Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 gru 2008, 15:22

nie wiemy nawet czy jeszcze zajrzy do nas
ja myślę, że nie zajrzy, bo serce jej pęknie, przecież była tu dla dzidzi, dzieliła się informacjami o dzidzi. Boże taka straszna tragedia, na 2 dni przed końcem :ico_placzek:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

09 gru 2008, 16:00

Caro-mi dzis jest tez straszliwie smutno,bo czasami Was podczytywalam i bardzo polubilam ta Karoline,pamietam,ze chyba robila dla kazdej z Was takie male paputki na drutach i wysylala.Odbieram ja jako bardzo,ciepla i kochana osobe i wlasnie ja spotkalo takie ogromne nieszczescie.Zycie jest parszywe. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ,strasznie niesprawiedliwe,dobrym ludziom przydazaja sie takie tragedie.Zagladanie na TikTAka bedzie dla niej jak grzebanie w ranie,nie moglabym na jej miejcu patrzec na zdjecia rozwijajacych sie grudniowych dzieciakow,majac swojego aniolka juz w niebie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

09 gru 2008, 16:48

Cześć Wam...
Aż nie wiem co napisać... :ico_placzek: :ico_placzek: Stała się tragedia... Ciśnie mi się na usta wiele pytań: Dlaczego????
Zagladanie na TikTAka bedzie dla niej jak grzebanie w ranie,nie moglabym na jej miejcu patrzec na zdjecia rozwijajacych sie grudniowych dzieciakow,majac swojego aniolka juz w niebie
Zgadzam się... Zresztą... to chyba teraz nieistotne czy będzie zaglądała na forum... Myślę, że w obliczu takiej tragedii trzeba tylko się pomodlić za Nią i za Aniołka, pomyśleć o tym co Ona i Jej rodzina czują... Sorki, ale sądzę, że teraz to chyba Ona nie myśli o forum. Może z czasem... Aż minie najgorsze, kiedy czas podleczy rany... Osobiście ja bym nie myślała, wybaczcie... Nie wtedy, kiedy serce pęka z rozpaczy...

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

09 gru 2008, 22:26

cześć kobitki..............nie bardzo mi sie chce pisać :ico_placzek: ....Karola urodziła :ico_placzek: :ico_placzek: tak Katrin ona właśnie zrobiła nam wszystkim paputki.......ja bym chyba już nie zaglądnęła na forum na jej miejscu........teraz wszystkie grudniowe brzuchatki bardziej myślą o swoich dzidziach, ja też zaczęłam baczniej przygladac się ruchom...dziś byłam na ktg-wszystko dobrze, jutro ide do gina, wyszła mi bakteria w wymazie streptococcus agalactiae...

tak sie cieszyłam,ze w końcu będę mieć neta, a teraz to nawet pisać sie nie chcę...

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

09 gru 2008, 22:57

witajcie ale faktycznie jak czyta sie o takiej tragedii to wszystkiego sie odechciewa nie ma sprawiedliwości na tym swiecie

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

09 gru 2008, 23:59

Ej jakie to życie niesprawiedliwe jest... siedzę i wyję :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie wiem, ale jakoś tak strasznie przejęła mnie tragedia Karoliny. Bardzo jej współczuję, nawet nie potrafię sobie wyobrazić co ona teraz czuje... tak mi przykro. Będę się modlić za nią i za jej aniołka.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

10 gru 2008, 00:00

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

10 gru 2008, 01:03

Caro-Ty sie nie nakrecaj tymi bakteriami,tylko rzeczowo pogadaj na ten temat w szpitalu w ktorym bedziesz rodzic i z Twoim ginekologiem.To sa chyba te same bakterie,ktore miala Kasik,pamietasz?Trzeba tylko zaraz przy porodzie mamie i potem dzecku podlaczyc antybiotyk,nie pamietam dokladnie,sprobuj skontaktowac sie z Kasikiem,ona bedzie skarbnica wiedzy praktycznej na ten temat.Trzymaj sie cieplo i nie zamartwiaj.

[ Dodano: 2008-12-10, 00:13 ]
Karolinko,jeszcze jedna sprawa,jak sie nie bedziesz umiala skontaktowac z kasikiem to skontaktuj sie z Wasza grudniowka Motylkiem 22,ona juz urodzila swojego Filipka a tez miala paciorkowca.Podobno trzeba przypilnowac,zeby dostac ten antybiotk i przede wszytkim zeby dzidzia dostala,podobno oczywiste,ale nie w kazdym szpitalu,wiec lepiej wczesniej wybierz sie na rozmowe.Taka moja rada.Nie martw sie,bedzie dobrze!

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 gru 2008, 12:13

tak katrin chyba Kasik miała to cholerstwo, poczytałam trochę-no i najważniejsze,żeby dostac antybiotyk, dzis ide do gina to wszystko mi objaśni dokładnie, ale najważniejsze,żeby miec ten wynik przy przyjęciu do szpitala....dobrze,że zrobiłam ten wymaz, najważniejsze,że wiem że mam to dziadostwo :ico_zly: ......

dziewczyny jeszcze 10 dni do terminu, za bardzo sie zaczęłąm nakrecać, musze mysleć pozytywnie, jak urodzę teraz w piątek to bedzie w mojego brata urodziny :ico_haha_01: , a może 19-go Katrin :ico_oczko:

nie moge się doczekać wizyty, dziś mam USG przepływowe czy jakos tak...

z tego wszystkiego zapomniałam wam napisać,że mieszka sie nam super, jesteśmy bardzo zadowoleni, oczywiście płacimy dużo wiecej za czynsz, ale wołami by nas z tąd nie wyrzucili :-)

pozdrowionka dla wszystkich :-)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

10 gru 2008, 17:40

Caro-no jak wolisz w urodziny brata to sie nie pogniewam :).Tak jak piszesz dobrze,ze masz swiadomsc,ze ta bakteria tam jest i mozesz zapobiec,zeby dzidzia sie nie zarazila.Napisz jak tam Filipek,przyszykowany do wyjscia?Ciesze sie,ze macie to wieksze mieszkanko i,ze mieszka sie duzo wygodniej,warto za ten komfort placic wyzszy czynsz na 100 %.Super Ci sie to poukladalo,ze zdazylas sie przeprowadzic i spokojnie zamieszkac jeszcze z Filipkiem w brzuszku.

Kwietniweczki pisac,budzic sie!!!1Pozdrawiam Was wszystkie,u nas Antos pokaszluje i ma 37,widac go cos zbiera

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość