Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

11 gru 2008, 20:17

asika82, Ty Kochana miałaś rano "nosa" co do Madzi... innym też tak szczęśliwie przepowiadasz?? :ico_oczko: :-D :-D :-D

noo, mojego Chłopa to wzięło tak, że mi całą chatę posprzątal na błysk, razem z oknami :ico_sorki: heh.. aż wystraszona jestem :ico_oczko: :ico_szoking: jutro to mu tylko szopka przy domu zostanie i poinformował mnie, że popołudniu, jak Młody wróci ze szkoły to skręcają kołyskę :ico_sorki:
kurde, do niego chyba bardziej dotarło niz do mnie, że za tydzień może juz być dzidzia :ico_sorki:
a mnie z tego stresu to jeszcze nerki zaczynają pobolewać :ico_olaboga: noo, ale mam nadzieję, że do środy dotrwam bez żadnych dodatkowych niespodzianek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

11 gru 2008, 20:24

A ja Aniu troche kupowałam juz przez internet i generalnie jestem zadowolowa, ale zdarzają sie takie sytuacje jak w przypadku łóżeczka. Miałam tak z rożkiem- wyglądał na sztywny tymczasem jest jak kołderka :-I Poza tym takie raelne zakupy chyba bardziej cieszą. Ja synkowi wiele kupiłam przez neta a jak poszliśmy później normalnie do sklepu to było mi szkoda że już zakupy mamy zrobione.
Anake- :ico_brawa_01: dla męża. A ty się babo jedna nie denerwuj bo więcej kłopotów już Ci nie trzeba, a jak nie przestaniesz to Ci osobiście na tyłek wtrzepiemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

11 gru 2008, 21:14

tosia pisze:a jak nie przestaniesz to Ci osobiście na tyłek wtrzepiemy :ico_oczko:
to ja juz poproszę :-D :ico_sorki: tylko mocno :ico_sorki:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

11 gru 2008, 21:27

ananke pisze:tylko mocno :ico_sorki:
nie za mocno bo Pesteczkę obudzicie :ico_oczko:


ananke pisze:innym też tak szczęśliwie przepowiadasz?? :ico_oczko: :-D :-D :-D
hahah tutaj akurat fakty mówiły same za siebie i mało było w tym wróżb. :-)

Ananke moja bratanica urodziła się 36 tyg bo zle była ułozona. Jej mam miała cc a dzidzia cała, zdrowa i przesliczna bo nie wymęczona porodem. Pesteczka tez taka będzie :-)

A ja własnie przed chwila kupiłam 2 zabawki za allegro. Jest o wiele taniej.

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

11 gru 2008, 21:44

Mój mąż też wiele rzeczy kupuje na allegro, typu katalizatory czy opony :ico_olaboga: bo zawsze wynajdzie coś taniej. Ja zdecydowanie wolę zakupy na zywo, ale rozrzutna nie jestem :ico_oczko:
Ananke, to Ci mąż widać naprawdę się przejął :ico_brawa_01: mój tez niby przejęty ale mimo wszystko potrzebuje nadal instruktarzu co do sprzatania, prościej mówiąc: jak palcem nie pokazesz to raczej nie zrobi. Żeby tak po domu ze ścierką i odkurzaczem latał jak po samochodzie to by było dobrze. Ma psychozę maniakalno-depresyjną na punkcie auta :ico_puknij:
Ananke, ja Cię też bić nie będę ale powtórzę: spokój, spokój i jeszcze raz spokój...bedzie dobrze kochana :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

11 gru 2008, 22:49

witajcie mialam tu nie wchodzic ale jakos przelamal mnie fakt ze staracie sie dziewczynki trwac do tych co chca wiedziec jak znalezc nas z dzidziusiami wiec noworodki i malenstwa grudniowe ...ananke nie martw sie cc nie jest zle mialam 2 razy wiec wiem cos o tym w polsce katastrofa ale w Anglii musze przyznac ze technika niesamowita mialam znieczulenie do kregoslupa 2 rozne jakas nowa technika bardziej bezpieczna ..wyjasnie ci co nieco miejsce gdzie jest wklucie zamrazaja i wbijaja igle po czym zakladaja tam taka zylka ktora wpuszczaja znieczulenie w kregoslupie masz trzy czucia temperatura bol i dotyk oni niweluja 2 pierwsze czyli nie czujesz temperatury a nasali raczej panuje zimno i nie czyjesz nic a nic bolu ale dotyk tak nawet ten palcem ale nie jest toi nie przyjemne ja mialam tak i wiem ze kolezanki w innych szpitalach tez ze lakaze ktorzy sa na sali beda prubowali cie rozladowac zebys nie myslala o strachu bo nie ma sie czego bac mnie rozsmieszali i naprawde sie ubawilam ..a pozniej lzy ale radosci..po skonczeniu zawioza cie na sale gdzie bedziesz do siebie dochodzic kazdy organizm jest inny i to zalezy jak twoj sie regeneruje ja np po dwoch godzinach od ciecia siedzialam a wieczorkiem juz po sali mykalam ani razu nikt mi sie nie musial dzieckiem zajac podac czy przebrac bylam w stanie sama bez zadnego problemu i bolu w drugiej dobie wyszlam do domku sprawna jak przed cc anawet bardziej hehe ze wzgledu na ciezar w piatej dobie sciagneli mi szwy tu szyja innym systemem niz w polsce jest nic ktorej nie widzisz i na koncach masz ozdobe ja tak mowilam po koraliku polozna ktora przyjdzie do ciebie przetnie jeden koniec i z drugiej strony wyciagnie nic nie czujesz..dodam ze cc jest jak operacja wiec zaloza ci cewnik i znowu porownanie tu na szczescie robia to po znieczuleniu czyli nic nie czujesz..gdzybys dluzej dochodzila do siebie pielegniarki dobrze sie toba zaopiekuja zarcie maja super wlasne menu na caly dzien masz zarcie do wyboru..mysle ze wszystko wydukalam a tak apropo to wydaje mi sie ze to co mialam teraz co nazywaja cc to bylo o niebo lepsze niz porod naturalny chocby dlatego ze siadasz bez bolu sikasz bez bolu a nawet sekcic sie mozesz bez bolu hehe jak masz pytanka wal smialo..gratulacje tym co sie rozdwily :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

11 gru 2008, 23:04

Anake- a tak na poważnie - będzie dobrze- musisz to sobie powtarzać i mocno w to wierzyć. Autosugestia wiele może.
M. gdyby o nasze mieszkanko dbał tak jak o swoje kopareczki to mielibyśmy wylizane w domku :-)

[ Dodano: 2008-12-11, 22:07 ]
Coraz mniej nas tutaj- dziewczynki sie rozdwajają a później to już nie ma tyle czasu żeby siedzić i klikać. Ciekawe kiedy dostaniemy cynk od Osity że i ona już się zwielokrotniła- jutro jej dzień, który obstawiała. :-)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

11 gru 2008, 23:18

Właśnie, też myslałam jak tam nasza Osita, może się własnie "rozdwaja"... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ostatnio pisała, że nic się nie zapowiadało na poród, zero skurczy, szyjka twarda :ico_noniewiem:
Tosia, prawda....mało tu nas, cicho....

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

11 gru 2008, 23:28

A ja właśnie chwilkę sobie buszowałam po naszej klasie i spieszę Was poinformować że Justyneczka (swego czasu tu z nami pisała) we wtorek urodziła synusia :ico_brawa_01: No ale to tak tylko informacyjnie :-)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

11 gru 2008, 23:38

tosia pisze:Justyneczka (swego czasu tu z nami pisała) we wtorek urodziła synusia

Super nowinka....gratulacje dla Justyneczki :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość