Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 gru 2008, 19:33

Kurde a Wy znowu tyle napisałyście :ico_olaboga:
a Wy palnujecie kolejne dzieci?? jesli tak to kiedy zaczynacie starania
ja powiem tak chociaz przeszłam bardzo wiele od poczatku ciaza zagrozona 50 % szans że nie poronie, leżenie plackiem w łózku miesiac, 4 pobyty w szpitalu w tym 3 na ginekologi ( tam mnasakra ) i raz ale za to 3 tyg na patologi ciąży , cesarka i Ojom Franusia ( cholerna cholestaza ) to ja juz to wszystko powoli wyrzucam z pamieci i pragne miec śliczną córeczkę ( Antosię ) , a jak sie nie uda to Antka :-) bo nie wyobrażam sobie aby Franuś był sam i chciałabym różnice wieku tak max 3 lata . Ale mój maż nie chce martwi sie że bedzie to samo co z Franusiem ta walka o niego.

Byłam u dentysty-sadysty :ico_oczko: i kurde juz trzecie podejsxcie do mojego zeba ze znieczuleniem ale tak cholernie bolalo ze mi nie zrobił załozył lekarstwo i kazał zrobic zdjecie szczeki i wizyta za tydzień znowu :ico_zly: (koszt 20 zl znieczulenie 40 foto szczeki :ico_zly: i nic nie zrobione :ico_zly: )

Franuś ćwiczy dalej raczkowanie bylismy u moich rodziców tam mają chomika i mały jak go widzi to az sie trzesie . Pózniej powklejam zdjecia . :-)

Acha no i chłop chory :ico_zly: tragedia chyba jakas grypa go bierze niech no tylko mi franka zarazi albo mnie :ico_zly: .

[ Dodano: 2008-12-10, 18:42 ]
Dziewczyny dziekuje bardzo za kartki świąteczne :ico_sorki: :ico_buziaczki_big:

Emila nasi męzowie maja tak samo na imie :-D :ico_wstydzioch:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

10 gru 2008, 20:21

a ja nadal nie mam okresu
_________________
ja tez nie :ico_brawa_01:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

10 gru 2008, 20:41

Sylwia, ja byłam u okulisty dziecięcego

No ja bym chciała miec drugie dziecko,moze za 2 latka,chociaz...nie wiem,czy psychicznie to wszystko wytrzymam, nerwus ze mnie straszny, śmieję się,ze do cudzych dzieci mam wieksze pokłady cierpliowsci niz do własnej córki

[ Dodano: 2008-12-10, 19:41 ]
Kurde a Wy znowu tyle napisałyście
no własnie....

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

10 gru 2008, 20:43

ja powiem tak chociaz przeszłam bardzo wiele od poczatku ciaza zagrozona 50 % szans że nie poronie, leżenie plackiem w łózku miesiac, 4 pobyty w szpitalu w tym 3 na ginekologi ( tam mnasakra ) i raz ale za to 3 tyg na patologi ciąży , cesarka i Ojom Franusia ( cholerna cholestaza )
to naprawde nie zla szkole przeszlas- wspolczuje. ale widac ze przez to stalas sie silniejsza kobieta skoro mimo wszystko chcesz miec nastepne dziecko! naprawde podziwiam! silna z ciebie babka :ico_oczko:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

10 gru 2008, 20:45

dziewczyny,gdzie spedzacie Sylwestra? my mielismy jechac z ekipą do jakiegos domku na kaszubach,ale teraz sie zastanawiamy,bo z małą to nie chcemy jechac za bardzo,a opieki do niej brak :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 gru 2008, 21:03

Chyba mnie zaraz cos trafi z tym internetem - jeszcze tak słabo nigdy nie działal . Ja tu pisze i piszę i wszystko mi kasuje. Co do Sylwestra to tesciowa mi zaproponowała, że zasponsoruje nam wyjście i zostanie z Kubusiem ale czy mi się chce??? Pójśc to bym jeszcze poszła ale gorzej z wyborem kreacji...

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 gru 2008, 21:16

A muy jeszcze nie wiemy co bedziemy robic w sylwestra, wlasnie disiaj maz rozmawial z kuzynem i tamten nmawial go abysmy skoczyli w gory
nie wiem czy to wypali...
oczywiscie z dzieciakami, oni tez maja chlopca 3 mies mlodszego

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

10 gru 2008, 21:19

zirafka idz, na pewno bedziesz dobrze sie bawila :-)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 gru 2008, 21:55

A mi jakoś sie nie chce iść nigdzie na Sylwka jakaś zmęczona sie czuje :ico_wstydzioch: nawet nie wiem czy dotrwam do 24 tyle nocek nie pzrespanych i do tego jeszcze Franek cycusiowy w nocy a i kwestia kasy oczywiscie. :ico_zly:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

10 gru 2008, 22:04

Co do Sylwestra to tesciowa mi zaproponowała, że zasponsoruje nam wyjście i zostanie z Kubusiem ale czy mi się chce??? Pójśc to bym jeszcze poszła ale gorzej z wyborem kreacji...
no wlasnie, doskonale Cię roumiem, my mozemy isc do restauracji tesciowej, wszystko za free, ale czy nam się chce...? i zostawiac malego? :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość