Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

13 gru 2008, 13:21

ejustysia, ale moj mąż nie chce:[ nie wiem czy dlatego ze jestem gruba czy ze wzgeldu na maluśką

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 gru 2008, 13:34

Ci faceci to kompletne pustaki!!! Mój też ostatio rzucil tekstem, że fajnie byloby jak już schudne!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: No palant. To sa super żarty haha, następnym razemmu powiem, ze ja posprzątam jak on spoważnieje (czyli brudem zarośniemy) No a co ma sie o malą martwić milutka jak przecież lekarz kazal. jak sie boi to niech inaczej to zroi hahah

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

13 gru 2008, 13:49

Milutka - cieszę się że córeczka i Ty zdrowie :-D
A sex dla facetów kiedy kobieta w ciąży ...już pisałam , szkoda gadać :ico_oczko:

Boisz się już porodu? Jak się czujesz, noi jak Ci się śpi kochana? Pytam bo Ja już się kręce żeby się ułożyć z tym brzuszyskiem a co dopiero TY :-D

Ejustysia- swięte słowa, bardzo dobrze mu powiedziałaś , na mojego też takie słowa podziałały, powiedziałam , kochany masz do wyboru albo bedziesz nerwowy i mnie drażnił co się wiże z tym że będe oziębła i nie będe czuła, nie będe ci gotować pychotek, albo będziesz czuły - to ja też będe milutka itd

Oko za oko , agresja budzi agresje czułość za czułość, to prawda, jak widze ze przychodzi zmeczony i przybity z pracy nie czepiam sie juz ze mnie nie przytula bo to na 100 % kończy się awantura, tylko go PRZYTULAM i daje BUZIAKA wtedy On też jest słodki i czuje sie kochany, oby to działało jak najdłużej.

Misiunia - spróbuj tej metody, facet jest jak mały chłopiec jak na krzyczysz to strzeli focha a jak utulisz może mu co zaświta że tak milej, trzymam kciuki kochana :ico_ciezarowka:

Nadal nie mogę się nadziwić że Julcia to Filipek Chłopaczek :-D :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 gru 2008, 13:54

dora i oby i mojego tez jak najdlużej to dzialalo :)

Co do spania to mi tez juz niewygodnie a szczeólnie z lewego na prawy bok mi sie ciężko przewraca :(

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

13 gru 2008, 13:57

ejustysia, a niech spada no nie ja mu powiedzialam ze jak bede chciala to schudne a jak nie to bede taka jaka jestem sama z siebie takiej nie zrobilam tylko jego byla w tym moc :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 gru 2008, 14:02

milutka niech mi mój bedzie podskakiwal to specjalnie jeszcze przytyje. do tej pory zawsze bylam szczupla i wysportowana jako instruktor a teraz to j to mam gdzieś - nie zależy mi mam Wiktorka :):)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

13 gru 2008, 14:03

ejustysia, ja bylam gruba potem chuda i znow gruba wazne malenstwo a nie oni niech sie walą :) ale i tak go zmusze na seksik haha

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

13 gru 2008, 14:11

Oni mają nas kochać za to jakie jesteśmy i za to że im dzidzie urodzimy a nie za wygląd modelki a jak im sie nie podoba to w ryj! :-D i foch!

Ja juz przytyłam 10 klio , miesięcznie tyłam prawidłowo po 2 kilo ale w tym przybrałam więcej bo przez cukrzyce...ta dieta moze pomoze juz sie przestawiłam powiem wm jem serki ziarniste parówki ciemny chlebek kurczaka robie na elektrycznym grilu bez tłuszczu lub pieke i surówki, wszystko dla Zosi aby była zdrowiutka. We wtorek ide do diabetlooga to mi podpowie co moge jesc noi da glukometr bedzie mi łatwiej :-)

A Ty milutka jesteś śliczna bo kobieta z brzuskiem jest piękna a nie gruba !!!!! :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-12-13, 13:14 ]
macie super zdjęcia na naszej klasie :-D

[ Dodano: 2008-12-13, 13:22 ]
Muszę zrobić fajne zdjęcie z brzucholem i wstawić na naszej klasie i tutaj :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 gru 2008, 15:14

dora widzisz bo taka rola kobiety - my jesteś my inteligentne i cieszymy sie , że nam dzidzie rosną w brzusiu i i tak jestesmy ladniejsze od tych czubków hihihi

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

13 gru 2008, 16:07

Zgadzam sie :-D

A Ja zrobiłam pycha obiadek dzis i leki - schab bez tłuszczu z grilla z sosem czosnkowym i zestaw surówek .al Raclette
Kupiłam kiedys Tefal Raclette - grill elektryczny smaze na nim bez tłuszczu mięsko z przyprawką grilową i wogule nie dymi w kuchni więc smrodu nie ma, pycha light mięsko + odrobina sosu czosnkowego+ zestaw surówek i jedzonko pycha i lekkie gotowe, dobre tez na potem jak bedziemy karmic i sie odchudzac :ico_ciezarowka:

Obrazek

[ Dodano: 2008-12-13, 15:08 ]
załączam zdjątko urządzonka naprawde fajowa rzecz, pod spodem ma małe patelki gdzie mozna rozpuscic oscyper z żórawinką, smazyc warzywa, mniam mniam :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość