MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

10 gru 2008, 12:34

witajcie majoweczki :-D
jak Wasze samopoczucie?
ejustysia, uwazaj na siebie, duzo odpoczywaj aby Wiktorkowi w brzusiu bylo milo i przyjemnie :-D
ale Ci sie zolza trafila w tym szpitalu :ico_szoking:
Sabcia, mocno trzymam kciuki za pomyslne zafasolkowanie :ico_brawa_01:
wierze ze wszystko bedzie dobrze :ico_sorki:

tragedia ktora sie wydarzyla naszej grudniowej kolezance jest straszna :ico_placzek: nie moge w to uwierzyc :ico_placzek: lacze sie z nia w bolu jak zapewne kazda z nas...wiem majoweczki ze boicie sie o swoje malenstwa, to oczywiste,ale nie mozecie myslec o najgorszym!
zobaczycie ze w maju bedziecie tulic Wasze malenstwa cale i zdrowe...i tego Wam kochane zycze
pozdrawiam brzuchatki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

10 gru 2008, 13:19

Sabcia łap fliudki############## :502: :504: :504: :504: :504: :504: :504: :504: ###########
MONIKAB fr, dzieki za słowa otuchy ....fakt kazda mamusia sie boi o swoje dzieciatko!!!
ejustysia ja wiem cos na temat obsługi w szpitalach .....np mojemu mezowi zastepca ordynatora powiedział ze nie moze porównac usg bo nie ma do tego wgladu ......albo ze tekie przypadki jak moj to USA sie nawet nie leczy ....pielegniarka nie chciała mi podac nazwy leków jakie podawała powiedziała ze jesli nie chce przyjasc do juz piszemy oswiadczenie....a jak pobierano mi krew i spytałam sie na co to powiedziła ze nie wie ze jakas durnote lekarz przepisał ......a " wielka sława ginegologiczna " niestety nie pamietam nazwiska pojechłam do niego na konsultacje powiedział ze jak zajde znowu w ciaze to jemu kaktus na rece wyrosnie .....skasował za jedna wizyte 600 zł i tyle... mam nadzieje ze to sie dzieje u mnie tylko w szpitalu .....oczywiscie nie bede w nim rodzic ... do mojego obecnego gina dojezdzam ok 50 km i on ma mi załatwic poród z jego zaufana połozna ...

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

10 gru 2008, 14:28

witam popołudniem :ico_haha_02:
dawno nie zaglądałam ale jakoś nie mam weny do pisania :ico_noniewiem:
ale postaram sie częściej zaglądać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
czuję sie w miarę dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

ja też czytałam o Karolinie na grudniówkach i wczoraj nie mogłam zasnać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: to bardzo smutne coJą spotkało nie do opisania :ico_olaboga: :ico_olaboga:
łączę sie z Nia w bólu [*][/b]

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 gru 2008, 14:58

Sabciu skarbie na 100% jak my bedziemy rodzić to już nam zafasolkujesz :) zoola no niestety ja tez nie mam dobrych wspomnień ze szpitala, ale na szczeście na porodówce pracóje mojej mamy bardzo dobra koleżanka i one juz wszystkie wiedzą, że jak ja bede to ma byc wszystko ok. Teraz niestety lezalam na patologii więc sie nasluchalam od tych polożnych , które z siebie niewiadomo kogo robią

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

10 gru 2008, 17:30

czesc

zoola nie mysl o przykrych rzeczach.
biedna dziewczyna teraz pewnie odchodzi od zmyslow.

ejustysia co za wredna baba w tym szpitalu- potwor!

avanti :ico_tort: moje gratulacje :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
ale ten czas leci.

Sabciu dla Ciebie fluidki ******************************************* lap wszystkie!

Macie juz prezenty dla swoich bliskich? Ja chyba w przyszlym tygodniu pojade na szybkie zakupy i kupie cos tez dla mojego GROSZKA :-D :-D :-D plci jeszcze nie znam i nie chce :ico_noniewiem: dowiem sie pod koniec maja.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

10 gru 2008, 18:36

Hej

odebralam wyniki badania AFP czyli na poziom alfa-fetoproteiny w surowicy krwi...

moj wynik to 24,6 ml a normy na moj obecny tydzien ciazy to 16,8-67,2 ml czyli dzidzia jest zdrowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

nie ukrywam ze odetchnelam bo tego wyniku balam sie najbardziej...ten test wykrywa miedzy innymi takie choroby jak zespol downa

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

10 gru 2008, 18:42

avanti super ze wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

10 gru 2008, 19:13

plci jeszcze nie znam i nie chce dowiem sie pod koniec maja.
podziwiam cie ja bym chyba nie wytrzymała zciekawosci!!!
avanti83, brawa za wyniki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

10 gru 2008, 20:04

zoola oj ta ciaza cos mnie zmienila :-D jestem bardzo cierpliwa oj bardzo :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-12-10, 22:16 ]
wlasnie skonczylam sie uczyc, teraz juz mam wolne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Poczekam na meza, no chyba ze cos mu wypadnie i znowu bede sama do nocy.
milego wieczorku- a tak na marginesie w ciazy jestem jakas bardziej kumata o wiele szybciej wszystko zapamietuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

11 gru 2008, 09:59

avanti83, super bardzo sie ciesze GRATULUJE DOBRYCH WYNIKÓW
IVI90, no to chyba lepiej co, ja jak byłam z synkiem w ciazy to byłam na 3 roku i przedemna był egzamin na licencjata urodziłam krotko przed ale tez jakos lepiej mi wszystko wchodziilo do tego nie sypiałam po nochach wiec sie uczyłam, ale powiem wam ze bedac w ciazy z synkiem zaczełam grac w karty i co kolwiek zagrałam to umiałam bez problemu nie grajac wczesniej jak juz urodziłam i maz chciał ze mna grac to sie okazało ze ja nie umiem i nie wiem o co w tym chodzi dziwne co?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość