Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

08 gru 2008, 18:58

dziewczyny wiem że to jeszcez bardzo wcześnie ale myślicie już nad imionami?
bo ja już tak i nad rzeczami do kupienia też.wiem że jest jeszcze dużooo czasu i na razie nic nie planuje ,ale tak sobie myślę wieczorem o tym jak to znowu będzie cudownie na porodwce...jak wracam myślami do porodu Hanusi to zawsze rycze :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

08 gru 2008, 19:07

Lalka, myslimy myslimy :)imie dla dziewczynki to mamy juz wybrane a co do chlopaka to mamt problem ;/

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

08 gru 2008, 19:56

dziewczyny wiem że to jeszcez bardzo wcześnie ale myślicie już nad imionami?
jasne ze myslimy, ale ja jeszcze nie mam okreslonych imion
jak pojade do PL to zajrze do swojej ksiazeczki "imie dla twojego dziecka"
i wybiore jakies i dziewczece i chlopiece :ico_oczko:
dla chlopca mi sie Igor podoba, ale moj M. cos nosem kreci

a z rzeczami dla maluszka to ja juz szaleje :ico_wstydzioch:
i jak tylko zaczna sie tutaj wyprzedaze poswiateczne to pewnie nakupie tego tyle ze bede juz miala cala wyprawke :ico_haha_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

08 gru 2008, 21:37

jak tylko zaczna sie tutaj wyprzedaze poswiateczne to pewnie nakupie tego tyle ze bede juz miala cala wyprawke
hihi jak beda fajne szmatki to nam tez pokupujesz i z pl powysylasz paczki :ico_haha_01:

kajunia sliczna z was rodzinka :ico_brawa_01:

Lalka, my imie dla dziewczynki juz mamy--Martynka-- a dla chlopca to jest kilka-ostatnio za mna chodzi Pawełek :-D

[ Dodano: 2008-12-08, 20:37 ]
kajunia ty juz masz 3 miesiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

08 gru 2008, 22:15

lidziasc: tak, ja już w trzeci miesiąc wkroczyłam :ico_brawa_01:
U Ciebie już też bliziutko :ico_sorki:

Imiona dla dzidzi: jak na razie dla chłopczyka mamy wybrane Erwinek, ale jeszcze muszę pobuszować w liście imion i wybrać kilka hihi :ico_oczko:
Dla dziewczynki nie mam pojęcia :ico_noniewiem:

eve81: a gdzie mieszkasz (za granicą) jeśli można wiedzieć??

Ciekawe co tam u Katki??

A my postanowiliśmy że jutro kupujemy Obrazek

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

08 gru 2008, 22:22

mi dla dziewczynki podoba się kilka: Inka,Weronika,Olivia,a ostatnio Szarlota brzmi tak słodko :-D a dla chlopca Hugo a ostanio za mna "chodzi" imię ..Bogumił...mojemu mężowi się nie podoba
Eve ja czuje że będę miec drugą córeczkę a Hania ma mase ciuchów więc kupimy tylko body i pajacyki.
nie wiem co z łóżeczkiem...a Ty Szymonka kiedy przekładasz no "normalnego"
wanienkę też musimy kupić i pare jeszcez innych rzeczy....ale to jeszcez czas...czekam aż torbiel zniknie to na razie spędza mi sen z powiem

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

09 gru 2008, 09:51

hihi jak beda fajne szmatki to nam tez pokupujesz i z pl powysylasz paczki :ico_haha_01:
jasne :-D
a ja tez juz w pierwszej ciazy jak bylaby dziewczyna to chcielismy Milenka
ale teraz juz tak dala moja kuzyna wiec musze wymyslec inne imie :ico_oczko:
eve81: a gdzie mieszkasz (za granicą) jeśli można wiedzieć??
mieszkamy w Liverpoolu
a Ty Szymonka kiedy przekładasz no "normalnego"
ja mysle ze Szymon bedzie spal w kojcu jak na razie, a lozeczko mamy w Polsce, jesli tu zostaniemy to pewnie kupimy albo lozeczka albo kojec z regulowana wysokoscia materaca, ale na razie bardziej mysle nad garderoba, choc Szymon tez ma ciuchow cala szafe, no ale wiecie teraz bedzie coreczka :ico_oczko: wiec wszystko nowe :-D

u nas jeszcze szarowka na dworze :ico_szoking:
M. wlasnie pojechal do pracy a ja bym sie najchetniej jeszcze polozyla :ico_spanko:
ale Szymo juz buszuje i ani mysli spac.
ogladamy "mini mini" i siedzimy

lalka pytalam juz wczesniej, gdzie wyjezdza twoj tata? bo pisalas ze prezent mu kupujesz .

a jesli chodzi o te przeceny tutaj to naprawde jest szał, wszystko jest za grosze i ja tylko czekam az wrocimy po nowym roku a ja od razu wypuszczam sie na łowy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

09 gru 2008, 10:43

Kajunia25, obiecuje poprwe i bede czesciej zaglądac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ,a UsG faktycznie sie zbliża dużymi krokami,a że to pierwsze to nie moge sie doczekac,ale i też bardzo sie denerwuje,no i mąz chyba nie da rady sie zwolnic z pracy żeby ze mną byc :ico_placzek:
Lalka, ja jeszcze nie mam pomysłu na imiona,dla Chłopczyka podoba mi sie Grzegorz,a dla dziewczynki hmmmh nie mam pojęciia.

Aha zapomniałam sie przywitac DZień Dobry.....

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

09 gru 2008, 10:48

powiem wam tak wcześniej jeszcze dawno dawno temu jak jeszcze nie byłam w ciązy , nie myślałam o tym lecz w ciazy była moja kuzynka to z nia szukałam imion i wtedy zapadły mi w pamięci 2 imiona:
Sahra i Lara
skończyło się na tym że te imiona mają teraz dziewczynki mojej kuzynki :)
nie mogę dublować, Oliwia też jest ładne i z naszych polskich to Zuza
jeżeli chodzi o męskie to....nie zastanawiałam się bo chce mieć dziewczynkę, pewnie za parę miesięcy te imiona pójdą w niepamięć i przewrócę kartkę na męskie imiona ;)

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

09 gru 2008, 10:55

Hej :ico_brawa_01:

eve81: uważam że Milenka to bardzo fajne i milusie imię hihi :ico_oczko:

aga216: oj tak pierwsza wizyta jest rzeczywiście stresująca, mi czas do niej strasznie się dłużył, ale uwierz kochana, że po niej wychodzi się w podskokach :ico_oczko:
Mojemu na szczęście udało się zwolnić żeby z nami pojechać, chociaż do gabinetu weszłam sama :ico_oczko:

U nas dzisiaj przebija się słoneczko więc zabieram małą później na spacerek :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość