Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

11 gru 2008, 14:20

Witam.
Jak ja wam zazdroszczę że dzieci tak ladnie spią. W sumei to moj Kuba uz ładnie śpi ale julka jeszcze nie :ico_olaboga: i nie wiem kiedy się tak naprawde wyśpię.
Ja o świętach jeszcze jakoś nie mysle jakoś tak wydaje mi się ze to jeszcze długo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

11 gru 2008, 14:40

Natka pewnie jeździe ubrać teściówce choinkę- i będzie kolejny dobry uczynek zaliczony :ico_oczko:
kuba śpi od 13,15 :ico_sorki:
Sylwia.O., jeszcze troszkę i też będzie wyspana chodzić ,Julcia już prawie 10 miesięcy a przecież niedawno ją urodziłaś :ico_olaboga:
rosną nam te dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dominisia Iwo już 3 latka , Peluś w styczniu :ico_olaboga: ale ten czas leci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-11, 13:42 ]
Ja o świętach jeszcze jakoś nie mysle jakoś tak wydaje mi się ze to jeszcze długo :ico_noniewiem:
a ja owszem myślę ,że to już niedługo ale nic z tym nie robię -mam jakiegoś lenia :ico_olaboga:

a choinkę kupimy żywą jak co roku i ubierzemy ją w przyszły piątek , bo przyszła sobota i niedziele szkoła

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

11 gru 2008, 16:03

Sylwia.O., jeszcze troszkę i też będzie wyspana chodzić
nie mogę się tego doczekać
Julcia już prawie 10 miesięcy a przecież niedawno ją urodziłaś
rosną nam te dzieciaczki
jak to mówią "najszybciej rosną cudze dzieci" bo mi sie wydaje, że to dawno była a ona ciągletaka mala :ico_olaboga:
że to już niedługo ale nic z tym nie robię -mam jakiegoś lenia
ja też. le w końcu trzeba sie wziąść. Ja żadnych gości w domu nie robię u siebie. Wigilę mamy najpierw u teściow a potem schodzimy do moich rodzicow na doł :ico_noniewiem: w pierwsze swięto znów na dół a w drugie pewnie leniuchujemy. Napewno cos mamie pomogę w przygotowaniach ale pewnie nie dużo bo z dwójka dzieci na głowie nie bardzo można cos zrobić.
Najgorsze, że jeszcze prezentów nie mamy no i co jeszcze gorsze to nawet koncepcji nie mam co kupić :ico_olaboga: . Kurcze faktycznie chyba sie trzeba za to wziąć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 gru 2008, 18:44

witam i wszystkim dziękuję za życzenia.

Paulina o rany mały ze złamaną ręka,pisałaś że miał już też złamany obojczyk...to bardzo niepokojące :ico_olaboga: ja nażekam czasem że mam takie urwisy ale jak to przemyślę to w sumie są grzeczne tylko ja jestem choleryk :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

a co do świąt...to ja już mam choinkę ubraną od 6 grudnia,dzieci miały frajdę i super mikołajki.Ale tu to nie jest jakoś względnie wcześnie bo tu już w połowie listopada są nie tylko ozdoby w sklepach ale i choinki w domach,dla mnie to też dziwne ale 6 grudnia to było to :-D wogóle mam już domek ozdobiony,w pokojach dzieci też są malutkie choinki .Co do gotowania na święta to jeszcze jakoś specjalnie nie nawymyślałam no ale na pewno będzie polsko i tradycyjnie :-D
Jutro przylatuje moj tato to bedziemy sie martwić :ico_haha_01: on dobrze gotuje :ico_haha_01: :ico_haha_01:

a dziś wieczorem jade na zakupy,małż z dziećmi zostanie a ja jade sie zrelaksować bo zwariować idzie całymi dniami z dziećmi .M zawsze tak raz w tygodniu z nimi zostaje a ja jade :-D no i oczywiscie kaske mi daje :-D wczoraj to tak na urodziny mi dał i kupił super kozaki i wino i kwiaty i zrobił kolacje i... :-D :ico_haha_01:
no ale sie nachwaliłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-12-11, 17:48 ]
Napewno cos mamie pomogę w przygotowaniach ale pewnie nie dużo bo z dwójka dzieci na głowie nie bardzo można cos zrobić.
no a ja jakoś muszę :ico_placzek: zawsze na święta czy inne imprezy wszystko robie sama ,gotuję ,przyżądzam i sprzątam dom.jak mąż wraca z pracy to już wszystko gotowe i on ewentualnie już gości obsługuje jak coś trzeba,ale jakoś daję radę,musze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 gru 2008, 21:52

witam w końcu
nie zaglądałam w dzień bo Kacpra nie kładłam spać a poza tym całe przedpołudnie kuchnie sprzątałam rano,jutro łazienka ale to szybko bo mała
jutro na 10 idę do fryzjera podciąć włosy a w sobote do szkoły jade pierwszy raz,ale mi sie nie chce :ico_olaboga: szok :ico_olaboga:

kapuste gotuje,jutro łazanki zrobię

co do choinki to dopiero bliżej świąt ubierzemy jak zawsze,teraz to za szybko :ico_noniewiem:

Pelek zasnął o 20 w sekundzie,nawet był znośny dzisiaj a wstał o 7.30 jak zawsze ostatnio,a poza tym wczoraj ok 24 sie obudził i nie umiał zasnać :ico_puknij: meczył sie pół godz albo i dłużej i co chwila tylko mamooo kochać chce,czyli przytulic a ja latałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

11 gru 2008, 22:52

no a ja jakoś muszę zawsze na święta czy inne imprezy wszystko robie sama ,gotuję ,przyżądzam i sprzątam dom.jak mąż wraca z pracy to już wszystko gotowe i on ewentualnie już gości obsługuje jak coś trzeba,ale jakoś daję radę,musze
podziwiam cię tylko w sumie to te Twoje panny troszke wieksze i mniej pewnie czasu potrzebuja a z takim 10.cio miesieczniakiem, który uczy sie chodzić to urwanie głowy.

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

12 gru 2008, 00:02

Witam
Juz pewnie żadnej nie ma, my dzisiaj cały dzień byliśmy u moich rodziców, Kacper nie spał w dzień i padł po 20 jak mucha :-D ,ja posprzątałam i chyba zaraz pójdę spać :ico_spanko:
Mnie w tym roku ominie przedświąteczne sprzątanie bo nie mam czego sprzątać :-D jedynie takie podstawowe odkurzanie itp ale to bliżej świąt :-D
Rodzina nam się powiększyła :-D aż o osiem sztuk :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

12 gru 2008, 01:07

ja jestem :-D ale ide juz spac

fajne rybki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

12 gru 2008, 09:09

dzień dobry :-D
Paulina446, nie ma to jak liczna rodzinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: superrr rybki

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 gru 2008, 10:15

dziendoberek

Aniu super maz prezent zrobil :ico_brawa_01: a ze swietami to masz jak ja, zawsze jest u nas 25 grudnia *bo to tez urodziny siostry* ok 16-17 osob i dla wszystkich sama gotuje, choc w ty roku jest Ewa wiec moze cos pomoze...
ja mam jeszcze zjazd przed swietami wiec tak nie za bardzo czasu bedzie,ale jakos damy rade..

choinke kupilismy wczoraj, Oskar utesciowej ubral i w domu spac nie chcial iscbo "choninke" chcial koniecznie ubierac, ale dzis zaczniemy :ico_haha_01:

ja za chwile biore sie za prasowanie, pranie, sprzatanie, obiad i to co codzienie :ico_haha_01: jakos tak ostatnio zaniedbalam wszystko :ico_wstydzioch:

Paulina fajowe rybki :ico_brawa_01: my tez osttanio akwarium zalozylismy, stare T przytachalismy , ale mial jeszcze wieksze ale z sasiadka sie zamienil...ale to jest akurat, pasuje nam idealnie na szafce :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość