Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

09 gru 2008, 17:44

wiolaw, nie dziękuję ...dziś o 1 w nocy wyjeżdżamy pogoda jak na razie ok mam nadzieje że sie nie pogorszy w czwartek pierwsza wizyta w klinice w Zakopcu a w pon. w Krakowie druga ...wracamy we wt. jak będę miała troche d ostępu do neta to sie odezwę

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

09 gru 2008, 18:07

Hejka..jak ja dawno tu nie zaglądałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

aska, oby wszystko w klinice udało się tak jak chcecie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: No i żeby paskudna angina już przeszła Basi :ico_sorki:

Ja dziś zaczęłam przedświąteczne porządki,umyłam 2 okna jutro jeszcze jedno.Może jak będzie pogoda to upiorę firanki jeszcze w tym tyg.,byłoby najcięższe z głowy.
Kiedy ubieracie choinkę?Bo my pewnie z tydzień przed Wigilią żeby Gabi miała radochę :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

10 gru 2008, 11:53

aska, powodzenia w klinikach , i ladnej pogody życze :ico_haha_02:

aniulek, my pewnie ubierzemy dużą chionke w sobote przed wigilia i przed sprzataniem , bo jednak bałaganu troche się z tego robi , a małą u nas w pokoju to ja mam zapakowaną w woreczek i dzień przed wigilią wyjmuję i stawiam juz ubrana :ico_oczko:

zakupione prezenty juz dla wszystkich ?

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

10 gru 2008, 12:50

wiolaw pisze:zakupione prezenty juz dla wszystkich ?

Ja mam w sklepie gdzie pracuję odłożone prezenty dla dzieciaków mojej siostry,jak dostanę bony w pracy to wykupię.Dla Gabi jeszcze nie wiem co kupić,coś marudzi o kotku interaktywnym...Od chrzestnej już dostała zabawkę-kasę z czytnikiem i różnymi bajerami.Od mojej siostry i mamy dostanie kuchnię-już kupiłam i stoi w szafie a od brata jakiś zestaw z ciastoliną.
Mąż nic ode mnie nie dostanie bo mnie od kilku dni złości i nie zasłużył :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

10 gru 2008, 14:53

aniulek, oj to mocno cie musi denerwować ten twój ślubny , jak na prezent nie zasłuzył :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

10 gru 2008, 17:56

Ja już część prezentów mam kupioną. Kupowałam na Allegro, więc nawet z dostawą do domu :ico_haha_01: . Tylko właśnie małżowi nie wiem co kupić :ico_noniewiem: .

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

12 gru 2008, 15:24

Hej.
My z Gabi chore.G ze środy na czwartek dostała w nocy temp.Byłam z nią u lekarza bo myślałam że angina bo dziwnie przełykała ale na szczęście nie-jakis wirus się przyplątał.Mnie łamie od wczoraj,wzięłam proszki i mam nadzieję że obie szybko sie wykurujemy.
W związku z chorobą odpuściłam sobie dalsze sprzątanie bo nie mam siły :ico_noniewiem:
Jutro do pracy-nie wiem ja to wytrzymam.Na dodatek impreza firmowa po pracy na kręgielni ale jak będę się tak czuła to nie idę,nie będzie mi się chciało.W niedzielę po pracy znów Wigilia ,którą organizujemy we własnym zakresie,każdy coś przynosi,ja robię śledziki.
Także weekend zapowiada się pracowito-imprezowy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

12 gru 2008, 17:40

aniulek, to fajnie macie z tymi imprezkami , u nas to nic nie robią , bo salony sa porozrzucane po całej polsce , więć nici z wigili :ico_placzek:

ale może w styczniu cos grubszego zorganizują , a jak już cos jest to wyjazdowe i dwudniowe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

22 gru 2008, 18:23

witam Was po dłuugiej nieobecności co prawda w domku juz od wt. wieczora jeteśmy ale wiadomo jak przed świętami ..tak więc dziękuje bardzo za kciuki :) wszystko z Basią jak na razie ok nie ma potrzeby operowania :ico_sorki: kontrola za pół roku i mam nadzieję ze nie będzie potrzeba wcześniej ..teraz znów lekko chora chyba muszę w końcu zdecydować i dać usunąć jej migdałki ..no i oczywiście szał przedświąteczny w domu :ico_olaboga: ale my w tym roku skromnie bo nie dośc że wyjazd był wydatkiem sporym to u męża w firmie straszny przestój juz im urlopy bezpłatne dają cała produkcja stoi :ico_olaboga: dopiero 5 st, ida do pracy na inwenturę ....mam nadzieję ze się ruszy po nowym roku bo wiadomo rachunki trzeba placić i tp

[ Dodano: 2008-12-22, 17:25 ]
Przy okazji życzę Wam zdrowych spokojnych świąt :-)

Niech te Święta tak wspaniale
będą całe jakby z bajek,
niechaj gwiazdka z nieba leci,
niech Mikołaj tuli dzieci,
biały puch niech z góry spada,
niechaj piesek w nocy gada,
niech choinka pachnie pięknie
no i radość będzie wszędzie
Obrazek

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

31 gru 2008, 18:07

Hej dziewuszki.
Asiu,dobrze że nie trzeba operować córeczki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Chciałam Wam ,kochane życzyć wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.Spełnienia marzeń i realizacji planów,zdrowia dla Was i najbliższych a przede wszystkim spokoju i MIŁOŚCI.
DO SIEGO ROKU.

:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość