Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 gru 2008, 19:09

Paulina446, :ico_olaboga: ale przygoda ......

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 gru 2008, 20:21

DZIŚ URODZINY MA diem Obrazek
Obrazek

[shadow=yellow]KOCHANA -Z TEJ OKAZJI ŻYCZYMY CI MNÓSTWO UŚMIECHU NA CODZIEŃ, ZDROWIA ZADOWOLENIA ZE SWOLICH CHŁOPCÓW I OCZYWIŚCIE SPEŁNIENIA NAJSKTYTSZYCH MARZEŃ ... [/shadow]
i nie zapominaj o nas
:ico_buziaczki_big: Obrazek Obrazek Obrazek :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

12 gru 2008, 21:06

100 lat dla Diem :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
(zubelku- kupię tą kalię). Nawilżam, natłuszczam i nic :ico_olaboga: .
wiem,że jak są potówki i inne atopowe wysypki to nie wolno smarować balsamami i oliwkami,jedynie specjalnymi typu oilatum lub balneum baby itp.Więc jeśli nawilżasz oliwką lub zwykłym balsamem np jonsona to nie bardzo :ico_nienie: Ta kalia nie nawilża ale koi i goi :-) i nie trzeba po niej niczym smarować a przy użyciu trzeba uważać bo brudzi ubrania i wszysko na co spadnie,to jest minus.

znowu się wymądrzam :ico_wstydzioch: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 gru 2008, 21:27

wiem,że jak są potówki i inne atopowe wysypki to nie wolno smarować balsamami i oliwkami,jedynie specjalnymi typu oilatum lub balneum baby itp.Więc jeśli nawilżasz oliwką lub zwykłym balsamem np jonsona to nie bardzo Ta kalia nie nawilża ale koi i goi i nie trzeba po niej niczym smarować a przy użyciu trzeba uważać bo brudzi ubrania i wszysko na co spadnie,to jest minus.

znowu się wymądrzam
wcale to nie jest wymądrzanie .... ja też się spotkałam z AZS w minimalnym stopniu ale Cie popieram ....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 gru 2008, 00:33

Hej :-)
Ja jakos nie umiem spac..
U nas wszystko Ok,nic nowego sie nie dzieje,pozatym ze sniegu mamy ogromnie duzoo i zimno jest,dzisiaj to nawet musialam odgarnac..
Nicolka nie spi w dzien juz,chociaz zdarza sie ze jak jest zmeczona to sama na chwilke zasnie ale budzi sie po 15 minutach to chyba sobie tylko tak odpoczywa..
A Marcusek moj slodziutki to jest bardzo marudny.. obudzi sie i juz marudzi.. Ida mu zabki ma caly czas spuchniete dziaselka smaruje mu zelem i niewiele mu to pomaga ale zawsze cos.. Pozatym to malutki chce sie caly czas podnosic i lubi gilgotki i taki kochany usmiechniety bobasek z niego :ico_haha_02:
Za to Nicolka ma teraz jakis taki czas na telewizje.. ze jak bym nie wylaczyla tego "pudla " ona moglaby patrzec caly czas.. wiec ograniczam jej te bajki.. a kurde takie fajne bajki puszczaja ze sama bym chetnie popatrzyla.. :-D Ale wiem ze co za duzo to nie zdrowo i trzeba wszystko z umiarem nawet telewizor i bajki ... :ico_oczko:
Kiedys tak Nicolke telewizja nie interesowala jak teraz.. :ico_szoking: Taka jest mala spryciula juz podaje mi piloty i nawet umie telewizor zalaczyc (bo my na noc calkowicie wylaczamy tv :-D ) O rety.. i sama niewiem tak do konca ile dziecko moze patrzec na Tv?? Wiecie moze?? Tak mniej wiecej.. bo chyba na to niema jakis regul.. albo czas ogladania tv jest jakis..?? Mi kiedys powiedzial okulista ze jeszcze nie znaleziono zeby telewizja byla szkodliwa dla oczu dziecka.. bo powiedzial ze dziecko czasem tez podpatrzy jak rodzice patrza na tv.. Jak wiecie cos wiecej to napiszcie :ico_oczko:
W niedziele przyjda do nas tesciowie na obiad,zaprosilam ich bo juz dawnoo u nas nie byli.. a jak mowilam mniej wiecej tesciowej co bym chciala na obiad zrobic to powiedziala zebym jej smaka nie robila .. wiec podejrzewam ze bedzie Ok,i nawet sie ucieszyla jak powiedzialam o obiedzie.. wiec zobaczymy jak to bedzie .. :ico_oczko:
Ok ja uciekam,wybaczcie ze tak tylko o sobie.. ale troche pustki nas znowu dopadaja.. ale mam nadzieje ze to minie... ja nawet jak sie nie odzywam to jestem na bierzaco i was podczytuje :-)
A wiec dobrej nocki paa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 gru 2008, 17:32

witam ...i rozganiam pustki ....

My mamy w domu nowego członka rodziny .....kupiłam wczoraj popołuniu Kacperkowi królika miniaturkę - "Chemcia" - niestety .... okazuje się długo u nas nie może zagościć .... Kapik ma objawy alergii takie same jak przy kontakcie z sierścią kota ... :ico_placzek: musimy go odac .....i szukamy kogoś chętnego :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-12-14, 17:18 ]
Obrazek
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 gru 2008, 02:09

cześć dziewczynki bardzo bardzo przepraszam za nieobecność.

U nas dobrze, zdrowy antoś na szczescie, ja troszkę przeziębiona ale jaokos sobie radzę.
babcia gotuje nam pysznie powoli robię porządki przedswiateczne. A za tydzień bedzie juz moja mama.Wczoraj mielismy z męzusiem małą "randeczkę" hihi bylismy u znajomych sami bez Tolka :ico_haha_01:
Fajnie było, troszke sie zrelaksowałam, odpoczełam, cho.c myślałam jak tam mój łobuziak sobie radził. łobuziak został z babcią, także w dobrych rękach. :one:

niedawno też byłam z antolkiem na Chriostmas party (taka imporezka dla dzieci przedswiateczna, Antoś zrobił i ozdobił ciacho na choinkę i kartke pocztowa z choinkę a druga z bałwankiem. były konkursy, nagrody, tańce i nawet obiadek , byłam w szoku że moje dziecko zjadło (ale powiedziałam mu ze to elfy świętego Mikołaja przyrządzały, więc może to poskutkowało. :-D

Zubelek i diem spóznione jak niewiemco ale szczere i radosne życzenia . WSZYTSKIEGO n
NAJ NAJ NAJ!!! Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 gru 2008, 20:52

Dobry wieczór kobiecinki kochane. Co tam u WAS jak przygoptowania do świat?

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 gru 2008, 21:37

Dobry wieczór kobiecinki kochane. Co tam u WAS jak przygoptowania do świat?
witaj Madziu

ja o świetach jeszcze nie myślę ...wiem że to już tuż tuż ....ale jakoś .... :ico_wstydzioch:
Przyszły tydzień pewnie mnie zmobilizuje .....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 gru 2008, 21:57

Hej Baboski :-)
U nas Ok,a przygotowania do Swiat powoli,powoli sie szykujemy :-)
W piatek teraz jedziemy kupic choinke,a w sobote ma moja tesciowa urodzinki okragle bo 60 lat bedzie miala i oczywiscie impreza tez bedzie.. Najpierw obiad w restauracjii a pozniej w domu kawka i pozniej podwieczorek.. juz prezent tez mamy dla niej na urodzinki .. wczoraj go zapakowalam.. a bawilam sie z nim okolo 1.5 godzinki ale bedzie sie jej podobal.. same zobaczcie .. wkleje zdjecie prezenciku dla tesciowej :ico_oczko: :ico_haha_02:
Pozatym to Ok,nic nowego,Nicolka nie spi w dzien,ale za to juz o 18 30 sama pada.. :ico_wstydzioch: po prostu usiade na kanapie a mala przytula sie do mnie i zasypia momentalnie.. pozniej ja tylko przenosze do lozka i tak sobie spi do rana do mniej wiecej 7 00 rano :ico_oczko: A Marcusek kochany jest,tak sie duzo smieje i umie sie ladnie sam bawic i jak zasuwa szybko w swoim chodziku .. a czasami jest tez marudny bo ida mu zabki..

Gabi dziekuje za komplemencika wczesniejszego.. Czasami tez mi sie wydaje ze sa do siebie podobne moje dzieci .. :ico_oczko:

Magda wielkie :ico_brawa_01: dla Antosia :-) Taki madralinek maly,i jaki bystry... A to z tymi elfami Mikolaja podobalo mi sie.. i pewnie dlatego obiadek zjadl.. :-D :ico_haha_02: To bedziesz miala fajnie na swieta,najpierw babcia,pozniej mama.. ale bedzie ci lezej bo bedziesz miala operacje.. i bedziesz potrzebowala pomocy.. Bedzie Ok.

A teraz pokaze wam kilka fotek tego prezentu.. kurde niewiem czemu tak to przezywam?? :ico_wstydzioch: Moze dlatego ze chwilowo znowu mam super kontakt z moja tesciowa?? Napewno.. :ico_wstydzioch: :ico_haha_02: :
Prezencik na 60 lat :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ok wybaczcie ze tak duzo.. ale mi sie podoba ten prezencik i dlatego chcialam wam go pokazac.. :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-12-15, 21:00 ]
Zycze wam milej nocki i dobranoc.. Ja zaraz ide wzasc prysznic i do lozeczka spac.. dzisiaj sie nie wyspalam za bardzo,bo zbyt sie pozno polozylam.. i teraz dzieci moje sobie spia,Marcusek zasnal tez szybko i jest Ok. Do nastepnego razu :-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość