Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

09 gru 2008, 22:12

Tam jak ja zobaczyli to caly szpital na nogi stanal,na oddzial trafila w ciagu 5 minut,poniewaz tydzien wczesniej byla szczepiona na pneumokoki i zapalenie opon muzgowych,musieli te choroby wykluczyc w pierwszej kolejnosci,tym bardziej ze nasilila jej sie wysypka co wskazywalo na sepse Myslalam ze umre jak mi to powiedzieli Ryczalam w glos.Wszyscy lekarze z oddzialu biegali w te i we wte, bo tzrba jej bylo pobrac do analizy plyn z rdzenia kregowego,zeby ta sepse wykluczyc.4 godziny probowali jej sie wkluc w jakaz zyle,zeby zalozyc wenflon bo trzeba bylo podac dozylnie profilaktycznie 2 antybiotyki.Takie k*****male te zylki ze wez sie wkluj....Cala,ale to calutka jest pokluta nawet stopy maja po 3 wklucia,w koncu udalo sie zalozyc ten wenflon w glowe.

poprostu wierzyć sie nie chce że taka mała kochana istotka musiała tyle wycierpieć
Jesteś naprawde wspaniałą matką a twoja córeczka ma szczęscie że ma tak troskliwą mamusie. Mam nadzieje ze szybko zapomicie o szpirtalu i życze wam żebyście nie musiały się tam pokazywać . Całusy dla naszej kruszynki

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

10 gru 2008, 11:03

witam się dziś jako pierwsza :ico_brawa_01:
noc jak to ostatnio bywa z jedną pobudką na cycusia :-) buźka już normalna,teraz tylko będę musiała sprawdzić od czego to było,od razu człowiek spokojniejszy :ico_haha_02:
och jeszcze tylko 6 dni i do polski na święta! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: strasznie nie mogę się doczekać chociaż podróż mnie przeraża :ico_olaboga: życzę miłego ciepłego dnia! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 gru 2008, 11:47

Witam sie jako druga :ico_brawa_01: u mnie bylo zaciekawie maly jakis zarloczny sie zrobil i ciagle chcial jesc :ico_noniewiem: ,a o 6.30 gdy sie wybudzil po polgodzinie snu dalam mu smoka i mowie do niego synku daj mamusi jeszcze 20 minut pospac no prosze,spal 1,5 godziny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
buziaki

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

10 gru 2008, 12:51

Moja dzis pobila rekord..zasnela o 22 i wstala o 6.30 ... i to pewnie gdybym jej dala smoczka to spalaby dalej, ale sie przerazilam ta godzina!!! Ale wyspana za wszystkie czasy :))

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 gru 2008, 16:14

Witam

ale mnie tu dawno nie bylo, jakos nie mialam weny do pisania.
U nas roznie maly spi ladnie w nocy, wstaje tylko raz do niego ale za to w dzien spi po 10 gora do 30 minut i jest placzacy ostatnio ida u nas zabki, wczoraj zauwazylam biakle dziaselka na dole :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 gru 2008, 17:37

KOCHANE DZIEWCZYNKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DZIEKUJE BARDZO ZA KARTKI NA NK SLICZNE
MY Z IGUSIA ZYCZYMY WAM WSZYSTKIM ZDROWYCH WESOLYCH I POGODNYCH SWIAT I ROZSTAJEMY SIE DO NOWEGO ROKU
MAM NADZIEJE ZE O NAS NIE ZAPOMNICIE ZE MALENSTWA BEDA ZDROWE I WY TEZ
TYSIAC CALUSOW I TRZYMAJCIE KCIUKI ZA NASZ PIERWSZY LOT
:ico_buziaczki_big:

MiszkaKochana to ale prtzezylas a biedna Natalka :ico_placzek: boze dobrze ze w :ico_placzek: szystko ok :ico_sorki:
te :ico_sorki: z czytalam o Karolinie :ico_placzek: kochany Kostek[*] dziewczyny myslec o tym nie moge :ico_placzek: zaraz mi sie przypominalo jak my z Miszka do lekarza latalysmy bo nasze malenstwa :ico_placzek: sie nie ruszaly- co by bylo jakby to przytrafilo sie mi :ico_placzek: zycie jest czasem takie okrutne tak strasznie wspolczuje Karolinie
Trzymajcie sie cieplo kochane i do Nowego Roku

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

10 gru 2008, 18:28

miałam napisac cos o nas, ale mi sie odechciało po tym, co przeczytałam.....lecę przeczytać na grudniówkach....Boże...ja im watek zakładałam.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
miszka, dzielna z Ciebie kobieta :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 gru 2008, 22:10

MAM NADZIEJE ZE O NAS NIE ZAPOMNICIE ZE MALENSTWA BEDA ZDROWE I WY TEZ
TYSIAC CALUSOW I TRZYMAJCIE KCIUKI ZA NASZ PIERWSZY LOT
trzymamy kciuki i wracajcie calutkie i zdrowe do nas szybciutko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ida u nas zabki, wczoraj zauwazylam biakle dziaselka na dole

Już :ico_szoking: :ico_szoking:
miałam napisac cos o nas, ale mi sie odechciało po tym, co przeczytałam.....
ja wczoraj sie dowiedzialam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

10 gru 2008, 22:18

Trzymajcie sie cieplo kochane i do Nowego Roku
kochana trzymaj sie cieplutko, bezpiecznego lotu :)
Pati85 napisał/a:
ida u nas zabki, wczoraj zauwazylam biakle dziaselka na dole

Już
noja też się boje że już się zacznie bo Antek coś niespokojny pcha paluszki do buzi i strasznie sie ślini normalnie to byłby szok ale podobno starsza siostra miała 4 miesiące i 4 zęby wiec wszystko możliwe :ico_olaboga: najbardziej chyba sie własnie tego boje że strasznie bedzie boleć małego :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

11 gru 2008, 00:20

MAM NADZIEJE ZE O NAS NIE ZAPOMNICIE ZE MALENSTWA BEDA ZDROWE I WY TEZ
TYSIAC CALUSOW I TRZYMAJCIE KCIUKI ZA NASZ PIERWSZY LOT
pewnie kochana ze nie zapomnimy wracajcie szybciutko! miłego pobytu w polsce !! :ico_brawa_01: :ico_haha_02: i trzymam kciuki za pierwszy lot! oj ja bym sie cykała :ico_szoking: nigdy jesazcze nie leciałam samolotem :ico_olaboga: i narazie nie zamierzam bo po prostu się boję!
u mojej Natalki ząbki pojawiły sie właśnie jak miała 4 miesiące i to 2 od razu ale nie było żadnych większych z tym problemów znaczy żadnego płaczu,mój mały też strasznie pcha piąstki do buziaka i się ślini,ale czy to możliwe chyba nie ! trochę za wcześnie,4 misiące to szybko ale 2 to jeszcze nie słyszałam,pozdrawiam dziewczynki i życzę spokojnej przespanej nocki :ico_haha_01: :ico_spanko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość