MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

14 mar 2008, 14:39

zulciu, moze jak juz sytuacja z mezem sie poprawi to popros go aby cie nauczyl obslugi tego aparatu :ico_noniewiem:
a oto obiecane fotki:

buziunia:
Obrazek

raczka:
Obrazek

stopka:
Obrazek

a tu dowod ze to dwiewczynka :-)
Obrazek

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

14 mar 2008, 15:48

Najlepiej widać stópkę :-)
Ale dowodu na dziewuszkę nie widzę. :ico_noniewiem:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

14 mar 2008, 16:06

kurcze, gdzies to zdjecie zaginelo w akcji, przepraszam Was, oto cipcia jeszcze raz :ico_haha_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

14 mar 2008, 17:40

Monisiu śliczne foteczki ma Ala :ico_haha_02: :ico_brawa_01: Mnie też się stopka najbardziej podoba :-D

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

14 mar 2008, 17:45

MONIKAB fr, teraz widzę :-D
Ewidentnie dziewczynka.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

14 mar 2008, 21:06

witajcie

ja juz po pracy
wlasnie upieklam biszkopt na torta urodzinowego Kacperka na jutro -dziekujemy wam z nim za serdeczne zyczonka-pokazywalam mu torciki i zyczonka,ucieszyl sie :ico_oczko:

MONIKAB fr pisze:emalia, nie przejmuj sie skarbie, przez ten miesiac nie jest wykluczone ze synus nie podwoil swojej wagi...mozliwe ze wazy teraz tyle co nasze dzieciaczki... a poza tym to mogli cos pokrecic z terminem porodu i dzieciatko moze byc mlodsze, wiec ma prawo wazyc mniej :-) jesli z serduszkiem jest wszystko ok, pozostale narzady wewnetrzne sa w porzadku, mozg itd... to waga jest najmniejszym problemem... jeszcze chlopak podrosnie
-staram sie,wydaje mi sie,ze dzidzia jest mlodsza niz to sobie oni wyliczyli,ale coz zobaczymy,wiem jedno,ze z reguly chlopcy nie sa drobinkami,to raczej dziewuszki sa takie,ale jak mam miec takiego drobniastego chlopaczka to postaram sie go podtuczyc :ico_haha_01:
Co do zdjatek z usg to sa super,a corcia przypomina Wiktorka z buzki-widac,ze rodzenstwo jak i widac,ze to dziopa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

14 mar 2008, 21:47

Witam dziewczynki
Czy Wasze Maluszki mają czasem czkawkę?Bo czułam takie rytmiczne drgania w brzuszku,a przez tą cholestazę mam liczyć ruchy i uważać,żeby nie były gwałtowne.Jak takie są to natychmiast do szpitala na KTG.I sama nie wiem,czy to była czkawka czy nie. :ico_placzek: Boję się o moją Juleńkę.I wiem na pewno,że miesiąc przed terminem sama poproszę o skierowanie na patologię.Teraz się rusza normalnie.Moja mama dziś była u swojego gina i pytała się o cholestazę.Powiedział jej o liczeniu ruchów.Po jedzeniu ma być w ciągu godziny około 10,jak jest 20 albo 30 to do szpitala szybko jechać.Mam już dosyć,bo nie powinnam być w stresie,ale z tym się po prostu nie da walczyć.Chciałabym,żeby już był 36 tydzień i żeby już mi Julę wyjęli.Sorki za te żale,ale komu jak nie wam mogę się wygadać.Boję się o mojego skarbeczka.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 mar 2008, 21:54

emalia30 pisze:wiem jedno,ze z reguly chlopcy nie sa drobinkami,to raczej dziewuszki sa takie,


Mój Wojtuś jak sie urodził w 39 tc to miał 2610 i 49 cm więc to nie jest regułą!

Zulcia Będzie dobrze, musisz teraz bardziej uważac na swoje ciało i wsłuchiwać się w siebie ale nie zamartwiaj się, zobaczysz czas szybko leci i za niedługo będziesz miała silną i zdrwoą córeczkę przy sobie!

A to ja na dziś 30 tc:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

15 mar 2008, 00:02

Witajcie
Ja właśnie wróciłam z KTG,u Julci wszystko w porządku,potem pani dr mnie zbadała i zrobiła szybkie usg i powiedziała,żeby się nie martwić,bo jeśli parametry prób wątrobowych są w miarę w porządku,to dzidzi nic nie grozi.Od 34 tyg na KTG i w 35 mam zrobić jakieś specjalne usg z przepływami,żeby sprawdzić czy dzidzia jest dożywiona.I czy z łożyskiem w porządku.I komu wierzyć,trzech lekarzy i 3 różne opinie.W każdym razie uspokoiłam się.Mój mąż sobie zażartował,że na 48 godz.bo potem pewnie znowu zacznę się strachać.To tyle u mnie.Buziaki
Małgorzatka, dzięki :ico_buziaczki_big: A brzunio masz śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-15, 00:14 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

15 mar 2008, 14:00

witam kochane w sobote z rana

zaraz uciekam do fryzjerki zrobic odrosty a pozniej do kuchni konczyc torta i robic salatke gyros:)-chlopaki juz dmuchaja baloniki

Zulciu super,ze wszystko u Julci ok,nie zamartwiaj sie naprzód a do końca masz bliżej niz dalej :ico_oczko:

Malgosiu brzuszek slodki,ograglutki,slicznie ci z nim :ico_brawa_01:

ciekawe jak tam moj maly skarbek - okaze sie 26 marca
ja sama przytylam 7,5 kg i w przeciagu ost miesiaca tylko 0,5 kg

kazdej zycze milusiego weekendziku
zmykam bo tyle rzeczy jeszcze przed wizyta gosci mnie czeka

buziole

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość