Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

15 gru 2008, 19:28

avanti niektóre dziewczyny na kwietnióweczkach mają mniejszy rzusio ode mnie a niektóre też ogromny - ja wiem, że moja mama też miala wielgaśny ze mna a ja taka duża nie bylam bo ważylam 3,5kg. Brzuszek najwięcej rośnie w ost. 2 miesiącach :) (ja już 8 kg przytylam hihi, ale tylko w brzuch i piersi poszlo bo nogi widze po spodniac, że stoją w miejscu)

zoola niech Wam dziewuszki drzemka na zdrowie idzie
ivi masz lanie za brak odchaczania sie na majóweczkach :P

A co do spotkania z teściową nigdy sie tak nie cieszylam :) widzialam ją tylko 3 minuty (choć o jakieś 3 za dużo) no i wzięliśmy bagaże a ją zostawiliśmy - zostala do jutra do wieczora u córki hihi więc jeszcze 1 dzien spokoju a malo tego dala nam tys. zl - na coś sie przydala :)

No i w Toruniu kupilam super buciki dla niemowlaczka - lewki - jutro wam zdjątko wkleje:)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

15 gru 2008, 19:34

dziewczyny chyba mam problem od kilku dni nie moge sie opróznic dzisiaj to az mnie brzuch boli tylko juz nie wiem czy od tego czy to cos z mała .... w ogóle to juz nawet nie wiem czy czegos sobie nie wmawiam!!!! Przed ciąza miałam bardzo dobra przemiane materii a teraz........ :ico_placzek: chyba musze powiedziec mojemu gin zeby mi dał cos na zaparcia!!!

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

15 gru 2008, 19:44

zoola kochanie nie masz sie co martwiić - w ciąży to normalne - mnie lekarz na każdj wizycie pyta czy nie mam zaparć albo zgagi ( ja mam niestety strasznie ze zgagą - musze spać prawie na siedząco aby sok żolądka nie podchodzil do gardla, ale i tak nic to nie daje) w aptece kup sobie czopki glicerynowe, tylko koniecznie powiedz, że dla kobiet ciężarnych - są bez recepty i są dość tanie 10 szt. ok 5 zl. Są też akieś tam specjalne, ale kosztuja ok. 50 zl, więc to jest zbędne. Lepiej, żebyś je rala o możesz nabawić się hemoroidów a tego Ci nie życze szczególnie w ciąży. Poproś o jakieś male czopki - ja kupilam profilaktycznie bo hemoroidy to nawet przy samym porodzie mogą wyjść , ale niestety odrazu brzuch mnie bolal jak wsadzilam i musialam zaraz wyjąć. A więc nie martw sie bo podejrzewam, że każda z nas w ciąży ędzie miala ten problem i nie jest to związane z jedzeniem, choć więcej warzyw i owoców (szczególnie jablek bo mają dużo pektyn) może by pomoglo, ale nie gwarantuje bo wiem, że to pomaga, ale czy w ciąży hmmm nie mam pojęcia :)

[ Dodano: 2008-12-15, 18:46 ]
A no i w Toruniu znalazlam te lóżeczko co mi sie tak podoba za 300 zl, a na allegro ponad 400 - no ucieszylam sie jak nie wiem bo teraz to raczej je kupie :)

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

15 gru 2008, 19:52

zoola27, u mnie jest ten sam problem... Musialam zmianic diete tzn. jem tylko ciemne pieczywo i mnostwo nabialu (sery biale kefiry maslanki jogurty) a takze sliwki suszone pestki dyni i slonecznika i jak na razie jest ok :ico_oczko: oczywiscie do zmian naklonil mnie lekarz :-) ale bylo na prawde ciezko...potrafilam sie nie zalatwic przez 5-6 dni

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

15 gru 2008, 20:03

ejustysia, dzieki zarade jutro kupie te czopki a swoja droga i tak pogadam o tym z lekarzem
avanti83, to co piszesz to jajem na codzien ....warzywa i owoce wrecz pochłanima juz przed ciaza tak miałam , oczywiscie ciemne pieczywo i ziarna tez ....a dzisiaj zjadłam na sniadanie serek wiejski i zmyniotowałam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

15 gru 2008, 20:06

witam wieczorkiem :ico_haha_02:

zoola27, z tymi zaparciami tak jest wiec nie martw sie
mnie pomaga jabłko lub mandarynki na zapracia

ja juz po małej kolacji ale coś bym jeszcze zjadła :ico_noniewiem: mam cheć na zielonego surowego ogórka :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

15 gru 2008, 20:15

zoolcia mojemu Wiktorkowi też nie wszystko smakuje no i już wiem, że na 100% surówki sa nie wskazane bo zwracam :::):) Lece kobitki mąż wrócil hihi milego wieczoru życzę. I koniecznie poproś o jakieś male to czopki bo mówie Ci, że moje za duże byly i bolal mnie brzuszek a mialam -laboratorium galenowe olsztyn - takie różowe opakowanie - naczy iale z różowa naklejką cena dokladnie 5.20 :) No nie sa takie wielkie, ale mi nie podpasowaly :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 gru 2008, 09:03

hej dziewczyny!!! witam rankiem goraca herbatka!!! :ico_kawa:
zapowiada sie u mnie dłuuuuuuggggi dzień!!! Wizyte mam dopiero na 18.45 bo moj lekarz ma jakies tam sympozjum!!! Oczywiascie trzymajcie kciukasy!!!

W nocy snił mi sie chłopczyk....jejku był taki sliczny ....trzymałam go w raminach....mowiłam do niego BORYS MOJ SYNKU koCHANY.......czyzby Nataszka okazała siechłopcem????? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 gru 2008, 09:15

zoola mi przed wizyta na której potwierdzilo sie , że będzie synuś śnila mi sie dziewczynka nazwalam ją zuzia i byla prześliczna :) NO, ale mamusia wiedziala od początku i przeczucie jej nie zawiodlo, więc myślę, że nataszka to nataszka. A jak chlopczyk byl śliczny w Twoim śnie to może śnil ci się mój WIktor hihihi.
No i naturalnie trzymamy kciuki choć nie mamy za co bo przecież z góry wiadomo, że wszystko jest ok :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 gru 2008, 09:19

ejustysia, dzieki za słowa otuchy...powiem Ci szczerze ze ja tez czuje ze z córcia jest wszystko dobrze ......chociaz kciuki nie zaszkodza ha ha
a i bede miec dzisiaj Natusie na płycie......zapowiada sie wieczorem ogladanie ha ha

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość