Emma
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 07 lis 2007, 11:41

15 mar 2008, 10:57

Joanna24 pisze:Emma, to Twój na Świeta nie zjeżdża??


Nie zjezdza,bo potem nie mógłby zaraz za tydzień znów przyjechać, a tak to posiedzi dłużej z nami,a i samochód chce sprzedać i przyprowadzić sobie inny,no i czeka na przelew euraczy.

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

15 mar 2008, 14:38

No to okna pomyte. Zostało jedno wielkie z balkonowym w salonie. Reszta done :ico_brawa_01: Nawet pomagałam dużo :-D A co!

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

15 mar 2008, 14:53

no ja tez mam na cacy wysprzatane ,teraz troche odsapnac a potem mamy jechac do tesciowej na imieniny i tu na sama mysl energia mi opada............

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

15 mar 2008, 14:56

Emma pisze:Nie zjezdza,bo potem nie mógłby zaraz za tydzień znów przyjechać
a co tam święta, święta po to świętach będą jak nasze maluchy będą się rodzić to będą największe święta :-D
mamamonia pisze:Nawet pomagałam dużo :-D A co!
obyś tylko nie odchorowała

[ Dodano: 2008-03-15, 13:58 ]
edit53 pisze:no ja tez mam na cacy wysprzatane
to tylko ja taki leń nic nie robie bo boję,że nie wytrzymam tych 12 dni. A śmiesznie będzie jak mały póżniej wyskoczyć nie zechce to też będzie nie dobrze.

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

15 mar 2008, 15:39

edit53 pisze:no ja tez mam na cacy wysprzatane ,teraz troche odsapnac a potem mamy jechac do tesciowej na imieniny i tu na sama mysl energia mi opada............


O jaaaaa, ale współczuję :ico_olaboga:

asika ja tak trochę los kuszę... dobrze żeby mała jeszcze przyszły tydzień posiedziała, ale potem to już by mogła wyłazić :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

15 mar 2008, 17:21

Cześć wszystkim! Ja dziś miałam do szkoły iść, ale znów nie poszłam, bo jak dojechałam do szkoły, to już mnie tak plecy bolały, że stwierdziłam, że w życiu nie wysiedzę 6 godzin. Do tego całe spuchniete nogi mam i stopy i mi bardzo ciasno w butach było. No i wróciłam do domu. Niech juz się ta dzidzia rodzi, bo zaległości mi się straszne porobią w tej szkole. Jeszcze w tym semestrze ani razu nie byłam :-)
Joanna24 pisze: Śniły mi się takie koszmary że szok. :ico_placzek:

mi się też dziś głupoty śniły. Aż się obudziłam i bałam iśc do łazienki na siku. Śniło mi się, że mi mąż nożem brzuch rozcinał ...

[ Dodano: 2008-03-15, 16:23 ]
mamamonia pisze:A co do wagi to z tego co ja słyszałam granica tolerancji błędu to 0,5kg ... A Ty tu o 1,5kg piszesz :ico_szoking:

ja tez słyszałam, że faktyczna waga odbiega od tej z USG o +/- 0,5 kg - nie strasz edit :-)

[ Dodano: 2008-03-15, 16:28 ]
Myszka_ pisze:poleca metodę SMS - SeksMagnezSprzątanie,hehe, prawie zawsze pomaga

Potwierdzam-pomaga. Magnez to mogę sobie brać, sprzątanie to tez nie problem, gorzej z seksem-coś mój mąż ostatnio niechętny jakiś-smutno mi trochę, bo ja właśnie niedawno ochoty znów nabrałam, to on się wycofał :cry:

[ Dodano: 2008-03-15, 16:33 ]
A my dziś pokój Ewie urządzaliśmy. Do tej pory spała w niemowlęcym łóżeczku u nas w sypialni. Teraz czas zrobić miejsce siostrze lub bratu :-) I dlatego od dziś ma swoje, bardziej "dorosłe" łóżko i swój pokoik. Jutro dopiero jednak będzie w nim spała, bo dziś sama z nia zostaję na noc i będziemy spać razem. Mąż do kuzyna sobie pojechał, bo się sezon Formuły 1 zaczyna i chcą razem GP Australii oglądać, a mi się jechać nie chciało. To będzie moja pierwsza noc bez męża w tym domu. Mieszkamy tu od września 2006 i jeszcze nigdy sama nie zostawałam. Kiedyś musi być ten pierwszy raz!

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

15 mar 2008, 19:25

sms od Małgośki: Tosia dzisiaj szaleje. jak byłam na 2 ktg to aż położna lekarza wzywała takie mam napięcie macicy, do tego obydwie mamy przspieszone tętno, a ja dodatkowo znowu te bóle w dole pleców,uczucie parcia i ciągnięcia w podbrzuszu i jeszcze duszności. Lekarz powiedział, ze tak bywa w 1 fazie porodu iże do poniedziałku utrzymujemy leki. I teraz nie wiem bać się czy cieszyć?
No to kochane pewnie małgośka jeszcze na święta będzie Tosie tulić!!! Oby tylko wszystko dobrze jej się zakończyło.

[ Dodano: 2008-03-15, 18:28 ]
AgaSza pisze:gorzej z seksem-coś mój mąż ostatnio niechętny jakiś-smutno mi trochę,
dobrze to rozumiem bo Marek to nie chciał wcale i ja taka brzydka się czułam a chęć miałam :ico_wstydzioch: Teraz nawet na nic nie liczę jak wróci, tylko sprzątanie mi pozostaje

[ Dodano: 2008-03-15, 18:29 ]
AgaSza pisze:dziś pokój Ewie urządzaliśmy
brawo, chętnie byśmy obejrzały :-)

[ Dodano: 2008-03-15, 18:30 ]
mamamonia pisze:ja tak trochę los kuszę
tak myślałam ,że już Juleńke byś poprzytulała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

15 mar 2008, 21:06

asika82 pisze:ja taka brzydka się czułam

No ja też się nieatrakcyjnie czuję :-( Może im przejdzie Asia. A może jak Marek wróci, to stęskniony będzie, to i jakieś przytulanko z seksikiem się uda... Kto wie? Życzę tego z całego serca.
A Małgośce napisz, że trzymamy kciuki i że ma się cieszyć, a nie bać, bo na pewno wszystko będzie git.

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

15 mar 2008, 21:56

Oj asika chciałabym chciała jak nie wiem co.

Małgośka niech się cieszy na maxa. Dobrze, że jest pod stałą opieką. Trzymam mocno kciuki za jej wielkanocnego kurczaczka :ico_brawa_01:

U nas po odpoczynku trwa przemeblowanie sypialni. Trzeba nasze łoże na maxa przesunąć aby córy łóżeczko zmieścić, a i zastanawiam się nad przestawieniem komody. Kombinuję jak łysy koń pod górę - jak zawsze :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

15 mar 2008, 22:05

AgaSza pisze:wróci, to stęskniony będzie,
on poprzednio na Boże Narodzenie stęskniony wrócił i nic nie było bo mój brzuch skutecznie jego żądze studził więc teraz z takim wielkim bębenkiem nie liczę na nic.
Małgośce napisałam,że ma się cieszyć i nic nie bać.
Mamamonia jak już poustawiasz to się chwal :-)

[ Dodano: 2008-03-15, 21:07 ]
Zastanawiałam się w co ja będę się ubierać po porodzie i jestem mile zaskoczona bo zmieściłam się w jeansy. Oczywiście nie zapiełam ale zmieściłam pupe to nie jest żle :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość