzymam kciuki, żeby nie było najgorzej :ico_sorki:

ja zaraz wyprawiam syna do szkoły i się szykuję, bo jedziemy do agencji przedłużyć umowę na dom, ale zdecydowaliśmy, że tylko na pół roku...

zrobię śniadanko dziecku i zaraz będę :-)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

08 gru 2008, 10:26

Nie masz zaparć po żelazie?
mam koszmarne...ale nie wpadłam na to by lekarza o zmiane poprosić :ico_puknij: , dobrze że napisałaś to przy następnej wizycie poprosze. myślałam że to normalny skutek żelaza i tyle.
a to prawie jak trzylatek
ooo nie, to masz zdecydowanie gorzej - trzylatek łatwiejszy w negocjacjach, można bajke zawsze puścić i spokój :ico_haha_01:

jeszcze śniadania nie zrobiłam tylko z kompem w óżku leżę - to sie nazywa lenistwo - ssie mnie ale wstać mi sie nie chce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

08 gru 2008, 10:27

dzien dobry :-D

noc jak noc lepsza od innych :-D zjadlam sniadanie bylam w sklepie po bułeczki :) i dzis zrobie chłopu kluski z serem bo tak miał wczoraj na nie ochote:) co do apetytu wydaje mi sie ze jem mniej niz jadlam.... ale jak nie mam co robic to lodowka sie mnie czepia... juz mam dosc siedzenia wiec czekam na księzniczke zajecie bedzie:P za to nie moge sie oderwac od soku jablkowego pije litrami !

a i cholernie sie poce.... oblewa mnie gorac a zarazem zimno...

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 gru 2008, 10:27

jeszcze śniadania nie zrobiłam tylko z kompem w óżku leżę - to sie nazywa lenistwo - ssie mnie ale wstać mi sie nie chce :ico_noniewiem:
ja tak samo :-D zjadłam banan, winogrona i wypiłam jogurt

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 gru 2008, 10:34

aa, miałam się chwalić :-)

oficjalnie dziś, według OM zaczynam 9 miesiąc ciąży :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: także najgorszy czas za mną i Pestką, teraz tylko spokojnie czekamy na rozpakowanie :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość