Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

13 gru 2008, 09:03

ejustysia, to ja poprosze o tą liste!
avanti83, okien sie w ciazy ponoc nie myje ale dlaczego to nie wiem ,w ogóle to wierzcie mi sama bym sobie z checią posprzatała no ale nie moge ....mama wymyła mi okna i takie drobne rzeczy , maz ma dzisiaj zrobic porzadek w łazience a ja tylko wszystko nadzoruje .....chociaz koło marca zacznie sie znowu remont (niedawno skonczylismy jeden a tu nastepny)musze uszykowac kącik dla Tusi , zrobic podłogi wymienic drzwi i pomalowac tak ze bedzie w domu meksyk..... a w przyszłym roku jak bobrze pójdzie to bierzemy sie za wykonczenie strychu ....juz widze jaki piekny pokoik bedzie miec nasz córcia!!!

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 gru 2008, 09:48

zoola my na strychu chcemy zrobić sobie sypialnie, no ale to za kilka latek ja mam znowu przeboje z męzem, ale śmiać mi sie chce bo sama już sobie chyba powody wymyślam, a on biedny chodzi i nie wie co ma zrobić. hihi

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

13 gru 2008, 10:10

ejustysia, my sypialnie mamy narazie na dole ale jak ruszymy z wykonczeniem strychu to ja przeniesiemy tam i bedą jeszcze 2 pokoiki dzieciece!!! robie tak zeby dzidzie miec przy sobie a poki co bedzie narazie z nami w sypialni....

w ogóle ale sie wczoraj usmiałam .....maja dzisiaj do nas wpasc znajomi i moj mezulek sobie wymyślił ze zaprosi jeszcze innych znajomych no ale oni małe dziecko maja powiedzieli ze nie maja z kim zostawic no i po całym tygodniu pracy chcieliby z nim troszke czasu spedziec......i moj maz przezył szok :ico_szoking: ,
mowi do mnie to my tez tak bedziemy mieli ......zaczełam sie smiac.....no ale on jest sprytny wiec wymyslił ze moja mama bedzie niania - wariat

justuna szybko twojemu mezowi przeszło .....moj jak nabroi to tak przez dwa tygodnie chodzi potulnie jak barnek ....

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 gru 2008, 12:52

zoola wczoraj to ja sie na niego zaczęlam wydzierać a on dalej potulny chodzil i sluchal jak na niego krzycze, rano przyszedl mnie przepraszać, choć sam nie wiedzial za co bo w sumie to ja mu nie powiedzialamo co mi chodzi no i rafaello mi na zgode dal hahaha a ja dalej obrazona a on nie wie za co i ciągle mi smsy pisze bo nie wie co sie stalo no uaw mam z niego po pachy, on do mnie "perelko" a ja do niego "spadaj" hahah a on taka mine roi jak dziecko.

A faceci faktycznie zauważylam, że nie zdaja sobie do końca sprawy ile dziecko wymaga wydatków i poświęceń, mój to uważa, że jeszcze na maj to my samochód zmienimy i nowy motor kupimy i na wakacje pojedziemy hahahah no ja już nic nie mówie o on na wszystko odpowiada, że go stać na to - no tak , ale od nowego roku zaczynamy wykańczać budowe , nowe meble, wózek i te sprawy dla dziecka hahahah a on jeszcze mówi mi o nowym samochodzie - dobre sobie.

My mamy taki projekt domu, ze strych będzie zajmowal polowe poddasza bo wielki taras jest na dachu i jest tam jeden wielki pokój plus lazienka no i tam edzie sypialnia , ale to za rok może dwa, choć Krzyś sądzi, że do wakacji to poddasze też zrobimy, ale jego nie ma co sluchać, realistką jestem hahahha

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

13 gru 2008, 18:53

moj mezulek wreszcie sie zlitował i konczy łazienke ......zainstalował lustro ( doprosic sie nie mogłam ) ,a teraz skubie fugi :ico_zly: bo fachowiec zrobił fuszere i w niektórych miejscach popekała :ico_zly: , w połowie tygodnia odbiore rolety i mysle ze bedzie juz koniec!!!!
ejustysia, to ty terroryzujez meza ha ha...

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 gru 2008, 19:03

zoola no hahah role sie odwrócily , ale wole taka wersję niż poprzednią.

Mi to , aż nie chce sie myśleć. Planuje do lutego, że caly parter będzie zrobiony - materialy wszystkie sa więc jeśli mąż by chcial to pewnie by robil, bardzo chcialabym się już wprowadzić :ico_placzek: tym bardziej, że stara krowa czarownica jedna baba jaga teściowe w poniedzialek przyjeżdza :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

13 gru 2008, 20:05

ejustysia, kochana współczuje .....długo tesciowa bedziesz goscic???ja nie mam tego problemu jak poznałam sie z robciem to jego mama juz nie zyła :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-12-13, 19:07 ]
w ogołe to czytam ksiazke pt."matka" i nie moge sie oderwac........

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

14 gru 2008, 09:33

zoola w czwartek już jedzie, ale wiem, ze to będą dlugie 4 dni :ico_placzek: :ico_placzek: zoola a czyja ta książka, może i ja sie skusze bo siedze tak bezczynnie.

Ale wczoraj sie uśmialam. Kupilam nam prześcieradlo frotte na gumki i widocznie yly w sklepie pomieszane, ja zakladam na lóżko 140x200 a tu niespodzianka. Z mężem 15 minut je naciągaliśmy - okazao sie , że prześcieradlo bylo 90x190 ,ale daliśmy rade - uparlam sie, że musi byc zalożone bo nie mam ani jednego czystego hahah no i wyobraźcie sobie jak ono wygląda - w rogach naciągnięte a w środku takie wąskie hahha

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

14 gru 2008, 10:15

ejustysia, ta ksiazka "matka" Petra Hammesfahr ( jest o przezyciach kobiety kórej kilka dni po 16urodzinach zagineła córka ......relacjonuje dzien po dniu ) chyba dziesiaj skoncze! POlecam jeszcze Na pragu ciemnosci -Barbary ERskine ( moja ulubiona)

własnie czekam na sniadanko -moj maz sie goraczkuje co by smakowało Natuni haha
jejku nie moge sie doczekac wtorku ....mam nadzieje ze z dzidzia wszystko ok :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-12-14, 09:20 ]
od stycznia zaczynam systematycznie chodzic do szkoły rodzenia!! strasznie sie na to ciesze bo naucza mnie tam jak zajasc sie noworodkiem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

14 gru 2008, 10:40

Czy Wy juz wszytskie wybralyscie imiona dla dzieciaczkow? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: My nadal sie glowimy :ico_olaboga: kiedys mial byc Wiktor ewentualnie Wiktoria ale ze wzgledu na nasze nazwisko (Wiktorska/ki) odpada... Mnie podoba sie Natan i Alan ale mojemu mezowi nie za bardzo pozniej w propozycjach pojawia sie Gabriel Oliwier i Adrian hehe zobaczymy na czym stanie :ico_oczko:

jesli chodzi o szkole rodzenia ja raczej nie bede chodzila... tak czy owak urodze :ico_oczko: moja mama ma dosc potrzebnej wiedzy na temat oddychania i przebiegu porodu ze na pewno powie mi co i jak tak samo jak i powie mi jak zajac sie maluszkiem ale jak mnie cos natknie to moze i pojde na jakies zajecia zobaczymy :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość