Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

14 mar 2008, 20:43

Aja to dzisiaj tylko na chwileczke, bo strasznie zaganiany dzien mam! Dopiero teraz usiadlam!
Brawa i caluski dla wszystkich mam i dzieciaczkow za postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moja tez z tym raczkowaniem to niezbyt! Ona lubi sie czolgac i w kolko na brzusiu krecic, a jak chce szybciej zasuwac to z brzusia na plecy z pleckow na brzus i juz!
No i u mnie tez dzisiaj swietowanie Imieniny duzej cory i 8miesiecy Amalii Wiec sie dolaczam do swietujacych i :ico_tort: :ico_kawa: :ico_tort: :ico_kawa:
No i do jutra !!!! pa! :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 mar 2008, 21:03

Hej nasze zabiegane

A ja dopiero teraz doczytalam ze nasz Grzesiu ma parapetowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mowin no to czekamy na Was i prosimy o zdiecia Grzesia bo za miesiac bedzie jeszcze wiekszy ten nasz chlopinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kinga no to dlatego ta babcia zestresowana pogrzebem i walnela takim to powinni odbierac prawko to tzw niedzielni kierowcy :ico_noniewiem: Ale jeszcze bedziecie mieli fure i sobie posmigacie z cora :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Justyna super fotki pieknie wyszla Veronisia.Sliczny ma usmiech :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A dla Amalii ddduuuuuuuuuuuuuuuuuuza buzia i niech sie chowa mamie na pocieche :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: No i duza cora tez :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

14 mar 2008, 22:11

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla wszystkich świętujących
Kinga dobrze że nic sie nie stało poza kasacją autka........ Aż strach pomyśleć co by było gdybyś to ty z Elizką jechała........ :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
A ja wczoraj zaliczyłam pierwszą jazdę wieczorną, co skończyło sie urwaniem kołpaka :-D zdolna jestem :-D
ale ogólnie dobrze mi idzie, tylko żebym jeszcze się tak nie denerwowała............
Byłyśmy z Natalą dziś u mnie w pracy, po raz ostatni jako goście :ico_placzek: za 2 tygodnie będę już tam siedzieć codziennie :ico_olaboga: teraz jeszcze jakoś nie mam wyrzutów ani zadnych czarnych myśli z tym związanych ale jak będzie później to nie wiem.....

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 mar 2008, 23:31

witajcie wieczorem
anulaf uściskaj swoje panienki od nas i wraz z buziakami życz wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big:
z tego co czytam, to chyba mój Tadziu zostanie ostatnim leniuszkiem, który nie ma ochoty nic sam robić, jedynie na odczepnego jak się go zmusi
choć zastanawiam się czy nie wykorzystać wabika-jedzenia, żeby nauczyć go raczkowania, bo akurat do papu to zawsze gotowy i chętny, może zrobię drogę z chrupek, albo bananów?!

czy Wy też dziś miałyście kiepski dzień pod kontem samopoczucia? normalnie zasypiałam na stojąco i moja mama też, nie wiem czy to ciśnienie tak dziś skakało?

dobrej nocki

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

14 mar 2008, 23:45

Aniu to wszystkiego naj dla Amali :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Abegano no to sie zacznie praca spowrotem :ico_olaboga: , mi to sie myslec nawet niechce ale ja jeszcze prawie rok w domku posiedze :-)

[ Dodano: 2008-03-14, 22:53 ]
barbapuppa pisze:z tego co czytam, to chyba mój Tadziu zostanie ostatnim leniuszkiem, który nie ma ochoty nic sam robić, jedynie na odczepnego jak się go zmusi
choć zastanawiam się czy nie wykorzystać wabika-jedzenia, żeby nauczyć go raczkowania, bo akurat do papu to zawsze gotowy i chętny, może zrobię drogę z chrupek, albo bananów?!


Basiu moja też taki leniuszek a z tą drogą jedzenia to dobre :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 mar 2008, 00:02

Miłej nocki dziewczyny :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

15 mar 2008, 10:26

dzień dobry
nocka przyjemna, czyli normalnee 3 pobudki :-D i całkowite przebudzenie 7.30
jestem już po śniadanku i zapraszam na :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 mar 2008, 11:23

I ja witam :-D

Piszę się na :ico_kawa: i stawiam ciacho bo wczoraj piekłam :ico_tort: co prawda bez świeczek :ico_oczko:
Dziś mam kupe roboty trzeba :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: i jeszcze pozmywać trzeba no cóż :ico_oczko:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

15 mar 2008, 12:43

Witam.

U nas nocka dobrze a mała teraz dalej drzemie :-D .
U mnie pranie już sie robi, jeszcze tylko :ico_odkurzanie: a póżniej obiadek :ico_obiadek: .

[ Dodano: 2008-03-15, 13:47 ]
Ale pustki tutaj :ico_placzek:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

15 mar 2008, 15:55

Justynko musze ci powiedziec, ze cudna masz malusie! :ico_brawa_01: A tego kitka to ja zazdroszcze! U mojej to niby cos tam kielkuje, ale do kitka to daleko! Za kim ona taka lysa? :ico_noniewiem:

Ja wczoraj to wlasnie mialam taki domowy dzien tzn zakupy, pranie i sprzatanie, a wieczorkiem to padlam i wiecie co mi sie przytrafilo :ico_olaboga: przez cala noc mialam goraczke! :ico_olaboga: a nie wiem dlaczego, bo nic innego mi nie dolega i teraz juz ok :ico_noniewiem: W nocy strasznie sie wytrzeslam i wypocilam i jeszce o 6tej mialam 38! ale lekarst nie bralam poza homeopatytcznymi, wiec chyba organizm ta goraczka wybil bakteryjki! :-D dzisiaj jestem troche slaba, ale nic mi juz nie jest, troche tylko apetytu brak, no i spac mi sie chce :ico_spanko: dziwne

[ Dodano: 2008-03-15, 15:00 ]
A wczaraj taka nowa znajpoma do mnie zadzwonila bo mialysmy sie spotkac i okazalo sie, zejej dwojka dzieci jest w szpitalu! :ico_szoking: Najpierw syn 3latka z zapaleniem mozgu :ico_szoking: i podobno cos z sercem tez :ico_olaboga: , a nastepnego dnia corcia 2miesiace, na zapalenie pecherza moczowego i podobno juz do nerek doszlo! :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Oboje sa pod kroplowka :ico_placzek: Az wlosy na glowie mi sie zjezyly!!! :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość