Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

15 gru 2008, 22:57

zleci zobaczysz :ico_oczko:[/quo :ico_sorki: te] :ico_olaboga: :ico_sorki: :ico_olaboga: :ico_sorki: :ico_olaboga: :ico_sorki: mi starczy na razie 3 a potem się zobaczy oby przynajmniej 3 zleciały
a jaką chcesz następną ?????
kurcze jeszcze kartek nie wypisałam a już trzeba by było wysłać :ico_olaboga: sklerozę mam jakąś :ico_puknij: :ico_puknij:

ja też jeszcze nie wysyłam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
wróciłam z aqua aerobicu , fajnie było
uciekam do juterka :ico_spanko: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

15 gru 2008, 23:56

Witajcie ponownie :-)
A czym tu sie chwalic ale laseczki wygralam telefon i stawiam lepiej pozno niz wcale :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
moja Gabi trudna do uspania :ico_olaboga: dopiero teraz zasnela :-D
ja urodzinki Gabi nie wyprawiam tylko torcik bedzie w sobote po swietach :ico_sorki: kasy malo i nie robie ona i tak nie bedzie pamietala :-)
pata, spokojnej nocki :ico_papa:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

16 gru 2008, 11:02

dzień dobry
magda75, no pewnie że lepiej późno niż wcale i słuchaj mojej rady zacznij grac w lotka bo ja nic nie wygrywałaś los się do ciebie uśmiecha teraz :ico_oczko: :ico_sorki:

była kuzynka na kawce a zaraz z kubusiem wychodzimy na zakupki spożywcze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

16 gru 2008, 13:16

Cześc dziewczyny

Ja mam dzisiaj dzień prania koce, pściele itp. Wczoraj już dostałam prezent gwiazdkowy o mężulka :ico_brawa_01: w postaci odkurzacza :ico_oczko: a ja nadal nic do niego nie mam i nie wiem co mu kupić :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

16 gru 2008, 13:27

witam
KAcper śpi,dzis znowu wstał o 6.40 :ico_olaboga:
a ja wcale sie nie wyspałam bo długo siedziałam,dziś pójde wcześniej spać bo sie wykończę :ico_noniewiem:

u nas tak ponuro
umyłam okno w kuchni i przetarłam jeszcze raz w pokojach

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

16 gru 2008, 14:32

kuba nie śpi ale bawi sie sam w łóżku :ico_sorki: mówię będziesz spał sam ,a on "tak idź tam " kłamczuszek :ico_oczko:
i dziś wymyślił sam co Mikołaj mu przyniesie , na mini mini była reklama Puchatka interaktywnego i mówi "Ołja bupi miasia Pupatka " ja ja szok :ico_szoking: i mówię tak kupi jak kubus będzie grzeczny :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-16, 13:33 ]
KAcper śpi,dzis znowu wstał o 6.40 :ico_olaboga:
ranny ptaszek :ico_spanko:
dostałam prezent gwiazdkowy o mężulka :ico_brawa_01:
musiałaś być grzeczna :ico_brawa_01:

my sobie cos wspólnie kupimy ale jeszcze nie wiemy co :ico_noniewiem: na pewno jakiś mały upominek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

16 gru 2008, 15:07

Kacper chodzi i mówi że "kołaj przyniesie mi pjezent,pociong,Tomka " :ico_noniewiem: pociąg owszem przyniesie ale nie tomka :ico_noniewiem:
mówię do niego że mikołaj nie ma tyle pieniążków,bo tomek jest za drogi,i on chodzi i gada że djogi tomek hihi kołaj przyniesie inny pociong" i mówi bede eczny czyli grzeczny
tylko do tej pory jakoś nie bardzo jest :ico_puknij: ale cóż
wczoraj sobie ubzdurał jeszcze że kołaj przyniesie autko,kopare taką duuużą i traktor tyle że ma juz koparę i traktor
a poza tym jak przechodzimy koło zabawkowego i widzi noddiego lub te całe komplety z nim to też mówi że chce noddiego,kupie mu jeszcze takie figurki z bajki noddy do tego pociągu
a pociąg kupiłam taki ,potem mozna dokupić tory i powiekszać trasy
http://allegro.pl/item508725923_kolejka ... unior.html

tylko towarowy kupiłam

Kacper w ogóle wczoraj mówi u dziadków "ja nie chce pjezentów od kołaja" :ico_szoking:
a dzis zobaczył taką małą ciuchcię z wadera co ma w domu i mówi :nie chce pociongu,mam już pociong,,kołaj nie musi nosić" hihi jakie mało wymagające dziecko :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

16 gru 2008, 15:12

to ci Kacperek :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Kubba już się na bawił w swoim pokoju teraz bawi się wszytkami maskotkami bo oglądał w albumie na zdjęcia i zobaczył misia i mu się przypomniało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

16 gru 2008, 15:15

a co do prezentów to mieliśmy wziasc sobie komputer ale narazie poczekamy z tym do wiosny,zobaczymy jak będzie z kasą,czy robota rpzez zimę będzie,bo to różnie z tym
wiec kupimy sobie cos nawzajem,ja kupie D chyba sweter taki pod szyje zapinany bo chce i cos tam do tego a on mi nie mam pojęcia :ico_haha_01: zreszta sam ma z tym problem ale niech się pogłowi :-D

smaże placki ziemniaczane

[ Dodano: 2008-12-16, 14:21 ]
zrobiłam w końcu tą kartkę :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

16 gru 2008, 15:39

zrobiłam w końcu tą kartkę :ico_sorki: :-D
pokaż kasiek karteczkę

super ten pociąg :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość