Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 gru 2008, 10:45

witam was kochane, nie wiem co mojemu sie stalo ale od kilku dni zasypia mi bardzo szybko jakos tak o 19.30 juz kima i budzi sie po 22 :ico_szoking: potem spi 3 godziny ale pożniej juz tylko po 1,5 i jest taki glodny ze szok, moj maly tez osatatnio pcha raczki do buźki i ślini sie ale tylko troszke :ico_noniewiem:
miłego dnia

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 gru 2008, 12:42

Witajcie

jejku jestem chora i zalamana tym :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: boje sie, ze Ericzek sie zarazi, a w nastepnym tygodniu ma drugie szczepienie i jedziemy do Polski, jam moge go ustrzec przed zarazeniem?????

Agusia1982 moj synek nie ma dwoch miesiecy a prawie trzy i ida mu zabki.Ja mialam 4 miesiace jak wyszedl mi pierwszy zabek

Dzis moj Skarbus peknie spal w nocy, zasnal o 21 i wstal o 5 rano :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

11 gru 2008, 14:53

Agusia1982 moj synek nie ma dwoch miesiecy a prawie trzy i ida mu zabki.Ja mialam 4 miesiace jak wyszedl mi pierwszy zabek
wiem kochana że twój synuś ma prawie 3 miesiące ja pisałam o swoim synku że się ślini i pcha rączki do buziaka ale że to chyba za wcześnie ,moja starsza córka miała również 4 miesiące jak dostała pierwsze ząbki-dwa! :-)

[ Dodano: 2008-12-11, 13:57 ]
aha no właśnie widzę że miedzy naszymi synusiami jest tylko 3 dni różnicy :ico_haha_02: twój starszy :ico_brawa_01: może i faktycznie idą i mojemu te ząbki,pamiętam że moja córcia w ogóle nie płakała jak jej te pierwsze wyszły sama byłam w szoku i jak mi siostra powiedziała bo to ona pierwsza je wyczuła to myślałam że jaja sobie robi ale jednak nie-dla mnie to był lekki szok :-D że tak szybciutko jej wyszły

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 gru 2008, 15:10

aha no właśnie widzę że miedzy naszymi synusiami jest tylko 3 dni różnicy :ico_haha_02: twój starszy :ico_brawa_01: może i faktycznie idą i mojemu te ząbki,
mpzliwe mozliwe, u mojego wyraznie widac biale ze tak napisze zabki na miejscu dwoch jedynek, tez bylam w szoku i pytalam sie swojej mamy czy to mozliwe i ona wlasnie mi powiedziala, ze my tez mialysmy z siostra szybka :ico_szoking:
moja starsza córka miała również 4 miesiące jak dostała pierwsze ząbki-dwa! :-)
az dwa na raz :ico_szoking: ciekawe czy Erkowi tez wyjda dwa czy najpierw jeden a potem drugi :ico_noniewiem: moze juz po powrocie z Polski bedziemy mieli zabki :ico_haha_01:
że moja córcia w ogóle nie płakała jak jej te pierwsze wyszły
moj plakac tez nie placze tylko marudny jest, jak spi w dzien tzn drzemie to sie szybko buzdi, a raczki trzyma na okraglo w buzce i sobie n imi dziaselka masuje

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

11 gru 2008, 17:26

Moja tez pcha rece a wlasciwie cale piesci do buzi :D wyglada to przeslodko jak probuje wsadzic cala lapke ale nie mzoe bo jej sie w buzi nie miesci :) no i tez sie slini bardziej niz zwykle, ale nie sadze zeby byly to zabki bo w naszym wypadku jst stanowczo za malutka :) ale powiedziala pierwsze "slowko" :D nie zagruchala, tylko siedzi i nagle mowi "Agu" i zabrzmialo to jak prawdziwe slowko a nie takie gardlowe aghuuuuuuuu, no i dzisiaj to powtorzyla! Normalnie oczy mam takie wielkie :ico_szoking: jak to robi, bo normalnie slysze jej glos :O

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

11 gru 2008, 17:38

mój Alex też pcha sobie piąstkę w usta...i ślini sie przeokrutnie, normalnie bańki puszcza. Poszperałam w internecie (jak zwykle) i wyczytałam ze dzieci do 4 miesiąca nie kontroluja ślinienia się, nie łykaja śliny-stąd to widowiskowe ślinienie się. A właśnie tak od 2 miesiaca zaczyna sie prawdziwe wytwarzanie sliny-tak to stworzyła natura-przygotowanie na badanie świata za pomoca ust :-D a wkładanie rączki do ust-cóż...kolejne z wielkich odkryć naszych maleństw, prowadzące do pełnego kontrolowania swoich dłoni....
może akurat u Pati idą zęby, skoro dziąsełka są biała. Ale generalnie to nie o zęby chodzi.
yoanna, gratulacje dla Niny :ico_brawa_01:
mój Książe gada jak szalony od 5 tygodnia, kiedy to po raz pierwszy zaczął gadać BU :ico_oczko: stąd jego ksywa Bu-Bu :-D
a teraz ma niezłą nawijkę-Bu, Gu, Ba, Ga. A ja z uporem maniaka gadam do niego Ma-Ma :-D i naiwnie czekam na rezultaty :ico_oczko:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

11 gru 2008, 18:56

nie wiem co mojemu sie stalo ale od kilku dni zasypia mi bardzo szybko jakos tak o 19.30 juz kima i budzi sie po 22 potem spi 3 godziny ale pożniej juz tylko po 1,5 i jest taki glodny ze szok,
mamy dokładnie tak samo istne szaleństwo odsypiam w dzień .

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

11 gru 2008, 20:02

;(((((((( dokonalam okropnego odkrycia!! Zauwazylam rozstepy na moich posladkach :OOO ;(;( a wydawalo mi sie ze ich uniknelam i tylko kilka pojawilo mi sie na piersiach, ale w miejscach gdzie prawie ich nie widac, a w biustonoszu to juz w ogole, no ale posladki? Najlepsze jest to, ze pupa mi wcale duzo nie urosla, jak to mozliwE? Nie jest ich duzo, ale dwa takie wielkie na jakies 2 cm :O dobrze ze majtki je zakryja, ale juz w stringowym stroju kapielowym nie wyjde.. w sumie to nigdy takiego nie mialam na sobie, ale marzyla mi sie piekna jedrna pupa i ja w stroju kapielowym ze stringami na jakiejs jamajce, no i koniec marzen :/ ale ze tez moj Luby mi o tym nie powiedzial? Przeciez na pewno to widzial jak paradowalam w domu w stringach ;((( no i tak sie ciesze, ze brzucha zaoszczedzily mi, ale gdybym wiedziala ze na pupie mi sie pojawia to bym ja smarowala intensywnie a tak to o niej zapomnialam :(

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

11 gru 2008, 20:07

marzyla mi sie piekna jedrna pupa i ja w stroju kapielowym ze stringami na jakiejs jamajce, no i koniec marzen
hihihihihihihihi sikam ze śmiechu
ale ze tez moj Luby mi o tym nie powiedzial?
pewnie się bał że na niego nakrzyczysz :-D jak ci powie

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

11 gru 2008, 20:09

:-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości