Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

14 mar 2008, 23:48

Ojej Kasia nie doczytałam tej strony, co pisałaś o Nadusi ... biedactwo ... :ico_pocieszyciel: trzymam kciuki żeby szybko wyzdrowiała!!!! I Ty też jesteś biedna, bo przeżywasz to wszystko razem z nią ...
Jola_85 pisze:A wiecie martwie sie bede musiala chyba do lekarza isc bo maly dostal strasznej biegunki ....
jak tam Miruś? lepiej już troszkę?
Karolek dziękuje za komplementy. Wkleję go więcej jutro, bo dziś coś mi się net mulił :ico_zly:
madziarka81 pisze:azwyczaj zasypia około 22,23,
w szoku jestem! strasznie późno!
pinko pisze:Dzięki za info
nie ma sprawy, jeśli tylko coś pomogę, to będzie mi bardzo miło :-)
Fajnie Ula z tym Puchatkiem wygląda ... taka Kruszynka przy taaakim Miśku :ico_oczko:
Miłej nocki wszystkim! pa!

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

15 mar 2008, 00:10

Wklejam parę fotek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 mar 2008, 08:16

Czesc wszystkim :-)
U nas dzisiaj nocka super, wyspałam się w koncu, dwa karmienia jedno o 2, drugie o 5 i spanie do 6:30, co jest duzym sukcesem jak na Ule.

misia85 pisze:Czasami jeszcze męczymy się z brzuszkiem, jak wypije koper albo rumianek to zrobi kupkę i jest ok, ale problem w tym że on nie chce pić z butelki-wypycha smoka językiem, wygina się i nie wiem dlaczego, może bym musiała zmienić mu smoczek na taki który przypomina sutek???
Pozdrawiam

Ja miałam dokładnie ten sam problem, Ula wypluwała smoka i nie chciala pic z butli, położna mowiła mi, że tak jest jak dzieci są na cycu. Po wielu nieudanych probach i kupowaniu roznych butelek, znalazłam taką ktora Uli odpowiada i z niej jeszcze się napije herbatki. Ma taki szeroki smoczek przypominający pierś kształtem.

Goonia pisze:Fajnie Ula z tym Puchatkiem wygląda ... taka Kruszynka przy taaakim Miśku :ico_oczko:

Ano, Puchatek większy od Niej :-)

misia85 fajne zdjęcia Dawidka :-) jaki uśmiechnięty i szczęśliwy :-)

Zmykam na razie, bo Ulek się dopomina towarzystwa :-)

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

15 mar 2008, 08:45

Hej.
My już wstaliśmy, nocka średnia,bo męczyliśmy się z brzuszkiem, ale na szczęście udało się mu zrobić i to 2 razy tatuś go w nocy musiał przewijać(zawsze przewija raz) i teraz ja go jeszcze przewinęłam, daje ostro czadu :-D . Właśnie zasypia przy cycu :ico_haha_01: .

pinko, a jakiej firmy jest ta butelka???
pinko pisze:misia85 fajne zdjęcia Dawidka :-) jaki uśmiechnięty i szczęśliwy :-)

dzięki, rodzice szczęśliwi to i synuś szczęśliwy :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ulka ma śliczne włoski, tak jak Martynka Madzi :ico_haha_02: , a nie wytarły się jej?? Bo zauważyłam, że Dawidkowi się niestety wytarły.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 mar 2008, 11:32

Wszystkiego NAjlepszego dla mojej chrzesniaczki :ico_buziaczki_big:

jak sie wczoraj pochwalilam ze majka w nocy nie placze to dzisiaj od 4 plakala tzn tak chocby sie jej cos przysnilo i co chwilke poplakiwala ale zanim zdarzylam wstac z lozka to ona znowu spala wiec od 4 do 7 nie spalam pozniej juz nie wytrzymalam i wzielam ja do lozka i za raczke trzymalam

Misia fajny ten Twoj synus a jak slodko sie usmiecha

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 mar 2008, 11:57

misia85 pisze:pinko, a jakiej firmy jest ta butelka???

Firma NUK, załączam zdjęcie tej butelki, ma 150ml, wiec nie jest duża :)
Obrazek

misia85 pisze:Ulka ma śliczne włoski, tak jak Martynka Madzi :ico_haha_02: , a nie wytarły się jej?? Bo zauważyłam, że Dawidkowi się niestety wytarły.

Może z tyłu troszke Jej się wytarły, ale nie za wiele, trochę się rozjaśniły, bo zaraz po urodzeniu miała czarne :-)

Zmykam na spacerek, ide kupić Uli kronikę niemowlaka :-)
Miłego dnia

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

15 mar 2008, 12:16

iwona83 pisze:Misia fajny ten Twoj synus a jak slodko sie usmiecha

dzięki, w ogóle te nasze bobaski mają takie słodkie i rozbrajające minki,na każdym zdjęciu inny grymas :ico_haha_01: :ico_haha_01:

pinko, też mam Nuka, ale inną i ten smoczek faktycznie przypomina cyca, muszę zobaczyć w sklepie z art. dziecięcymi, bo w markecie nie widziałam takiej. Dzięki za info. :ico_haha_02:
pinko pisze:ide kupić Uli kronikę niemowlaka :-)

też chciałam kupić Dawidkowi, ale zawsze wypadnie mi to z głowy, to jest później fajna pamiątka.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 mar 2008, 13:00

iwona83, dziekujemy i stawiamy :ico_kawa: :ico_tort: madziarka81, moja zasypia tak samo.Wczoraj zasnela i za godzinke wstala czyli znow o 22 30 zasnela

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 mar 2008, 13:20

Cześć.

Wszystkiego najlepszego dla Amelki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Goonia pisze:madziarka81 napisał/a:
azwyczaj zasypia około 22,23,
w szoku jestem! strasznie późno!
jakoś po kapieli nie chce spac, potem zdrzemnie sie godzinkę,posiedzi,poje z cycusia i wtedy zasypia juz na noc.
Patryk z kolei zasypiał od razu po kąpieli tak więc dla mnie to tez było dziwne na poczatku :-)

U nas nocka wzglednie spokojna, Patryk zasnął dopiero o 24 tak więc i ja tak zasnełam :-)

pinko pisze:Może z tyłu troszke Jej się wytarły, ale nie za wiele,
to tak jak i u nas :-)

Misia super zdjęcia :ico_brawa_01: szczególnie to ostatnie gdzie jestescie razem :-)

iwona83 pisze:jak sie wczoraj pochwalilam ze majka w nocy nie placze to dzisiaj od 4 plakala
Iwona czasami tak jest jak sie pochwali dziecko :-)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

15 mar 2008, 13:48

Czesc Dziewczyny...
U nas znowu nocka calusienka przespana normalnie jestem w szoku,ze moj synus tak spi.Przy Julce moglam sobie pomarzyc o spokojnej nocy.A Mirus dzis zrobil juz w miare normalna kupke wiec chyba mu przejdzie no i teraz mu dalam do picia kleik marchwiowo-ryzowy z hipp-a bo to na biegunke dobre ponoc.Wogole musze wam napisac,ze moj Mirek zjadl wczoraj 2 łyzeczki jabluszka startego i nic mu nie jest :-) .Ale to tylko raz na jakis czas robie takie proby bo to jeszcze za wczesnie.
Goonia A to zalezy o co chodzi :-D tzn z czym ma byc u Mirusia lepiej?Bo biegunke opisalam juz wyzej :ico_haha_01: a jesli chodzi o inne rzeczy to z pepkiem nie ma poprawy jakis nie pociumany ten lekarz ze on tam nic nie widzi bo jemu cos ciagle z tego pepka leci :ico_olaboga: ,sie wkurze to pojde prywatnie.Na rehabilitacjach ladnie wspolpracuje mam nadzieje,ze beda szybko efekty....

Buziaczki dla wszystkich :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość