Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 gru 2008, 21:03

Arturek już wykąpany, właśnie wcina sobie kaszkę.
Dzisiaj tak szalał w wannie że nawet poza nią narozlewał trochę wody, mnie pochlapał (a mamy taką dużą w łazience (a prawie ze dwa metry ma :ico_oczko: ) także dzisiaj dużo zabawy przed snem miał :-D
Ja się zabieram za oglądanie The Women, tylko niewiem jak z napisami bo w napiproject ie ma ale znalazłam jakieś w info napisach :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-12-10, 20:04 ]
aha już wiem, angielskie, nie dopatrzyłam :ico_puknij:
no to już niwiem co będę oglądać

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 gru 2008, 21:42

Renia, napewno mleko juniorskie ma mniej witamin, itp... ale moze jest bardziej sytne, bo w tym wieku potrzeba duzo energi na ..... lazikowanie, wstawanie, upadanie, i takie tam... cwiczenia fizyczne, wiadomo nasze pociechy jedza tego mleka coraz mniej...
Pawelek tez mozna powiedziec ze wszystko wcina... a przynajmniej prawie wszystko juz probowal. ale obiadki dalej mu osobno gotuje jeszcze. Serek żółty tez mu smakuje :-)

Na kolacje kasze dalej je, tylko ze u nas kolacja wczesniej...

teraz ja ide jesc kolacje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 gru 2008, 21:50

majka wlasnie zasypia sama w lozeczku a ja moze jakis filmik zobacze jeszcze mi koncowka z ostatniego bolywood zostala tylko ze maz mi pzeniosl dvd do sypialni i musze teraz tam ogladac no a tam Majka spi

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

10 gru 2008, 22:47

oj...ile czytania...
Trochę ostatnio nie mam czasu wchodzić na internet...Jeżdżę i pomagam w remoncie...na dodatek muszę jeździć z małym bo mama rano miała jakiś atak przedzawałowy...więc nie chcę jej małego zostawiać, bo musi odpoczywać...aż normalnie dzisiaj sama prawie zawału dostałam...ale już jest lepiej...tylko wiecie co, zadaję sobie pytanie dlaczego akurat ona??? ja sobie nie wyobrażam życia bez niej... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Nie wiem kiedy teraz będę...

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 gru 2008, 22:59

Aniulka, trzymaj sie tam!!! Dobrze ze juz jest lepiej z Twoja Mama, niech wraca do zdrowia szybko!! :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja ide sie kapac i lulu, zmeczona jestem. Juz nie moge sie doczekac Swiat, 2 tygodnie wolnego, wreszcie naciesze sie moim Skarbem!! :ico_haha_01:

No wlasnie co u Amelki?

Spokojnej nocki Dziewczyny!
Do jutra!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 gru 2008, 23:17

Aniulka trzymaj sie bedzie dobrze

kuzynka mi napisala ze podobno lepiej juz z Amelka i ze prawie nie kaszlala w nocy

za to u nas koncert jest probowalismy z mezem Majce nos przeczyscic i zakropic zeby sie jej lepiej oddychalo a ona sie tak wyrywala i do tego jeszcze ten placz ja nie wiem jak byla mniejsza to spokojnie lezala a teraz tak sie wyrywa

dobra lece spac bo nie wiem co mnie czeka w nocy przez ten katar

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

10 gru 2008, 23:38

iwona83 pisze:a ona sie tak wyrywala i do tego jeszcze ten placz

No u nas są wrzaski a nie płacz...a mały to jak się wyrywa to aż ja nie mam sił go trzymać...latem jak miał katar i miał nos czyszczony, to we dwoje go trzymaliśmy a ja razem z małym płakałam...normalnie jakby go ze skóry obdzierano...
Krystian gruszką to tylko lubi się bawić...
iwona83 pisze:Aniulka trzymaj sie bedzie dobrze

Mam nadzieję, że będzie dobrze...najgorsze jest to, że dosłownie wszystko jest na mojej głowie...
W weekend egzaminy, a ja nawet nie mam z kim małego zostawić...i chyba z nim będę musiała pojechać do szkoły...tylko czy mnie nie wyrzucą...
no chyba że zrezygnuję...a nie chcę rezygnować...nie po to chodziłam pół roku, i zdalam pierwszy egzamin, żeby teraz zawalić dwa egzaminy...a nie pójdę na sesję poprawkową...kurde mam taki mętlik w głowie, że szkoda gadać...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 gru 2008, 23:47

iwona83 pisze:kuzynka mi napisala ze podobno lepiej juz z Amelka i ze prawie nie kaszlala w nocy
witam no z Amelka ciut lepiej ostatnio nac przespalakaszlala ale nie budzila sie za to o 23 zaczela tak wrzeszcec bo ja brzuszek bolal ze zrobila sie sina a nie umialam ja uspokoic plakalam z nia i trzymalam telefon zeby dzwonic po karetke no ale na szczescie przestala tak 30 minut trwalo.Amelka ma teraz juz taki odrywajacy sie kaszel juz nie piszczy tak tylko ona wypluwa syropy i z tym jest problem.
iwona83 pisze:ciekawe jak tam Amelka pisalam do Marioli ale mi nie odpisuje
nie pisalam bo w pracy siedzialam a mam puste konto na telefonie.Renia0601, zdjecia super teraz to Arturek caly tata.aniulka8503, no trzymaj sie mocno i napewno bedzie dobrze badz dobrej mysli.
Amelka aztyd nie ma jeszcze niekapka jej siostra majac 6 mc juz pila z kubka.Przez ta skaze ona tak malo je naszych rzeczy a rwie sie do nich.Ugotowalabym jej jajko a nie moze sera tez wiec co jej dawac....

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

10 gru 2008, 23:53

czesc dziewczyny jestem wsciekla bo okazalo sie ze Mirek wcale nie ma rozyczki wezwalam prywatnie lekarke bo przestal mi calkowicie jesc pic zrobil sie osowialy przewracal sie i spuchly mu bardzo raczki i nozki i okazalo sie ze to uczulenie :ico_zly: dostal rozne leki odczulajace kapany ma byc w krochmalu i do tego masci sterydowe dostal a nie chcial jesc i pic bo do tego ma infekcje gardelka i to go boli dostal tez jakies mazidlo do smarowania i pozniej juz normalnie wypil cala butle 250ml wody z miodkiem....
Julka nie lepiej bo zaczela mi wymiotowac jak byla lekarka wiec i ja zbadala okazalo sie ze ropa jej sciaka po gardelku i dostala antybiotyk...
Niewiem co to za lekarka tamta byla ze nawet nie potrafi stwierdzic choroby u dziecka :ico_puknij: :ico_zly: ...Moja mama powiedziala ze jutro jak do nich zadzwoni to ich opierdzieli jakich wspanialych pediatrow maja.....

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

11 gru 2008, 00:16

Służba zdrowia już niestety taka jest...
ja jak miałam 19 lat to pół roku chodziłam z UCZULENIEM (na wodę, na zwierzxęta)...a potem okazało się, że to uczulenie to świerzb...Tak znają się nasi lekarze...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość