Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

08 gru 2008, 10:53

Cześć dziewczyny u nas nocka ok jedna pobudeczka o 4 soczek i spanko! zasnoł czoraj już o 19 taki był wymeczony po weekendzie u siostry!!
Fintifluszka pisze:no i się pochwalę-jestem szalenie dumna rano jeszcze nie byłam pewna, ale cały dzień i wieczór mnie w tym utwierdził-Gabriel nauczył się samodzielnie schodzić z łóże, wersalek itp za każdym razem mu mówiliśmy, że "nie tak schodzimy, gdzie są nóżki, nóżkami schodzimy" bo on chciał nurkować na podłogę, i go nigdy nie ściągaliśmy sami tylko obracaliśmy nóżki i pokazywaliśmy jak ma schodzić, bo ze względu na to, że sam włazi było dla nas ważne, żeby umiał schodzić i dzisiaj cały dzień od rana tak pięknie sam schodził, rano jeszcze go asekurowałam, bo trochę mu nie zgrabnie wychodziło, albo za blisko krawędzi i bałam się, że spadnie, ale wieczorkiem już elegancko, hamulec w odpowiedniej odległości, obrót i od lewej nóżki zaczynając obie na podłogę cudne to jest


Brawa super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
iwona83 pisze:pinko napisał/a:
Zdjęcia super, Majeczka prześlicznie w sukieneczce wygląda, a te dwie dziewczynki jednakowo ubrane, to jakieś bliźniaczki? Podobne do siebie


I ja się przyłączam do słów naprawde rewelacja kurcze już nie długoi my bedziemy tak świetować . Jeszcze raz brawa dla Majuni!!!! :ico_tort:

Fintifluszka pisze:Jola_85 napisał/a:
wczoraj tesciowa i szwagierka stwierdzily,ze Mirek bedzie mial chyba nacinane dziaselka bo nie ma jeszcze zebow
to w ogóle kiedykolwiek coś takiego robili?!


Kurcze nigdy nie słyszałam o tym wiem ze czasem pierwsze zęby mogą wychodzić po 1 roku zycia !!! :ico_szoking:

mz74 pisze:i do tego z okazji 11 miesiączka


Sto lat i duzo zdrówka :ico_prezent:

iwona83 pisze:Assik Aniulka od dzisiaj dieta a ja zla bo w lodowce jeszcze pol blachy ciasta zostalo ale chyba zamroze i wyciagne na swieta no bo przeciez nie wyzuce tyle ciasta


No to masz pecha hi hi hi :-D :-D :ico_nienie: :ico_nienie:

Ja już po śniadaniowej kawce ale mam pytanko czy potem mogę jeszcze wypić kawke bo ja tak na jednej to nie pociagne :ico_puknij: zawsze wypijam ze 3 :ico_noniewiem:

Lancz juz gotowy jajka ugotowane i szpinaczek też, na obiadek zamiast bewsztyka zjem gotowana pierś bo nie mam w domku mięska innego dziś na zakupki sie wybiore!!!

Dziewczyny mam nadzieje ze Też zaczniecie dzis co???

A co do ząbków brawa brawa ja wczoraj wymacałam na dole 3 i 4 po lewej stronie chyba sie już przebiły , ale jeszcze nie jestem pewna bo wizualnie Kami nie chce pokazać więc nie zmieniam jeszcze suwaczka. :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

08 gru 2008, 11:02

Asikk pisze:Ja już po śniadaniowej kawce ale mam pytanko czy potem mogę jeszcze wypić kawke bo ja tak na jednej to nie pociagne :ico_puknij: zawsze wypijam ze 3 :ico_noniewiem:


niby nie mozna ale ja tez bede musiala jeszcze jedna kawe wypic

Asikk pisze:Dziewczyny mam nadzieje ze Też zaczniecie dzis co???


ja zaczelam

Asikk pisze:A co do ząbków brawa brawa ja wczoraj wymacałam na dole 3 i 4 po lewej stronie chyba sie już przebiły , ale jeszcze nie jestem pewna bo wizualnie Kami nie chce pokazać więc nie zmieniam jeszcze suwaczka. :ico_noniewiem:


no wlasnie mi Majka tez nie chce pokazac tylko wczoraj jak ja karmilam to zobaczylam tylko ze u nas dopiero 2 sie przebijaja

[ Dodano: 2008-12-08, 10:05 ]
chyba nigdy mi sie ten suwaczek nie zmieni znowu zmienilam i dalej nic

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

08 gru 2008, 11:13

iwona83 pisze:chyba nigdy mi sie ten suwaczek nie zmieni znowu zmienilam i dalej nic

To może Iwonka zrób poprost nowy!!

iwona83 pisze:niby nie mozna ale ja tez bede musiala jeszcze jedna kawe wypic


No właśnie ja też , ale powiem Ci ze mi ciężko ja zawsze jadłam rano sniadanko i teraz tak juz mnie ssie :ico_placzek: że naprawde musze sobie ta 2 kawke walnąć :ico_kawa:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 gru 2008, 11:14

Cześć dziewczynki :-)
Nocka u nas niezła, choć o 4 pobudka i Ulek nie mogła zasnąć, wierciła się, ciągnęła mnie za uszy, szczypała i inne rzeczy robiła, aż się zdenerwowałam na nią. W końcu zasnęła i spałyśmy do 8.
mz74, dzięki za kawkę, już wypiłam.
Dużo zdrówka dla Pawełka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Fintifluszka, zabawka rzeczywiście fajna, ja osobiście też lubię fisher price'a, zabawki są takie kolorowe i ładne :-)
Fintifluszka pisze:no i się pochwalę-jestem szalenie dumna :-) rano jeszcze nie byłam pewna, ale cały dzień i wieczór mnie w tym utwierdził-Gabriel nauczył się samodzielnie schodzić z łóże, wersalek itp :ico_brawa_01: za każdym razem mu mówiliśmy, że "nie tak schodzimy, gdzie są nóżki, nóżkami schodzimy" bo on chciał nurkować na podłogę

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ulek też już się tego nauczyła, tak samo jak Wy mówiliśmy jej za każduym razem jak chciała schodzić, że źle schodzi, nóżkami itp i teraz się już nie martwię, że zleci :-) choć samej jej nie zostawiam :-)
tesciowa i szwagierka stwierdzily,ze Mirek bedzie mial chyba nacinane dziaselka bo nie ma jeszcze zebow-powiedzialam im ze teraz juz tego nie robia chyba mam racje co dziewczyny? :ico_puknij: ...

pierwsze słyszę o takim zabiegu :ico_szoking: poza tym pierwsze zęby mogą wyjść nawet po 12 miesiącu życia... tak mi lekarka mówiła, więc chyba nie masz się czym denerwować, zresztą zawsze możesz poradzić się pediatry...

Ula właśnie zasnęła...

aniulka8503 pisze:hehe zdałam na 4 :ico_brawa_01:

Gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
iwona83 pisze:u nas nocka ok jak poszlismy z mezem spac ok 24 to dalam Majce mleko pozniej po 5 i spi do teraz a spi juz od 20 czy nawet troszke wczesniej

No to super :-)

U nas pogoda okropna, szaro, buro, ponuro, deszczowo i wilki wyją, że chyba na spacerek nie pójdziemy dzisiaj... bleeeeee
Kot mi się pcha na klawiaturę...
Miłego dzionka

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

08 gru 2008, 11:20

Asikk pisze:iwona83 napisał/a:
chyba nigdy mi sie ten suwaczek nie zmieni znowu zmienilam i dalej nic

To może Iwonka zrób poprost nowy!!


Iwonka ja poprostu wziełam ten drugi kod Wersja preferowana i wkleiłam go na nowo w podpisa w profilu i nam się zmienił. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 gru 2008, 11:21

Asikk pisze:No właśnie ja też , ale powiem Ci ze mi ciężko ja zawsze jadłam rano sniadanko i teraz tak juz mnie ssie :ico_placzek: że naprawde musze sobie ta 2 kawke walnąć :ico_kawa:

Dziewczyny powodzenia w tej diecie... ja jakoś nie potrafię się na nią zdecydować, po nowym roku zacznę na fitness dwa razy w tygodniu chodzić, może to coś da :-)
A tak to jest z tymi dietami.... zawsze jak się odchudzasz, to głod największy. Ja rano zawsze zaczynam dzień od kawy z mlekiem i nie jem śniadania, bo kawa mnie zapycha. Głodna robię się około 11 :-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

08 gru 2008, 11:25

pinko pisze:Ulek nie mogła zasnąć, wierciła się, ciągnęła mnie za uszy, szczypała i inne rzeczy robiła, aż się zdenerwowałam na nią.

A to mała łobuziara !!!

pinko pisze:W końcu zasnęła i spałyśmy do 8.

Umęczyła sie i zsneła. Kamil tez jak byłam u siostry obudził sie o 3 i sie wierciła wstawał wkońcu wziełyśmy go z siostrą do nas do łóżka i tak wymeczyłyśmy przez15 min gilu gilu ,że jak zasnoł to obudził sie o 9 :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-12-08, 10:31 ]
pinko pisze:Ja rano zawsze zaczynam dzień od kawy z mlekiem i nie jem śniadania, bo kawa mnie zapycha. Głodna robię się około 11


kurcze to było by fajnie jak ja bym tak miała ale ja na odwrót zawszerano śniadanko a potem jak siadałam do kompa to kawka z mleczkiem a teraz :ico_placzek: no ale damy rade co nie Iwonka !!! :ico_sorki:
tylko cos anulka się nie odzywa!!! :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

08 gru 2008, 11:42

kochane ja sie witam tylko na moment w domu mam szpital na 16:30 ide z dziecmi do lekarza Julia z goraczkom kaszlem i katarem a Mirek wczoraj dostal jakiejs wysypki mial tylko troche a dzis jest caly wysypany nie ma tylko na glowie i czole niewiem co to jest :ico_olaboga: martwie sie o niego
Ostatnio zmieniony 08 gru 2008, 22:32 przez Jola_85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

08 gru 2008, 11:58

Jola_85 pisze:Julia z goraczkom kaszlem i katarem a Mirek wczoraj dostal jakiejs wysypki mial tylko troche a dzis jest caly wysypany nie ma tylko na glowie i czole niewiem


Kurcze ty to sie masz Jola jak nie urok to sraczka za przeproszeniem !!! Nie mam pojecia na co to moze wyglondac moze .................. :ico_olaboga: coą zjadał co uczula nie dawałąś mu nic nowego do jedzonka np pomidora czy czekolada ???

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 gru 2008, 13:29

Jola, przejdź się do lekarza, nie mam pojęcia co się kryje za tą wyspką kryje, może to rzeczywiście uczulenie, jak mówi Asikk :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość