Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

11 gru 2008, 09:36

hej
misiunia ale jaja.No ale czasem tak bywa.Ja mam potwierdzone dwa razy chłopak ale dopiero jak dzisiaj mi potwierdzą na 4D to będę pewna
adka fajne ciuszki.A po co ci aż tyle rożków? ja stwierdziłam że nie ma co szaleć bo większości rzeczy i tak nie użyję szkoda kasy.A dzidzius szybko wyrośnie z tych rzeczy i trzeba będzie kupować nowe
Dora z tym brzuszkiem to różnie bywa.To tylko przesądy ja mam bardziej rozlany i ma być chłopak
nastka gratuluję zdania egzaminu a w lutym zdasz na pewno nie będą mogli oblać ciężarnej
A ja własnie byłam na badaniach między innymi na obciążenie glukozą.Nie powiem żeby było to smaczne ale dałam rade.O 9.00 musze iść na ponowne pobranie krwi.No i jutro znowu musze tam iść bo dzisiaj zapomniałam i się rano wysiusiałam więc muszę jutro donieść mocz
A dzisiaj zobaczę mojego szkraba.Mamy USG 4D genetyczne.Trzymajcie kciuki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

11 gru 2008, 09:39

nastka ja wiem ze to nie jest pocieszające ja szłam z myslą pewnie sie uda .... ale potem jak juz stanelam na egzaminie napewnoe nie zdam ... i tak za 4 razem zdalam jak dałam w łape... inaczzej nie bylo rady a to sie kurde tak ciagnie pierwszy egzamin w marcu a ja prawko mialam w lipcu i wcale nie jezdze chyba juz zapomnialam ale jak sie mała urodzi to musze wsiasc za kolko i sobie przypomniec

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 gru 2008, 10:12

Hej dzieczyny misiunia no to gratuluje synusia, żeby mi sie czasem nie okazalo, że Wikuś nie ma pitulka :P No, ale ja też uwazam, że przeczucie matki jest najsilniejsze więc mam nadzieje, że sie nic nie zmieni. A ja mam znowu dobry nastrój - mój mż zglupial, wczoraj znowu przyjechal do domu wcześniej o 2 godzinym, żeby sie poprzytulać i jeszcze powiedzial, że teraz to już zawsze tak bedzie hmm. Ciekawe na jak dlugo mu tego zapalu starczy.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

11 gru 2008, 10:36

ejustysia, OBY TAK BYLO OBY CIESZ SIE KOCHANA I STARAJ BY TAK DALEJ PIEKNIE BYLO

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

11 gru 2008, 10:47

Dora śliczne fotki b. ładnie wyglądasz :)

misiunia
gratuluję synka :ico_ciezarowka:

nastka no to już połowę masz za sobą to teraz już z górki :-D gratuluje!

ejustysia
oby Twój mąż pozostał juz taki na zawsze - jak powiedział :ico_oczko:

Ja dziś czuję się dobrze. Wczoraj przyszła mi płyta z gimnastyką przed porodem i zamierzam w miarę możliwości ćwiczyć codziennie o stałej porze. Ćwiczenia są do pomocne, bo po nich dużo lepiej sie czuję :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
nastka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 25 sie 2008, 13:05

11 gru 2008, 10:48

ejustysia, to życzę żeby ten dobry czas u was trwał jak najdłużej.
Co do tego prawka mam wątpliwości co robic bo jak teraz nie zrobię to kiedy a testy są ważne tylko pół roku a jak się dzidzia urodzi to już raczej będzie ciężko się wybrać na egzamin. a trraz troszkę się boję stresu czy nie zaszkodzę dzidzi? Jak myślicie?

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

11 gru 2008, 10:50

nastka, RÓB RÓB TERAZ BO POTEM NIE BEDZIESZ MIAŁA KIEDY !!!!! ŻYCZE POWODZENIA........... NIE WIEM JAK JEST W INNYCH MIASTACH ALE W LUBLINIE CIEZKO JEST ZDAC JESZCZE TERAZ SAME TOYOTY YARIS!!!!!!!!!!!!!!! :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
nastka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 25 sie 2008, 13:05

11 gru 2008, 11:00

W Dąbrowie też jest bardza ciężko ale to chyba tak wszedzie.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

11 gru 2008, 11:03

DĄBROWA GÓRNICZA?????????????? JAK TAK TO BYLAM TAM RAZ Z MEZEM TIREM BO Z NIM JEZDZILAM I AKURAT WYSKOCZYLO MU PO DRODZE KURS DO DĄBROWY GÓRNICZEJ :-D

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

11 gru 2008, 11:08

w Tarnobrzegu jest łatwo bo parę skrzyżowań i kilka rond. Dużo ludzi przyjeżdża tu z innych miast zdawać prawko. No ale od Dąbrowy Górniczej to kawałek drogi.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość