Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 gru 2008, 16:16

Majka tez robi banki i przy tym jej wychodzi maaaaaaamaaaaaaaaa ostatnio robila tak w nocy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

15 gru 2008, 16:18

Ja nie wiem co się dzieje? wszystkie maluchy są chore?
Mój Krystuś jest zdrowy...mam nadzieję, że się nie rozchoruje...
Życzę wszystkim chorym maluszkom szybkiego powrotu do zdrowia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

15 gru 2008, 16:56

aniulka8503 pisze:Życzę wszystkim chorym maluszkom szybkiego powrotu do zdrowia :ico_haha_01:

Dziękujemy, oby oby...

Chciałam się zapytać co Wasze chore maluszki jedzą? Czt tak samo jak mój Norbert kiedy uda mi się wcisnąć mu butelkę z kaszką lub mlekiem? Czy może normalnie obiadki jedzą? Norbi w zasadzie teraz na samym mleku jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

15 gru 2008, 17:03

CleoShe pisze:Chciałam się zapytać co Wasze chore maluszki jedzą?

Krystian jak był chory to właśnie mleka nie chciał...wolał normalne obiadki, chociaż też stawiał opór....
A jak teraz mu ząbki wychodziły to przez chyba 5 dni zjadł aż 3-4 łyki mleka...nie jadł nic oprócz danio i tylko pił herbatkę - tego to normalnie pił jakby kaca miał :ico_haha_01:
A ja też mam pytanko: dajecie kaszkę mleczno-ryżową??? i ile miarek sypiecie na ile wody???
bo ja nie wiem czy czasem nie daję za mało kaszki na ilość wody...
na 180ml daję zawsze 4,5 miarki kaszki...i nie wiem czy dawać więcej czy mniej...zawsze robiłam mu mleko z kaszką ryżową, ale ostatnio robię tylko te mleczno-ryżowe...
Krystian jeszcze śpi...już od 13.00 :-) Ale w domu jest cisza :-D Delektuję się tą ciszą :-D

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

15 gru 2008, 17:12

Witam i ja Kamcio juz troszke lepiej juz dzis po południu miała 37,8 zaraz idziemy do lekarza , Nocka jako tako ze 3 pobudki ale już spał u siebie
Za to mamy juz kolejna trujeczke (3) na dole :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dzis sie przebiła wiec moze i objawy znikna :ico_puknij:

aniulka8503, Brawa dla Krystka za pierwsze kroczki .. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sto lat dla Amelki za 11 miesiaczków skonczone :ico_tort:

Tak was poczytałam z tymi drgwkami i w szoku jestem :ico_olaboga: ja nie pomyslałam nawet :ico_placzek:
Dzieki wam za słowa otuchy i wsparcie !!
Jeżeli zapomniałam o pogratulowaniu komuś za nowe wyczyny lub złożyc zyczonka to przepraszam same rozumiecie!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ale napewno składam terazszczere naj naj lepszego!!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Ok uciekam zbieramy sie do lekarza musimy sie cieplutko ubrac bo u nas strasznie zimno i w dodatku wieje !! Dam znac po lekarzu ok pa pa

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

15 gru 2008, 17:14

Asikk pisze:musimy sie cieplutko ubrac bo u nas strasznie zimno i w dodatku wieje !!

U nas też jest zimno!!!!
W ogóle to nienawidzę takiej pogody!!!!!!!!!!!!
ja już chcę lato :-D

[ Dodano: 2008-12-15, 16:15 ]
Asikk pisze:Sto lat dla Amelki za 11 miesiaczków skonczone

Tak, sto lat :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 gru 2008, 17:39

aniulka8503 pisze:wszystkie maluchy są chore?
Mój Krystuś jest zdrowy

my też jesteśmy zdrowi na szczęście :ico_sorki: tylko śliny lecą litrami, dzisiaj zauważyłam że lada dzień czwórka mu wyjdzie bo takie spuchnięte dziąsełko ma, więcej nie dał pooglądać paszczy :ico_oczko:

aniulka8503 pisze:dajecie kaszkę mleczno-ryżową??? i ile miarek sypiecie na ile wody???
bo ja nie wiem czy czasem nie daję za mało kaszki na ilość wody...

ja mleczno-ryżową robię w taki sam sposób jak mleko, czyli, np. na 180ml wody jest 6miarek kaszki.

i zapomniałam oczywiście wcześniej napisać, :ico_brawa_01: dla Krystianka za chodzenie, teraz tylko żeby nie przewrócił się feralnie bo nie będzie sam chciał chodzić (Arturek się przewrócił i dobre trzy tygodnie tylko i wyłącznie za palca chodził)

:ico_tort: dla Amelki także

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 gru 2008, 17:57

Cześć dziewczynki.

Trochę mnie znowu nie było :ico_wstydzioch: Odkąd poszłam do pracy to juz nie to samo, nie mam czasu na tt zupełnie.

Widze ze choroby się trzymają u Waszych dzieciaczków. U nas tez cały czas. Patryk przynosi przeziębienie z przedszkola no i wiadomo ze zaraz Martynka będzie chora. Ostatnio była na antybiotyku bo dostała zapalenia ucha.

aniulka8503, witam się z Tobą serdecznie, my sie jeszcze nie znamy. Gratuluję postępów Krystianka w chodzeniu :ico_brawa_01:
Moja jeszcze nie chodzi, za to cały czas gada oczywiście po swojemu :-) Chyba prześcignie w tym swojego brata :ico_haha_01: Na szczęscie Patryk też zaczyna sie rozgadywac. Teraz chodzi i na wszystko pokazuje pytając: cio to?
No i jest biedny bo Martynka cały czas go bije a on z płaczem krzyczy na nią i robi jej nunu.

Jak tam przygotowania do świąt??? Ja na razie nic nie robie, zreszta jakoś czasu brak, mój Maciek obiecał ze zajmie sie gotowaniem a ze wychodzi mu to super więc ja nie protestuję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 gru 2008, 19:45

Witam wieczorkiem my bylysmy jeszcze na spacerku bo musialam isc do sklepu

Wy juz tu o 4 mowicie a my dalej na 2 czekamy

ja na 150ml kaszki daje 5 miarek tak jak mleko a wczesniej majka jadla na gesto no to robilam az zrobila sie w miare gesta ta kaszka

dzisiaj jak gotowalam w kuchni to moje dziecie znalazlo nowa zabawe nie wiem jakim cudem zatargala 8l butle z woda na srodek kuchni i sie gonila w kolko

u nas przygotowania do swiat daleko jedyne co mam to sobie na szybach pomalowalam sniegiem mikolaja, renifery przynajmniej sztucznego sniegu troche bede miec choinke chcemy w sobote rozlozyc karpia nie bede miec i na dodatek maz juz w Boze narodzenie idzie do pracy bo tutaj nie ma dwoch dni swiat a i dostalam na mikolaja od znajomych gwiazde betlejemska

Assik dobrze ze juz z Kamilkiem lepiej

a na spacerze spotkalam moja sasiadke ktora mieszka nad nami myslalam ze bedzie mi cos mowic na temat tego placzu od Majki bo nigdy na mnie nie czekala i troche sie balam ale nic nie mowila dobrze ze nie znam az tak hiszpanskiego i ona w sumie tez bo to angielka wiec moze i chciala powiedziec tylko nei wiedziala jak :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-15, 18:53 ]
mialam dodac ze troche juz katar przechodzi przynajmniej juz tak nie leci jak wczesniej

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

15 gru 2008, 20:21

Ja na 180ml wody sypię 6-7 miarek (tych od mleka) kaszki mleczno-ryżowej. Dzisiaj kupiłam mu kakaową, ciekawe czy mu posmakuje.

madziarka81 pisze:Trochę mnie znowu nie było :ico_wstydzioch: Odkąd poszłam do pracy to juz nie to samo, nie mam czasu na tt zupełnie.

Ja także ostatnio mało zaglądam choć nawet nie pracuję. Czasem po prostu mi się już nie chce tu zajrzeć.

My powoli już się przygotowujemy do świąt. U nas karpie będą (zamówiliśmy w polskim sklepie). Dzisiaj kupiłam jakieś śledziki, kapustę kwaszoną na bigos, pierogi i barszcz. Wolę teraz już pokupować bo przed samymi Świętami to będą kolejki i pewnie wszystko będzie powykupowane.
Choinkę już na początku grudnia ubrałam.

iwona83 pisze:Wy juz tu o 4 mowicie a my dalej na 2 czekamy

U nas Iwona też tylko 6 ząbków.

Norbert znowu śpi. Mam luzik.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość