Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 gru 2008, 14:39

milutka204, noo, godzinka to nie dużo, ale i tak cos mi się zdaje,że tylko szukałaś powodu, żeby odstawić ten lek wcześniej :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-12-14, 14:30 ]
noo, z dobrych wieści z Polandii, to właśnie gość kupił moje autko :ico_sorki: boli, że juz nie zobaczę mojego sreberka, ale teraz ważniejsza jest kasa, szczególnie póki Chłop pracy nie znajdzie... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

14 gru 2008, 15:41

Dzien dobry :-D ja tez sie melduje :ico_haha_02: ale tylko na chwilke.

Dzis troche zabiegany dzien, bo na dosyc duzych zakupach bylismy. Skonczylo sie tym, ze po godzinie siedzilam na lawce w kawiarni i wydawalam mezusiowi instrukcje przez komorke co i gdzie ma kupic :ico_zly: bo tak mi sie brzuch spial, ze nie bylam w stanie zrobic kroku przed siebie. Na pocieszenie, mezus zasponsorowal mi kremik, ktory juz od jakiegos czasu chcialam ale ze byl drogi to z wlasnej kasy sknerzylam i nie kupowalam :ico_haha_02:

Ananke lepiej jedz do tego szpitala, bo puchniecie nie jest dobra oznaka. U mnie przy puchnieciu nog, rak lub twarzy nalezy natychmiast zglosic sie do szpitala.

Zmykam, bo mezus sie zlosci, ze w niedziele przed kompem siedze. Pozdrowionka dla Was Brzuchatki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

14 gru 2008, 16:36

ananke, byc moze i tak ja jestem niegrzeczna ale pamietam jak dr Robak moj mowil ze co rowne 6 godzin .... oj to tylko jeden dzien wczesniej mala i tak sie przekrecila no skubana jaka

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 gru 2008, 17:34

tak sie przekrecila no skubana jaka
jak się przekręciła?? to znaczy, jak leżała wcześniej i jak leży teraz?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

14 gru 2008, 18:33

ja byłam u teściów, posiedzieliśmy ok 2 godz. i mi strasznie brzuch stwardniał, miałam taki napięty, że szok :ico_szoking: i jeszcze mnie swędział, wróciliśmy 30min temu trochę poleżałam, posmarowałam i jest Ok :ico_sorki: , ale i tak mam ostatnio twardy szczególnie górna część

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 gru 2008, 18:39

donatka26, niestety, taka juz nasza dola na tych ostatnich nogach :ico_olaboga: wszystko boli i swędzi i niewygodnie w ogóle.. a brzuszek twardnieje Kochana, bo macica trenuje :ico_sorki: juz zresztą niewiele zostało, także powoli trzeba się szykować :-)

my pojedliśmy obiadku... teraz kawesia, Chłop się zdrzemnie i zabieramy się do ubierania choinki :-D Młody sam jeszcze dziś robił łańcuch, także juz się doczekać nie może :ico_brawa_01:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

14 gru 2008, 19:56

hej
my byliśmy na mikołajkach w hotelu jan III sobieski, menu roberta sowy, jedzenie dobre i bardzo wykwintne, winka, soki, desery do wyboru do koloru ale dla dzieci atrakcji tyle co kot napłakał, raczej dla dorosłych impreza...
po powrocie m z małą do teściów poszedł a ja do domu niby sie uczyć - pisze niby bo już patrzeć na to nie mogę i tak naprawde rozłożyłam to a co chwila mnie coś korci, to herbatke sobie robie, to pranie wstawiłam, to drzemkę ucięłam :ico_puknij: nie wiem jak to będzie :ico_olaboga:

milutka ale to składniki na ciasto na 2 porcje są? ciasto w 2 blachach pieczesz czy przekroić potem trzeba? bo przecież to 2 warstwy są...
i mam jeszcze jedno pytanko do Ciebie, jak serduszko małej czujesz czy bije?

ananke skonsultuj to puchnięcie tym bardziej że już na końcówce jesteś...mi troszke wieczorkiem palce u rąk puchną ale tak nie zauważalnie, po pierścionkach tylko czuje...

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

14 gru 2008, 19:59

my wróciliśmy niedawno z objadku..na chwilkę wiec wpadłam..mnie brzuszek czesto twardnieje i czuje jak sie młoda wypina ale poza tym nic mnie nie boli..więc chyba nie jest źle :-D :-D
ananke ja na twoim miejscu przyspieszyłabym ta wizyte..po co sie masz meczy i denerwować..

[ Dodano: 2008-12-14, 19:00 ]
nie wiem jak to będzie
bedzie dobrze.. :-D :-D

[ Dodano: 2008-12-14, 19:01 ]
a mam pytanko..zbliza sie gwiazdka i mam odwieczny problem..prezenty :ico_olaboga: :ico_olaboga: co kupujecie najbliższym??? bo ja jak zwykle pustka w głowie..tylko szwagierka powiedziała co che a reszta zdała sie na mnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

14 gru 2008, 20:28

ananke, nylam u mamy juz ci mowie byla główką do dolu ale nozkami nawalala po prawej stronie zeber a teraz sama juz nie wiem jakjest ulozona bo ciezko czuje ruchy tylko lekkie wypiecia po lewej stronie brzucha no i tetno slychac powyzej pępka


Beatris60, kochana to jest przepis na 2 porcje tzn na dwie blachy :) i strasznie dyuze rosnie...a co do serduszka mąż przyklada ucho do brzucha i szuka jej pulsu i zazwyczaj ją znajduje a ja sluchawkami lekarskimi ją probuje znalesc...ale to strasznie ciezkie .... bo czasem nie slychac nic a nic


bez kitu odstawilam fenoterol i juz dostalam 2 skurczyków! zobaczymy co bedzie sie dzialo jutro itd....

Marcia77, my z męzem kupilismy mojej mamie zestaw obiadowy tacie to jakies tam pierdoly typu papierosnica itd a siostrze zestaw avon i dostala jeszcze ode mnie nie uzywana prostownice lokowe philips


a bratu i szwagierce nic nie ladnie ale co tam

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

14 gru 2008, 20:43

ja już po kolacyjce, leżymy przed tv
jeśli chodzi o prezenty to my tylko dokładamy się do lalek dwóm siostrzenicom męża, ja kupiłam jeszcze z mamą prezent mężowi, a tak to to nie robimy nikomu prezentów

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość