Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

13 gru 2008, 13:07

Powiedziałabym co mi się w jej zachowaniu nie podoba i dlaczego. Wyjaśniłabym też swoje odczucia związane z jej zachowaniem - że sprawia Ci przykrość. No i ostatecznie użyłabym szantażyku - albo będzie tak jak chcesz, albo Frania będzie widywała raz na jakiś czas wyłącznie na Twoich rękach.
łatwo powiedzieć - gorzej zrobić.

jak my bylismu chorzy to lekarka kazala dawac dziecku duzo wit c tzn kilka razy po 5 kropli i wapno w syropie(sansowit czy jakos tak)
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: powinno wystarczyć jak malej nic nie jest
czy używacie już jakieś płyny zmiekczające i jakie? ja kiedyś dałam lenoru to chyba któreś z was pamiętają jaki był efekt, uczulenie
narazie nie uzywam płynów ale się mad tym zastanawiam. Może przeciez ni ebyć zadnego uczulenia. Chociaz znając julkę i jej skłaonności do wysypek po jakimkolwiek kosmetylu to pewnie ją wywal. A ubranka małej piorę w persilu juz od dawna

Co do miodu to owszem możemy dac dzieciom ale uwaga bo to jeden z najsilniejszych alergenów. Ja wolę narazie nie eksperymenować

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

13 gru 2008, 13:31

atwo powiedzieć - gorzej zrobić.
coś o tym wiem. Czaiłam się czaiłam, aż w koncu walnęlam prosto z mostu i spokój :-D

Ja Tosi ubranka od początku pralam w dorosłym proszku. Teraz uzywam Vizira z efektem lenora i nie zamienię go na żaden inny!!!jest najlepszy - ładnie spiera, ładnie pachnie i ubranka są naprawde miękkie.
Jeśli boicie się używać plynu do płukania, to można dodać łyżkę octu do ostatniego płukania. smierdziec nie będzie a ładnie zmiękczy.

A teraz się pochwalę - od kilku dni jak nie mogę uspać małej to ją lulam na rękach i nucę "aaa kotki dwa". I ta mała cwaniara się nauczyła i jak chce, żeby jej śpiewać to ciagnie za ubranie i mówi "aaa" tak jakby chciala śpiewać :ico_brawa_01: A jak mówię, pokaż tacie jak mama śpiewa to po swojemu śpiewa "aaa" :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

13 gru 2008, 13:40

A teraz się pochwalę - od kilku dni jak nie mogę uspać małej to ją lulam na rękach i nucę "aaa kotki dwa". I ta mała cwaniara się nauczyła i jak chce, żeby jej śpiewać to ciagnie za ubranie i mówi "aaa" tak jakby chciala śpiewać A jak mówię, pokaż tacie jak mama śpiewa to po swojemu śpiewa "aaa"
niesamowita ta twoja Tośka. Moja w porównaniu do niej to tłumok hihihihihihih

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

13 gru 2008, 13:42

moja śpiewa jak jest glośno muzyka w tv :ico_brawa_01:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

13 gru 2008, 13:55

niesamowita ta twoja Tośka. Moja w porównaniu do niej to tłumok hihihihihihih
moja tez
sylwia moze te zdolnosci przychodza dzieciom z zabkami dlatego nasze takie slabo kumate
ale moja jak placze zeby ja na rece wziac to mowi mama mama

[ Dodano: 2008-12-13, 12:59 ]
u nas nocka nie za bardzo zuzka sie krecila ze szok i co chwila musialm ja przekrecac okrywac i smok no i o 3 zrobila sobie pobutke,przekrecila sie na brzuch przybrala pozycje do raczkowania ale co chwilaladla siei zamykala oczka do spania ale nonono w gorze,az w koncu wstal na nogi i zaczela gadac po swojemu

[ Dodano: 2008-12-13, 13:03 ]
a ja wczoraj dostalam@ tydzien za wczesnie,a ostatnio mialam tydzien spuznienia,jak dalej bede miala takie regularne okrest to juz nie dlugo zuzka bedzie miala rodzenstwo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

13 gru 2008, 14:06

monika są tego dobre strony, będzie miała z kim się bawić :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 gru 2008, 14:06

to Marcys tez sobie spiewa aaaaaa, jak ja zapomne, albo przestane :ico_oczko:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

13 gru 2008, 14:09

sylwia dzieki za rade co do kremu
a jeszcze jedno pytanko apropo kremu czy zwykly poski bambino tez jest dobry na zime,czyli czy nie zawiera wody? bo uzywalam tez go i malej pasuje

[ Dodano: 2008-12-13, 13:10 ]
moja nie spiewa,czasam i sobie tak gada aaaa ale to najczesciej jak sie obudzi rano i sobie lezy

[ Dodano: 2008-12-13, 13:12 ]
sylwia napisz mi jeszcze nazwe zelu na zabkowanie ktory mowilas ze jest dobry

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 gru 2008, 14:13

monika83, musisz zobaczyc czy w skladzie nie ma wody
i chyba wszystkie kremy co nie maja wody sa dobre na zime
my mamy nivea na kazda pogode
a sprawdz czy w Oilatum nie ma wody, bo mi sie wydaje, ze jest
(w emoilum, co my uzywamy, jest woda, a te kremy maja podobne dzialanie)

[ Dodano: 2008-12-13, 13:15 ]
Monika my mamy dentinox, sklad podobny do Orajel, tylko zawiera dodatkowo rumianek - tak pani w aptece powiedziala

[ Dodano: 2008-12-13, 13:22 ]
a my mielismy dzis choinke ubierac, a u nas narazie tylko jeden gosciu sprzedaje choinki, ceny ma kosmiczne :ico_szoking:

musimy sie troche wstrzymac, maz jedzie we wtorek dopiero, wiem moze nam sie uda jeszcze kupic...

Basiu, po co od razu laptopa kupowac, przyjedzcie do nas, sprawdzimy, czy na Zuze tez dziala :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

13 gru 2008, 14:23

a jeszcze pytanko do tych dziewczyn ktore nie maja blendera to czym rozdrabniacie jedzenie tzn zupki dla dzieci bo u mnie rodzice nie maja a nie oplaca sie kupowac bo jak zuzka nastepnym razem przyjedzie to bedzie juz normalnie jadl;a [jesli sie doczekamy w koncu tych zebolkow]

[ Dodano: 2008-12-13, 13:25 ]
emilka dzieki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość