Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 gru 2008, 20:22

agnieszka ja wiem, że mój ok waży, swoją drogą jestem ciekawa ile teraz mój waży, bo ta zolza w szpitalu nic mi nie chciala powiedzieć nawet nie pokazali mi USG "bo to wlasność szpitala" normalnie udusilabym taką

[ Dodano: 2008-12-11, 19:25 ]
milutka super ten komplecik, ja coś podobnego sobie upatrzylam, a huśtawke taką też chce no i fisher price, więc poczekam trochę z zakupem i powiesz mi jak sie sprawuje :) Wiesz, ja z mężem to mam obrze pod względem, że samochody i motor sa na mnie bo on coś tam z podatkiem itd, w każdym razie byly kupione przed ślubem i to na mnie, więc wrazie co należą do mnie jako moja wlasność hahah

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

11 gru 2008, 20:52

witam :ico_ciezarowka:
ja tylko dzisiaj na chwile bo jakos nie mam weny do pisania , ogolnie jakas deprecha mnie bierze, :ico_placzek: wiem ze to dziwene ale nie lubie swiat i wtym roku tez bede ciezkie ale szkoda gadac

Agnieszka sliczny Synus skoro juz potwierdzony na 1000 % to jak bedzie maial na imie??

Milutka i Ejustysia sliczne lozeczka , ja mam od siostry po siostrzencu turystyczne i jest tez sliczne zreszta sama mu je kupilam tylko niestety nie mozna baldachimu dokupic :ico_zly: i jest szersze niz standardowe wiec wypelnienia nie zabardzo pasuja :ico_zly:

Ejustysia to Ty nie masz takiej zlej sytuacji :ico_brawa_01: jak Twoj maz bedzie podskakiwal to go spakujesz i za drzwi :-D :-D skoro wszytko jest na Ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

11 gru 2008, 21:00

Nastka - Ja robie także prawko teraz , od poniedziałku do piętku wziełam po 2 godzinki jazd a w piątek o 16: 30 mam EGZAMIN :ico_olaboga:

Jeśli nie zdam tym razem to przenoszę kolejny po porodzie z tego względu ze juz ledwo moge wysiedziec te 2 godziny jazd dziennie , a co dopiero za miesiąc będzie ( terminy na nowy egzamin w Krakowie to 1,5 miesiąca).

A Ty? Nie wiem co Ci powiedziec to zależy jak się będziesz czuła i czy wysiedzisz z tym brzuszkiem, ile wziełaś jazd ? Ile się u Was czeka na kolejny egzamin?
Bo jeśli niedługo to ja bym na Twoim miesjcu teraz pojezdziła poćwiczyła bo to ci zostanie, a poczekała do lutego i zobaczysz, jesli sie w lutym okaze ze nie dasz rady to pojdziesz i przesuniesz sobie na maj czy kwiecień nawet, a to co teraz sie nauczysz co Ci się przyda. To moje zdanie :-D

Ejustysia - cieszę sie że Ci mężuś zmądrzał , może po prostu miał okres ( fececi tez maja fochy :-D )

Milutka - Tobie skarbie nie wiem co poradzic , ale jak mam Cie pocieszyc to dom w którym mieszkamy stoi na działce mojej tesciowej :ico_szoking:
A Twój tesc mam nadzieje ma troche taktu i weźmie sprawe w swoje ręce i nie bedzie wam siedział na głowie :ico_oczko:
Agnieszka - cieszę sie ze Twój synus zdrowiutki, tak się martwiłas na początku a wszystko gra :-D Ile przytyłaś jeśli można wiedzieć? :-D

[ Dodano: 2008-12-11, 20:03 ]
Adka - a dlaczego to masz depreche? Co Cie smuci? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-12-11, 20:06 ]
Byłam dzisiaj na jazdach i u kolezanki , 7 tygodni temu urodziła syneczka - Kubusia, też jej około 20 tygodnia 2 razy w szpitalu mówili ze bedzie dziewczynka :-D


Dziewczynki zainteresowane Naszą klasą zachęcam do wysłania mi namiarów na PW lub gadu chętnie wyśle zaproszenie :-D

[ Dodano: 2008-12-11, 20:19 ]
Ejustysia - wysłałam Ci zaproszenie na naszej klasie - Wam też dziewczynki

[ Dodano: 2008-12-11, 20:25 ]
Zaproszenia poszły do Ejustysi, Ani Fioletowej, Milutki - resszty nie zlokalizowałam.
Napiszcie a chętnie odesle zaproszenie.

[ Dodano: 2008-12-11, 20:26 ]
Milutka - ale fajne masz zdjęcia i jak dużo! :-D

[ Dodano: 2008-12-11, 20:46 ]
Dziewczynki, Jam mam umiescic moją miniaturkę zdjęcia koło podpisu DORA ( po lewej w okienku)???

[ Dodano: 2008-12-11, 20:47 ]
Śpicie czy co? :ico_ciezarowka: Halo na serial Was wyniosło czy co? :-D

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

11 gru 2008, 22:38

Dora, ja jak juz pisalam nie pomoge z tym malym zdjeciem bo nie wiem jak :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: sama jestem na lasce siostry zeby mi wkleila :-D

co do deprechy to szkoda gadac poprostu mam zly dien i boje sie o przyslowiowe jutro :ico_placzek: :ico_placzek:
no coz ale takie jest zycie ze nigdy nie moze byc dobrze na 100 % zawsze sa jakies problemy jak nie z mezem toz tesciowa jak nie z tesciowa to z kasa , wazne zeby dzidzia byla zdrowa bo po tragedii Karoliny to te nasze problemy ta sa nieistotne..


a jak tam Wasze brzuszki moze jakies fotki wrzucicie?? a moze i ine zdjecia powrzucacie bo ja nie jestem na naszej klasie i nie moge Was podpatrzec a z przyjemnoscia bym poogladala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 gru 2008, 09:34

No to ja już Ci Dora powiem jak z tym malym zdjęciem :)
Musisz mieć zdjęcie max 100 pixeli. Jesli nie masz to wejdz w zdjęcie przez nawet zwykly Microsoft Office i u góry gdzieś tam znajdz "edytuj obraz" Dalej nie mapiętam dokladnie, ale po prawej stonie znajdz "kompresuj obraz" i tam ustaw parametry 100x100. no i takie zdjęcie zapisz. Potem wejdz na forum w profil i na dole stronki znajdziesz "panel kontrolny Avatarów" naciśnij "przeglądaj" no i wybierz te swoje male zdjątko :) Potem "wyślij" i gotowe. Pamiętaj tylko, ze zdjęcie nie może ieć wiecej niż 24 mb i 100x100, ale to ustawisz w tym office :)

Ja dzś zla :ico_zly: na sklepowa . Nie mam śniadania i obiadu o babe wstrętną bulkami rzucilam, ale juz bylam tak zla , że szkoda gadać :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

12 gru 2008, 09:37

ejustysia, czytalam na majówkach no to nie żle ja chyba nie mialabym odwagi tak zrobic hehe:) podziwiam...a co do hustawki jasne ze dam znac jak sie sprawuje:P

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 gru 2008, 09:49

milutka ja to przyznam się szczerze, że mam trudny charakter, bo nie lubie jak ktoś mi sie stawia i wtedy nie siedze cicho. A na sklepowe to ja już jestem wyjątkowo cięta. One mnie już w tym sklepie znają. No, a jeszcze jakie Ci miny robią i uśmieszki. Glupie siksy. A szkoda gadać :)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

12 gru 2008, 09:54

ejustysia, tez mam city charakter ale tak nie dokonca.... kurcze caly czas mysle o tym zamieszkaniu tescia ... jeszcze mama mi nagadala cos tam i cala jestem klebkiem nerwow..... jedno jest pewne wyprowadze sie od meza jesli on wybierze ojca zamiast nas

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 gru 2008, 09:59

milutka na pewno ojciec jest dla niego ważny, ale nie ważniejszy od żony i córci. Może myśli, że ty tylko go straszysz wyprowadzką, ale myslę, że jak co do czego by przyszlo i zobaczylby, że ty nie żartujesz szybko zmienilby zdanie :) A co do martwienia to ja już Ci kategorycznie zaraniamsię denerwować, bo na święta kochana to sie prezenty rozpakowuje a nie stycznióweczki :)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

12 gru 2008, 10:19

ejustysia, wiesz ze chcialabym by juz na swieta sie rozpakowac? :) jutro ide do lekarza i na usg oczywiscie dam znac :-D mam nadzieje ze odstawi mi lek :D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość