Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

11 gru 2008, 22:56

Jak już jest jasno i zabawki ma wokól siebie to choinka jej nie interesi. Trochę szkoda, ale może musi się z nią oswoić?
Ty się ciesz a nie gadasz że troche szkoda :ico_noniewiem:
Ide spać bo jakaś padnięta jestem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

11 gru 2008, 23:41

a ja jutro sie dowiem wage i wzrost dokladny, po dlugich kaszelkach idziemy na ostatnie szczepienie

co do tych kaskow... czego to nie wymysla zeby kase zbic, ciekawe czy maja cale kombinezony hehe :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

12 gru 2008, 08:53

witam z rana
a nas nocka podobna jak poprzednia, czyli nieciekawa :ico_noniewiem:
teraz pije :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: i zapraszam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

12 gru 2008, 09:21

Hej witam i ja Was z rana.
Anuszka wielkie szczęście, że mężowi nic sie nie stało :ico_brawa_01: JAk to niewiele trzeba.... ufff.
U nas nocka tez nie za ciekawa bo Kubus ma lekki katarek i co z tego, że mu oczyszczę po kapaniu nosek jak i tak mu od nowa zatyka w nocy i nie może swobiodnie oddychac i budzi sie co chwilkę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

12 gru 2008, 09:48

Kurcze tyle sie napisałam i mi internet sie wyłączył :ico_zly: :ico_zly:

no to po krótce ....
nocka po 23 ok pobudki do cycusia normalka ale wczesniej jak Franki usnął po 20 sie obudził z taki krzykiem i płaczem przed 23 że nawet cycuś nie pomagał ani kołysanie nic :ico_placzek: . Ach te zęby muszą tak te nasze maluszki cierpieć. Wkońcu dałam viburcol i nurofen i zasnął. Nie dziwi mnie że tak to boli mi znowu wyżyna sie ząb mądrości i boli jak cholera :ico_zly: nawet Franka żelem sobie maznęłam.


Basiu Franuś tez narazie ni pokonał żadnego dystansu , narazie przyjmuje pozycję do raczkowania i rączki juz wiedzą co mają robić natomiast nóżki jeszcze nie kumaja :-) ale ćwiczymy i mam nadzieje że synek zrobi nam prezencik na gwiazdkę i poczworakuje pod choinkę po prezenty.
No ale widzę, że Twój Franio porównywalnie się wydłuża. Dlatego teraz spokojna jestem.
no Franuś wydłuzył sie o 23 cm od urodzenia :ico_brawa_01: . Mam nadzieje że po mnie wzrostu nie odziedziczy :ico_wstydzioch:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

12 gru 2008, 10:12

Anuszka Olo spi w lozeczku?? czy z Toba??
my dzis juz na pewno przeprowadzamy malego do swojego lozeczka

[ Dodano: 2008-12-12, 09:13 ]
Asiu a jak u Was?? Franek spi z Wami??

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

12 gru 2008, 10:14

hej, dziewczyny

Olo spi w lozeczku od jakiegos czas, moze od tygodnia. :-) ale nie jst tak rozowo, bo np dzis kilka razy sie w nocy budzil. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

12 gru 2008, 10:15

Asiu a jak u Was?? Franek spi z Wami??
narazie tak poczekam aż mu ząbki wyjdą i bede go odkładać do łózeczka

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

12 gru 2008, 10:25

Kubus tez spi w swoim łóżeczku ale w nocy czasami go biorę do siebie jak spi tak niespokojnie bo po prostu nie mam siły żeby co chwile wstawać z tego łózka i np tylko go pogłaskac albo na nowo ułożyc do spania, bo on w nocy czasami sie obudzi i płacze ja wstaje do niego a on siedzi z zamknietymi oczami i płacze i wystarczy , ze go położe i juz jest dobrze. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

12 gru 2008, 11:01

anuszka wspolczuje wczorajszego stresa- dobrze ze nic sie nie stalo!
ten kask to mega glupota :ico_haha_01:
a kulki na kanty... tez ich juz nie kupie... w ikei kiedys widzialam takie w ksztalccie lapki wieksze- niesztety drozsze:(
moj maly smrodek to juz ze 4 dni sie budzi o 23-24 i nie chce spac musimy go lulac zeby zasna. wczoraj juz mu nie dalam zadnych czopkow i zasna tak samo jak po czopkach...wiec maly sie chyba poprostu zcwanil a nie zadne zeby :ico_zly: nie wiem jak mam sobie z tym poradzic :ico_placzek: kilka nocy i sie przyzwyczaji do takiego trybu :ico_zly: i bedzie o 19 zasypial o 23 sie budzil i po 24 szedl znow spac- o nie ja go wyszkole :ico_zly:
a dzisiaj podsuna sobie karton od pchacza pod szafke tv i probowal na nia wejsc :ico_szoking: pewnie zrobil to przez przypadek... az o taka inteligencje go nie posadzam :ico_haha_01:
sylwiaO a jakim emolium smarowalas te zmiany?? bo rys tez ma takie suche miejsca ale jakos na poczatku pomagal a teraz srednio ja mam"krem specjalny"

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości